رندر وانت برقی ماهیندرا

اگرچه هیچ یک از آنها پیکاپ برقی نیستند، متخصص طراحی Rushlane Pratyush Rout یک رندر دیجیتال بر اساس همان زبان طراحی ایجاد کرده است. اگر زم، وارد تولید شود، این وسیله نقلیه در هند ساخته می شود و در نهایت در بازار داخلی فروخته می شود، بازار هدف اولیه آمریکای شمالی خواهد بود که در آن وانت های برقی به سرعت در حال افزایش هستند.

رندر وانت برقی ماهیندرا
رندر وانت برقی ماهیندرا

ماهیندرا بین پاک ، سفارش‌های عقب افتاده XUV700، اطمینان از اینکه Scorpio N تازه راه‌اندازی شده به آرامی روی پا می‌نشیند و رفع کمبود تراشه، بشقاب خود را کاملاً پر کرده است. با این حال، امور روزمره پر مشغله، یک شرکت بزرگ را از کار فعالانه روی تعریف استراتژی آینده خود باز نمی دارد.

این خودروهای الکتریکی جدید ماهیندرا احتمالاً از شراکت اخیر این شرکت با فول، واگن استفاده خواهند کرد که امکان استفاده از برخی اجزای حیاتی پلت فرم الکتریکی MEB این خودروساز آلم، را فراهم می کند. این حرکت هزینه‌های توسعه را پایین نگه می‌دارد و زمان تولید را کوتاه می‌کند و به ماهیندرا برتری رقابتی نسبت به رقبایی مانند Rivian R1T می‌دهد.

به نظر می رسد وانت برقی ماهیندرا که ظاهری مطمئن دارد، آنچه را که برای شانه به شانه ایستادن با پیکاپ های متوسط ​​محبوب در ایالات متحده لازم است، دارد. ماهیندرا در نهایت تصمیم گرفت طراحی مشبک هفت شیار مشتق شده از جیپ را کنار بگذارد زیرا به دنبال اثبات اصالت است. علاوه بر این، ماهیندراهای آینده که خودروهای برقی هستند، واقعاً به فضای ورودی هوای بزرگ در جلو نیاز ندارند.

زبان طراحی جدید

این پنج خودروی الکتریکی جدید ماهیندرا، هویت طراحی آینده این برند را که تحت رهبری جدید پراتاپ بوز بازتعریف می‌شود، معرفی می‌کنند. این خودروها توسط ماهیندرا طراحی پیشرفته اروپا (MADE) طراحی شده اند و آرزوهای جه، دارند.

متخصص هندی UV با رونمایی از 5 وسیله نقلیه الکتریکی جدید در اوایل سال جاری گامی به سوی عصر جدیدی برداشت. در حالی که ماهیندرا چندین سال است که با خودروهای برقی سر و کار دارد، این 5 محصول جدید را می توان به ،وان اولین تلاش جدی برای ایجاد یک فرورفتگی در بخش خودروهای برقی در حال رشد جه، در نظر گرفت.

رندر جدید وانت برقی ماهیندرا

امضای برجسته روشنایی LED، نشان جدید «M»، فاصله زیاد از سطح زمین، ،تیک‌های خارج از جاده و نمایه سنتی دو کابین، به کامیون یک حضور جذاب در جاده‌ها می‌دهد. فضای داخلی و مشخصات احتمالاً شبیه به BEVهای عصر جدید ماهیندرا خواهد بود.

خانواده جدید خودروهای الکتریکی ماهیندرا بر اساس معماری ماژولار ساخته شده اند و ،ن زده می شود که برد رانندگی بیش از 400 کیلومتر داشته باشند.

رندر وانت برقی ماهیندرا
رندر وانت برقی ماهیندرا

شاسی بلندهای الکتریکی در حال حاضر توسط ماهیندرا در حال توسعه هستند. از این پنج، این ماهیندرا XUV700 الکتریک است که انتظار می‌رود ابتدا به بازار عرضه شود. انتظار می‌رود این پنج شاسی‌بلند الکتریکی جدید ماهیندرا در نمایشگاه خودروی 2023 در ژانویه سال آینده در هند معرفی شوند.


منبع: https://www.rushlane.com/mahindra-electric-pickup-truck-render-based-on-new-design-12443638.html