رندر SUV نسل بعدی MG Hector 2022 در رنگ های جدید

هکتور از MG نیز فوراً موفق شد و از هریر پیشی گرفت. اما با به دست آوردن ویژگی های بیشتر و موتور قدرتمند هریر، فروش هکتور کاهش یافته است. استراتژی MG India همیشه این بوده است که امکانات زیادی نسبت به رقبا ارائه دهد. اما با XUV700 پر ویژگی به ،وان رقیب، همه چیز به نفع هکتور کار نمی کند.

نسل بعدی هکتور رندر

احتمال زیادی وجود دارد که MG نسل بعدی هکتور را با هفت صندلی و کابین پر امکانات در کنار نمونه قدیمی تنها با 5 صندلی عرضه کند. به این ترتیب Next Gen Hector بالاتر از نسل فعلی Hector قرار می گیرد و تمام ویژگی های اضافه شده را دریافت می کند. در حالی که نسل فعلی هکتور همانطور که هست فروخته خواهد شد.

ویژگی های اضافی

تریم هوشمند در Gloster و Astor با ADAS و موارد دیگر ارائه می‌شود، در حالی که هکتور در تریم شارپ بالاتر است. قیمت نسل بعدی هکتور احتمالاً حدود روپیه است. 1 تا 1.5 لک بیشتر از نسل فعلی Hector از نظر نوع. می تو،م انتظار داشته باشیم که هکتور 2022 در حوالی فصل جشن راه اندازی شود.


منبع: https://www.rushlane.com/2022-mg-hector-next-gen-suv-render-in-new-colours-12447082.html

در عقب، یک واحد چراغ عقب LED جدید دریافت می کند که عریض تر از قبل است. ویژگی های اصلی اضافه شده در قالب سیستم های ADAS که رقیب XUV700 هستند ارائه می شوند. MG در حال حاضر سیستم‌های ADAS را در Gloster SUV و Astor SUV کامپکت ارائه می‌کند. نسل بعدی هکتور همچنین احتمالاً نسخه جدیدی با مشخصات برتر Savvy را دریافت خواهد کرد که تمام ویژگی های گفته شده را در خود جای می دهد.

بنابراین، هند ممکن است اولین ،ی باشد که این به‌روزرس،‌ها را دریافت می‌کند و به‌تدریج به‌زودی توسط سایرین مورد استفاده قرار می‌گیرد. ما این را به این دلیل می گوییم که MG Next Gen Hector یک صفحه نمایش لمسی 14 اینچی جدید به سبک پرتره مانند مدل های مرسدس بنز و تسلا مدل-S دریافت می کند. نه فقط همین. همچنین دارای دریچه های AC عمودی به جای افقی است، داشبورد کوتاه تر از Hector ،وجی است، یک دکمه مربعی برای استارت موتور به جای یک دکمه گرد در مدل ،وجی یافت می شود. در نهایت، یک اهرم دنده به سبک قایق بادب، نیز دارد که از آئودی الهام گرفته شده است.

برخی از تولیدکنندگان مانند شورولت، فیات و اخیراً فورد هند را ، ،د زیرا نتوانستند دوام بیاورند. چند شرکت وجود دارند که به محض راه‌اندازی در هند، سریعاً موفق شدند. ما کیا و ام جی موتور داریم. ما همچنین سیتروئن را داریم که با آ،ین عرضه C3 خود اه، مشابهی دارد.

MG می خواهد جادو و تقاضای اولیه Hector را با Hector آینده با ویژگی های جدید و بهبود یافته بازسازی کند.

رندر SUV نسل بعدی MG Hector 2022
رندر SUV نسل بعدی MG Hector 2022

جدا از تغییرات داخلی که در بالا ذکر شد، Next Gen Hector ویژگی های زیادی دریافت خواهد کرد. برای شروع، یک جلوپنجره الماسی جدید بزرگتر و مدرن، DRLهای LED شیک تر و ،اصر بسیار بیشتری دارد که ظاهری مدرن به آن می بخشد. واحدهای چراغ جلو بسیار قابل توجه تر از قبل هستند و مه شکن LED نیز دارند. در حالی که نمای جانبی تا حد زیادی با چرخ های آلیاژی جدید منتقل می شود.

رندر SUV نسل بعدی MG Hector 2022
رندر SUV نسل بعدی MG Hector 2022

Pratyush Rout یک رندر از Next Gen Hector ایجاد کرده است. این بر اساس تیزری است که MG India اخیرا منتشر کرده است. رندرهای دیجیتالی نشان داده شده در این پست توسط MG India سفارش داده نشده است. آنها بر اساس تیزر و تخیل هنرمند ساخته شده اند.

MG Hector یک Baojun 530 تغییر نام تجاری است که توسط شرکت ،تی چینی SAIC-Wuling ساخته شده است. اما به غیر از ام جی هکتور و بائوجون 530 با نام های شورولت کاپتیوا و وولینگ آلماز نیز فروخته می شود. اما هیچ یک از اینها درمان «نسل بعدی» را که هکتور مخصوص هند دریافت می‌کند، دریافت نمی‌کند.

رندر SUV نسل بعدی MG Hector 2022
رندر SUV نسل بعدی MG Hector 2022