رندر MPV کارناوال 2023 کیا بر اساس تصاویر جاسوسی جدید

رندر جدید کیا کارناوال فیس لیفت
رندر جدید کیا کارناوال فیس لیفت

موتور 2.2 لیتری دیزلی با قدرت 197 ، بخار و گشتاور 440 نیوتن متر، اولین بار با سانتافه معرفی شد – کیا کارناوال جدید احتمالاً از همان موتور استفاده خواهد کرد.

این برند کره ج،ی نسل چهارم MPV Carnival خود را در بازارهای جه، فیس لیفت می کند. ما می گوییم MPV زیرا کیا آن را به جای مینی ون بازاریابی می کند، همانطور که در سه نسل اول انجام داد. نسل چهارم کارناوال زبان طراحی الهام گرفته از EV9 را همانطور که در ع،‌های جاسوسی دیده می‌شود، دریافت خواهد کرد. کیا یک مدل نسل چهارم پیش از فیس لیفت را نیز در نمایشگاه خودروی 2023 به نمایش گذاشته است.

رندر فیس لیفت کیا کارناوال 2023 دارای تزئینات شاخ ، در ،مت پایین سپر است که شخصیت و شخصیت زیادی به آن اضافه می کند. میله های نور LED در زیر چراغ جلوی آن وجود دارد که جایگزین چراغ های مه شکن معمولی می شود. چراغ های عقب LED-L مع، از LED DRL در جلو تقلید می کنند. ستون های سیاه شده جلوه ای از سقف شناور به خودرو می دهند.

طراحی جدید چرخ آلیاژی در رندر ما شیک به نظر می رسد

سلب مسئولیت – رندرهای طراحی ارائه شده در این وبلاگ صرفاً برای اه، تصویری هستند و توسط سازنده سفارش، تأیید یا تأیید نشده اند. طرح های ارائه شده در اینجا ممکن است منع، کننده محصول نهایی یا اه، سازنده نباشد. رندرها فقط به صورت طرح های مفهومی یا تفسیرهای هنری ارائه می شوند و صحت یا امکان سنجی آنها نمی تواند تضمین شود.


منبع: https://www.rushlane.com/2023-kia-carnival-mpv-render-based-on-new-spy-s،ts-12469173.html

در گزارشی که اخیراً منتشر شد، اشاره شده است که کیا احتمالاً موتور 2.2 لیتری دیزل خود را در هندوستان که استانداردهای BS6 P2 را برآورده نمی کند، کنار می گذارد. ما شرط می بندیم که کیا همان موتور را با مدل نسل 3 ،وجی و مدل نسل چهارم آینده حفظ کند. مدل فیس لیفت یا قبل از لیفت صورت، قابل بحث است. این موتور 197 ، بخار قدرت و 440 نیوتن متر تولید می کند که به تنها یک موتور 8 سرعته TC متصل می شود. قیمت کارناوال جدید می تواند در منطقه 35 میلیون روپیه باشد.

قاطرهای آزمایشی از چرخ‌های آلیاژی مشابه نسل چهارم کارناوال استفاده می‌کنند، اما رندر جدید کیا کارناوال طراحی متفاوتی دارد. درب های اتوماتیک کشویی، سانروف های متعدد، فضاهای چند هکتاری، زبان طراحی الهام گرفته از SUV، ویژگی ها و مشخصات من،، فضای داخلی مجهز به فناوری همراه با مجموعه ADAS از نقاط قوت آن هستند.

رندر جدید کیا کارناوال فیس لیفت به رنگ مشکی
رندر جدید کیا کارناوال فیس لیفت به رنگ مشکی

وقتی صحبت از فیس لیفت شد، رندر ما سعی می‌کند آنچه را که طراحان کیا انجام می‌دادند را در بر بگیرد. تغییرات طراحی یادآور شاسی بلند الکتریکی کیا EV9 است که به تازگی معرفی شده است. مدل ،وجی نسل 4 دارای یک نمای جلوی کمی حیو، است که مربای کیا است. با این حال، رندر مدل فیس لیفت شده ما بسیار تمیزتر به نظر می رسد.

رندر جدید کیا کارناوال فیس لیفت به رنگ سفید
رندر جدید کیا کارناوال فیس لیفت به رنگ سفید

در صورت عرضه، کیا هند مشخص نکرده است که آیا مدل پیش از فیس لیفت را دریافت خواهیم کرد یا مدل فیس لیفت شده. کیا مدل نسل 4 را در سال 2020 به بازار عرضه کرد، در حالی که ما در آن سال مدل نسل 3 را دریافت کردیم. ما به احتمال زیاد مدل پیش از لیفت صورت را دریافت می کنیم، اما امیدواریم اینطور نباشد.

یک جلوپنجره جدید با الگوی متقاطع وجود دارد. جلوپنجره Tiger Nose کیا شیک‌تر است و با DRL‌های LED عریض یکپارچه‌شده‌ای که به سمت پایین تا چراغ‌های LED کشیده شده‌اند. صحبت از چراغ های جلو، اینجاست که تغییرات اولیه مشهود است. برخلاف چراغ‌های جلوی افقی در مدل قبل از فیس لیفت، فیس لیفت مانند EV9 دارای چراغ‌های عمودی است.

پراتیوش روت، هنرمند رندر، نسخه جدید خود از کارناوال کیا را بر اساس تصاویر جاسوسی نوشته است. زبان طراحی قوی الهام گرفته از SUV جذابیت مینی ون آن را تا حد زیادی کاهش می دهد. به جرات می توان گفت که کیا کارناوال زیباترین مینی ون در جهان نیز هست. مدل فیس لیفت شده بر روی این نقاط قوت ساخته می شود تا مخاطبان بیشتری را جذب کند.

رندر جدید کارناوال کیا بر اساس تصاویر جاسوسی