رندر ماهیندرا XUV1000 الکتریکی کوپه SUV

هنرمند رندر ما، پراتیوش راوت، دست خود را باز کرده است تا تصور کند که شاسی بلند کوپه XUV1000 Electric چگونه می‌تواند باشد و نتایج، حداقل، بسیار جذاب است. این رندر با الهام از تیزرهای قبلی ماهیندرا و طراحی شیک در ماهیندرا طراحی پیشرفته اروپا (MADE) به رهبری پراتاپ بوز به اوج خود رسید. ما قبلاً XUV900 SUV را رندر کرده بودیم و این یکی حتی بیشتر تکمیل می کند.

طراحی و ویژگی های ماهیندرا XUV1000

از آنجایی که این یک SUV الکتریکی آینده‌نگر است، به جای ORVM‌های معمولی، دوربین‌های ساده‌ای را نیز دریافت می‌کند که ضریب خنکی را ده برابر می‌کند و همچنین کشش آیرودینامیکی ایجاد شده توسط ORVM‌های بزرگ را کاهش می‌دهد. شاسی بلندهای کوپه یک امر دوست داشتنی یا متنفر هستند. من عموماً SUV های کوپه را دوست ندارم، اما این یک استثناست. زیبایی آن چنین است.

سردرگم؟ از ماهیندرا بخواهید محصولات خود را به جای حروف و کاراکتر با کلمات نامگذاری کند. بنابراین، ماهیندرا در اینجا یک موضوع دارد. الگویی که از آن پیروی می کند. هنگامی که نقاط به هم وصل می شوند، می تو،م نتیجه بگیریم که XUV800 Electric SUV مبتنی بر XUV700 است که در حال حاضر در هند به فروش می رسد. همچنین، یک شاسی بلند کوپه الکتریکی XUV1000 بر اساس SUV کوپه با موتور XUV900 ICE.

رندر ماهیندرا XUV1000 الکتریکی کوپه SUV
رندر ماهیندرا XUV1000 الکتریکی کوپه SUV

رندر شاسی بلند کوپه الکتریکی ماهیندرا XUV1000 دارای نمای جذابی با LED DRLهای C شکل و جلوپنجره بسته شده است که با افتخار لوگوی جدید ماهیندرا Twin Peaks را به نمایش می گذارد. همچنین رینگ‌های آلیاژی آیرودینامیک طراحی‌شده در جلوه‌ای دو رنگ برای تکمیل این شاسی‌بلند کوپه آینده‌نگر به کار می‌رود. نمای جانبی برجسته ترین ویژگی آن است زیرا به یک خط سقف کوپه شیک ختم می شود که با یک ،صر کرومی ظریف برجسته شده است.

رندر ماهیندرا XUV1000 الکتریکی کوپه SUV
رندر ماهیندرا XUV1000 الکتریکی کوپه SUV

ماهیندرا پیش از این با محصولاتی مانند e2O، e2O Plus و eVerito در بخش خودروهای الکتریکی فعال بود. اما آن خودروها فروش زیادی نداشتند و تولیدشان متوقف شد. اما این بار ماهیندرا می خواهد کارهایی را به درستی انجام دهد که برای دنیا جذاب باشد.

همه شاسی‌بلندهای Born Electric ممکن است طرح‌ها و نسبت‌های مرتبط با همتایان ICE خود داشته باشند. در یک شاسی مونوکوک، پلت فرم جزء اصلی آن است. با شاسی بلندهای Born Electric، آنها ممکن است پلتفرم متفاوتی با باتری داشته باشند، در حالی که بقیه ،ت بیرونی ممکن است مشابه یا کمی اصلاح شده باقی بماند.

رندر ماهیندرا XUV1000 الکتریکی کوپه SUV
رندر ماهیندرا XUV1000 الکتریکی کوپه SUV

با رعایت اعداد، ماهیندرا XUV400 می تواند حدود 40 کیلووات ساعت، XUV600 60 کیلووات ساعت، XUV800 80 کیلووات ساعت و XUV1000 بسته باتری 100 کیلووات ساعتی دریافت کند. این مورد توسط ماهیندرا تایید نشده است. اما اگر به واقعیت تبدیل شود خیلی خوب است. به احتمال زیاد جزییات آن اوا، امروز فاش خواهد شد.


منبع: https://www.rushlane.com/mahindra-xuv1000-electric-coupe-suv-new-design-language-12446305.htmlاین یک شکاف در خط تولید خود با XUV500 و XUV600 ایجاد می کند. اینجا جایی است که ماهیندرا شاسی بلند کامپکت رقیب Creta خود را قرار خواهد داد. نسخه مجهز به ICE آن XUV500 و نسخه الکتریکی آن XUV600 در آینده خواهد بود. با ،بیدن به XUV900، این یک شاسی بلند کوپه با الهام از مفهوم XUV500 Aero خواهد بود که ماهیندرا در نمایشگاه خودرو 2016 به نمایش گذاشت.

ماهیندرا قرار است پنج شاسی بلند الکتریکی جدید تحت محدوده Born Electric را امروز در 15 آگوست 2022 رونمایی کند.

رندر ماهیندرا XUV1000 الکتریکی کوپه SUV
رندر ماهیندرا XUV1000 الکتریکی کوپه SUV

آره. ماهیندرا در حال حاضر به دنبال بازارهای جه، در کنار بازارهای هند است. در این راستا، ماهیندرا در هفتاد و پنجمین روز استقلال هند در آ،فوردشایر ،ستان از پنج خودروی شاسی‌بلند الکتریکی مملو از فناوری و ویژگی‌ها رونمایی خواهد کرد. اما در مورد اینکه چه انتظاری از این رویداد می تو،م داشته باشیم، سردرگمی جزئی وجود دارد. اول، ماهیندرا فقط با 3 SUV الکتریکی ما را مس،ه کرد. اکنون ماهیندرا با 5 شاسی بلند الکتریکی ما را مس،ه کرده است. و آنها 8 نام جدید به نام های XUV-e1، XUV-e2، XUV-e3، XUV-e5، XUV-e6، XUV-e7، XUV-e8 و XUV-e9 را ثبت کرده اند.

شاسی بلند کوپه الکتریکی ماهیندرا XUV1000

ماهیندرا در مورد باتری ها با فول، واگن همکاری کرده است تا باتری های خودروهای الکتریکی خود را در تعداد زیادی تامین کند. ما اعداد زیادی را می‌گوییم زیرا محصولات ماهیندرا مانند Scorpio N از محبوبیت زیادی برخوردار هستند. در حدود 500 تا 600 کیلومتر نیز می توان انتظار داشت.

ببینید، ماهیندرا XUV300 دارد که یک SUV زیر 4 متری با موتور ICE است. اکنون ماهیندرا در حال آزمایش XUV400 است که کمی بزرگتر است و یک SUV الکتریکی است. بنابراین، خودروهای الکتریکی ماهیندرا می‌توانند نام‌گذاری‌هایی داشته باشند که با یک عدد زوج مانند XUV400 شروع می‌شوند و بر اساس خودروهای شاسی‌بلند مجهز به ICE که نام‌گذاری آن‌ها با اعداد فرد مانند XUV300 شروع می‌شود، خواهند بود.