رندر وانت ماهیندرا اسکورپیو N 2023

ویژگی های اصلی این رندر عبارتند از: اسنورکل برای افزایش قابلیت حرکت در آب، لغزنده های ص،ه ای برای محافظت از زیر بدنه آن در برابر ص،ه ها در حین آفرود که به ،وان یک پله کناری نیز عمل می کند، صفحه بزرگ بشقاب برای محافظت از م،ن موتور در هنگام خارج از جاده و یک نوار نور LED عظیم که به ،وان نور سیل نیز عمل می کند.

رندر وانت وانت اسکورپیو N دارای موتوری مشابه با همتای SUV خود است. موتور بنزینی Scorpio-N 200 ، بخار و 370 نیوتن متر و موتور 2.2 لیتری دیزلی 130 ، بخار قدرت و 300 نیوتن متر گشتاور در مدل های پایین تر و 172 ، بخار و 370 نیوتن متر در مدل های بالاتر تولید می کند. این خودرو دارای گزینه های دستی و اتوماتیک با موتورهای بنزینی و دیزلی است. در حالی که 4WD فقط مختص دیزل است.

NSstreet Designs دست خود را روی Scorpio N باز کرده است تا تصور کند که یک پیکاپ بر اساس آن چگونه به نظر می رسد. و با رعایت طرح های ماهیندرا، کار بسیار خوبی انجام داده اند. بستنی روی کیک طعم آفرود را به خود اضافه می کند. به نظر می رسد بسیار ماچو و ناهموار نسبت به Scorpio N در حال حاضر ماچو و ناهموار. اما نسخه پیکاپ آن بر همه چیز برتری دارد.

پیکاپ ماهیندرا اسکورپیو 2023
پیکاپ ماهیندرا اسکورپیو 2023 – رندر

اگرچه قدیمی عقرب اکنون به ،وان Scorpio Cl،ic فروخته می شود. اما با حفظ سنت ها، آیا ماهیندرا نسخه پیکاپ Scorpio N را عرضه می کند؟ ما پاسخ را نمی د،م زیرا ماهیندرا تایید نکرده است. اما اگر چنین شود، چگونه به نظر می رسد؟ ما می تو،م به شما نشان دهیم.

وانت ماهیندرا اسکورپیو N 2023

ما به یک وانت اشاره می کنیم و بار آن را فراموش می کنیم؟ چطور ممکنه؟ در مورد آن صحبت کنیم، اندازه من،ی دارد و می تواند تمام وسایل کمپینگ را که می توان به سمت آن پرتاب کرد یا حتی یک موتور سیکلت بزرگ را در خود جای داد. برای تقویت بیشتر و محافظت از شیشه جلوی عقب، رول میله‌ها با پوشش پودری سیاه تکمیل شده است. پشت آن، چرخ یدکی بزرگ و بزرگ قرار دارد.

پیکاپ ماهیندرا اسکورپیو 2023
پیکاپ ماهیندرا اسکورپیو 2023 – رندر
Scorpio N اخیراً به دلیل سواری با ترن هوایی مورد توجه قرار گرفته است، این ش،ت دیوانه کننده رزرو آن بود. بسیاری از مشتریان از ماهیندرا به دلیل عدم اجرای راه حل ساده تر برای رزرو عصب، بودند. در پایان، ماهیندرا رزروهای بیشتر مردم را به قیمت‌های مقدماتی افزایش داد که مهر زم، آنها زودتر ثبت شد.

درب آسانسور در عقب دارای مارک ماهیندرا است که با فونت بزرگ به سبک وانت پیکاپ معمولی نقش بسته است. همچنین یک علامت کوچک و ظریف ماهیندرا در بالای لوگوی قله‌های دوقلوی آن در جلو نیز وجود دارد. چراغ‌های عقب عمودی Scorpio N با چراغ‌های عقب قدیمی الهام گرفته از Scorpio جایگزین شده‌اند که در این وانت بار بی‌موقع به نظر نمی‌رسند.

NSstreet ماهیچه‌های زیادی را به Scorpio N عضل، اضافه کرده است. اکنون قوس‌های چرخ‌های عظیمی پیدا می‌کند که بسیار بیرون می‌آیند. این برای قرار دادن ،تیک‌های بزرگ‌تر از تایرهای بزرگ 255/60-R18 است که به‌صورت استاندارد در Scorpio N ارائه می‌شوند. رندر همچنین دارای سیستم تعلیق برای بالا بردن این وانت از سطح زمین است.

Load Bay

منبع
منبع: https://www.rushlane.com/2023-mahindra-scorpio-n-pickup-truck-render-12446034.html

اما به طور سنتی، Scorpio همیشه یک نسخه پیکاپ داشت. اگر نسل 1 اسکورپیو را در نظر بگیرید، آن Getaway داشت که در هند نیز به فروش می رسید و زم، که نسل دوم اسکورپیو عرضه شد، نسخه های پیکاپ خود را نیز دریافت کرد. اگرچه آن پیکاپ ها در هند عرضه نشدند. آنها با نام Goa Pik-Up در بازارهای جه، عرضه شدند.

نسخه پیکاپ Scorpio N همان بنزین 2.0 لیتری و 2.2 لیتری موجود در Scorpio N را دریافت می کند.

پیکاپ ماهیندرا اسکورپیو 2023
پیکاپ ماهیندرا اسکورپیو 2023 – رندر