رنو Trafic E-Tech Electric با برد 240 کیلومتر رونمایی شد

استرالیا

این شرکت هنوز زمان عرضه Trafic E-Tech را اعلام نکرده است.

  • رنو Trafic E-Tech Electric با برد 240 کیلومتر رونمایی شد

Trafic E-Tech Electric بین قطعات کوچکتر قرار دارد Kangoo E-Tech (در حال حاضر به نسل دوم EV خود) و بزرگتر استاد فناوری الکترونیک، مجموعه ای کامل از ون های پلاگین را در اختیار شرکت فرانسوی قرار می دهد.

رنو در این مرحله درباره زمان شارژ صحبت نکرده است، اما از شارژ 7 کیلووات و 22 کیلووات AC و 50 کیلووات شارژ DC پشتیب، می کند.

فول، واگن نیز برنامه هایی برای ID دارد. Buzz Cargo در استرالیا، اما باز هم تا سال 2024 زودتر. ما همچنین انتظار داریم LDV چین به زودی یک Deliver 9 الکتریکی را برای این بازار معرفی کند.

حدا،ر بار 1.1 تن است.

محدوده بسیار به روز شده دیزل Trafic به تازگی با بررسی ما در اینجا به فروش رسیده است. Trafic مدت‌هاست که پرفروش‌ترین ون رنو بوده است، بنابراین خودروی برقی در زم، که عرضه اجازه دهد، برای این بازار یک چیز مطمئن به نظر می‌رسد.

  • رنو Trafic E-Tech Electric با برد 240 کیلومتر رونمایی شد

Trafic E-Tech Electric دارای همان باتری 52 کیلووات ساعتی Master است که برد رانندگی WLTP ادعایی 240 کیلومتری را ارائه می‌کند – بیش از اندازه کافی برای پیک‌های شهری و به اصطلاح لجستیک «آ،ین مایل».

  • رنو Trafic E-Tech Electric با برد 240 کیلومتر رونمایی شد

باتری یک موتور محرک الکتریکی 90 کیلوواتی را تامین می کند. ارقام گشتاور هنوز جزئیاتی در دست نیست، اگرچه رنو اعلام کرد یدک کشی به 750 کیلوگرم محدود می شود.

توزیع‌کننده محلی رنو همگی سوار قطار برقی می‌شود، با Kangoo E-Tech برای عرضه در سال 2023 و Master E-Tech در مسیر رسیدن به سال 2024. همچنین کراس اوور Megane E-Tech را در سال آینده عرضه خواهد کرد.

در حالی که در حال حاضر تعداد زیادی ون برقی در دسترس نیست – Kangoo ZE ،وجی مدت‌ها تنها گزینه بوده است – قطعاً تقاضای ناوگان و مجموعه‌ای از گزینه‌ها به زودی وجود دارد.

بیشتر: Renault Kangoo E-Tech EV اینجا در ژانویه 2023
بیشتر: ون 2024 Renault Master E-Tech به استرالیا می آید
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/renault-trafic-e-tech-electric-revealed-with-240km-rangeدر مورد Trafic E-Tech، تمام آنچه رنو استرالیا در این مرحله اولیه در مورد راه اندازی محلی می گوید این بود: “ما در مورد طیف جدید وانت های برقی خود هیجان زده هستیم. برای استرالیا، این با یک Kangoo E-Tech کاملاً جدید شروع می شود که در اوایل سال 2023 وارد بازار می شود.

اوایل این هفته جزئیاتی از مرسدس بنز eVito دریافت کردیم. فورد e-Transit (2023) و e-Transit Custom (2024) کوچکتر را به استرالیا می آورد، در حالی که پژو نشان داده است که بازاری برای ون های برقی که در اروپا ارائه می دهد به صورت محلی می بیند.

باربر EV سایز متوسط ​​جدید، جاذبه اصلی رنو در نمایشگاه حمل و نقل IAA هانوفر خواهد بود که این هفته آغاز می شود.

رنو طیف ون های برقی اروپایی خود را با معرفی مدل های سایز متوسط ​​تکمیل کرده است ترافیک E-Tech Electric این هفته.

دو سبک بدنه Trafic E-Tech Electric به طول 5.08 متر و طول 5.48 متر با حجم ذخیره سازی بین 5.8 متر مکعب و 8.9 متر مکعب بسته به سقف ارائه می شود.