رنو در حال کار بر روی خودروی الکتریکی 35000 دلاری – گزارش

این مدیر اجرایی قبلاً شانس رسیدن خودروهای برقی به قیمت برابر با بنزین‌های خود را زیر سوال برده بود، اما اذعان داشت که باید تولیدکنندگان در تلاش برای کاهش آلاینده‌های خودرو، انرژی الکتریکی را در دسترس‌تر قرار دهند.

“بنابراین من فکر می‌کنم که در چنین مفهومی مقداری هوشمندی وجود دارد، زیرا این فقط یک موضوع محصول نیست. این یک مقررات محصول به اضافه است [issue] برای فعال ، تحرک انس، کارآمد و کم تأثیر.»

مدیر اجرایی ایتالیایی به خودروهای ژاپنی kei به ،وان منبع الهام برای آنچه که ممکن است محدوده الکتریکی رنو را باز کند، اشاره کرد.

این پلتفرم تحت رنو 5 رترو که در سال 2021 پیش نمایش شده بود، معرفی خواهد شد.
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/renault-working-on-35000-electric-car-report

رنو چگونه توانسته پلتفرم را اینقدر ارزان کند؟ این پلتفرم با پلتفرم CMF-B که زیربنای کراس اوورهای رنو کپچر و نیسان جوک است، مش، است و از بسته باتری جدید نیکل-کبالت- منگنز استفاده خواهد کرد.

برد در چرخه تست سخت WLTP در پلت فرم جدید به 400 کیلومتر می رسد.

صحبت ، در رویداد آینده اتومبیل فایننشال تایمز، همانطور که توسط گزارش شده است اتوموبیلرئیس گروه رنو، لوکا دی میو، گفت که یک خودروی الکتریکی زیر 20000 پوندی (حدود 35000 دلار) کلیدی برای فعال ، دموکراتیزه ، خودروهای برقی است که به طور بالقوه باعث افزایش حجم می شود.

پلت فرم CMF-BEV برای خودروهای سایز پولو فول، واگن (بخش B یا سبک) طراحی شده است و وعده کاهش یک سوم قیمت خودروهای الکتریکی جدید را می دهد.

او گفت: «و من فکر می‌کنم که توانایی تولید یک خودروی بخش D یا A، با تاثیر کم، احتمالاً یکی از راه‌حل‌هایی است که صنعت اروپا می‌تواند به ارمغان بیاورد.»

در زیر پوست، احتمالاً خودروی برقی ارزان قیمت رنو بر روی پلت فرم CMF-BEV سوار خواهد شد.

او در این مراسم گفت: “من ایده ترجمه به زبان اروپایی مفهوم خودروهای کی در ژاپن را بسیار دوست دارم.”

  • رنو در حال کار بر روی خودروی الکتریکی 35000 دلاری - گزارش
    یک ماشین میتسبیشی کی

آقای دی میو گفت خودروسازان اروپایی “کاملاً آگاه هستند که ما نیز باید راه حل هایی برای مشکلات بیاوریم. [from] کیفیت هوا تا کربن زدایی».

  • رنو در حال کار بر روی خودروی الکتریکی 35000 دلاری - گزارش
    هاچ بک کلیو بنزینی رنو

این ماشین‌های شهری جعبه‌ای طراحی شده‌اند تا قو،ن سخت‌گیرانه‌ای را درباره اندازه و توان ،وجی‌شان رعایت کنند، اما در اشکال و اندازه‌ها – از ماشین‌های اسپورت گرفته تا ماشین‌های آتش‌نش،- وجود دارند.

فول، واگن تنها غول اروپایی نیست که روی یک خودروی برقی شهری کار می‌کند که به ضررش نخواهد بود.