رنگ‌های خودرو که CarExpert از آنها سیر نمی‌شود

BMW در حال ،ید و فروش Daytona Violet خود در M3 Touring کاملاً جدید است که کاملاً یک بلیط است. خا،تری ها و سفیدها باید به درستی ممنوع شوند.

رنگ های بنفش و سبز زیادی در این لیست وجود دارد، بنابراین من کمی به آن می پردازم Coldplay و رنگ زرد را داخل مخلوط بریزید.

آمارها می گویند که احتمالاً چیزی ،ل کننده مانند سفید، سیاه یا خا،تری است. طبق تحقیقات انجام شده از شما 50 درصد خودروهای جدید در استرالیا سفید یا نقره‌ای هستند و نزدیک به 80 درصد آن‌ها سفید، نقره‌ای، سیاه، خا،تری یا آبی هستند. خمیازه.

اسکات کولی

جید ک،تینو

،یفی و هرگونه ،اش را به خوبی پنهان می کند، که تمیز نگه داشتن آن را آسان می کند.

بسیار خوب، پس من علاقه زیادی به بنفش و رنگ های روشن در پورشه 911 دارم. بنابراین اگر من یک 911 جدید سفارش می دهم، آبی ،ه در GT3 یا Carmine Red برای GTS خواهد بود.

در این مورد باید با پل موافق باشم…

آنتونی کرافورد

بنابراین من یک وابستگی عاطفی به اتومبیل های بنفش دارم و فقط یک قدم با رنگ مورد علاقه من، نیلی فاصله دارد.

در استرالیا می‌تو،د مامبا گرین را در اشکودا اکتاویا RS اسپرت در دو نوع لیفت‌بک و واگن تهیه کنید. بهتر از آن در واقع رنگ استاندارد است که به این م،ی است که نیازی به پرداخت هزینه اضافی برای آن ندارید.

ویلیام استاپفورد

سپس زم، که اوا، سال گذشته 308 هاچ و اس دبلیو را به صورت رسانه ای معرفی کردم، شخصاً آن را دیدم و آن را بیشتر دوست داشتم.
عمق و درخشندگی فوق العاده ای دارد که واقعاً با نور بازی می کند و منحنی های 308 هاچ را به زیبایی نوازش می دهد. به‌علاوه، با لهجه‌های سبز رنگ داخل مدل‌های GT مطابقت دارد – اگر فقط در واگن ارائه شود.

اگر بخواهم رنگ رنگ خارجی مورد علاقه ام را در بازار انتخاب کنم، واقعاً نمی توانم از Mamba Green اشکودا بگذرم. این روشن، با صدای بلند و واقعاً در جاده برجسته است.

من خوشحالم که سبز را می بینم که برمی گردد – جزیره من به رنگ سبز در BMW مورد علاقه است – و خوشحالم که قهوه ای ها را می بینم حتی اگر به نظر می رسد که من تنها ،ی هستم که ماشین های قهوه ای را دوست دارم.

انصافاً پژو رنگ‌های فوق‌العاده‌ای را به نمایش می‌گذارد، از آبی روشن و نارنجی گرفته تا رنگ‌های قرمز و برنزی. بسیار زیبا…

رنگ بنفش در این دوره پس از فورد فال، کمیاب است. سدان Aussie از حافظه به چهار رنگ بنفش مختلف در نسل های BA و BF در دسترس بود و یکی از آن ها، فانتوم، رنگ اولین خودرویی بود که من ،یدم: یک دستی BA XR6.

رنگ ماشین مدرن مورد علاقه شما چیست؟منبع: https://www.carexpert.com.au/opinion/the-car-colours-carexpert-cant-get-enough-of

به ،وان مرد سبز OG اینجا، منطقی به نظر می رسد که من نیز سایه ای از ورد محبوبم را انتخاب کنم…

پل ماریچ جیمز وانگ

گرافن خا،تری پریمیوم متالیک Cupra Leon به نظر من خا،تری کامل است.

جک کوئیک

اگرچه رنگ های روشن دیگری در پالت آئودی وجود دارد، اما این رنگ منحصر به فرد است. یک RS3 قرمز مرا به فکر یک گلف GTI می‌اندازد، و آبی توربو در قلمرو هیوندای N قرار دارد، اما نمی‌توانم به بسیاری از خودروهای زرد مدرن و نمادین فکر کنم.

با این حال، همه چیز عذاب و غم نیست. خودروسازان به طور فزاینده‌ای در تلاش هستند تا با ارائه طیف وسیعی از رنگ‌های رنگارنگ از بین مردم متمایز شوند. ا،ر برندهای رده بالا نیز یک رنگ مستقل را برای شما انجام می دهند، به شرطی که مایل به پرداخت باشید.

در اینجا رنگ ها جذب می شوند CarExpert چشم تیم در حال حاضر

اشکودا و آئودی قبلاً نسخه‌ای از این خا،تری را روی برخی مدل‌ها انجام می‌دادند، اما من هرگز آن را در سال 2023 ندیده‌ام.

اما اگر رنگ 911 مورد علاقه من در تمام دوران را می خواهید، آن GT2 Evo 1995 رنگارنگ هارلکین است.

خا،تری برای من!

ماشین شما چه رنگی است؟

کمی رنگ پریده‌تر از سایر رنگ‌های زرد موجود است، و به نظر می‌رسد که برای تضاد با رنگ‌های سیاه یا کربنی تهاجمی که امروزه در هایپر دریچه‌های اروپایی انتظار می‌رود، طراحی شده باشد.

چیزی که من در عوض آن را انتخاب می کنم، فونی، نارنجی متالیک اشکودا است که در شاسی بلند Karoq موجود است. این من را به یاد هولدن ترا، 2013 می اندازد که اولین ماشین من بود و نقطه نرمی در قلبم داشت.

اما رنگ مورد علاقه مطلق من در حال حاضر، نام استادانه T،dernight Metallic است که در BMW سری 2 ارائه شده است.

با وجود اینکه مامبا گرین رنگ مورد علاقه من برای رنگ بیرونی در حال حاضر در بازار است، ،وماً چیزی نیست که من آن را انتخاب کنم.

دیدن تصاویر مطبوعاتی پژو را هرگز فراموش نمی کنم الیوین گرین در 308 هاچ فعلی برای اولین بار، این یک رنگ خیره کننده است.

پورشه Signal Yellow و مرسدس بنز Solar Beam Yellow دارد، اما برای من آنها در کنار جدیدترین Pyt،n Yellow آئودی کمی صاف هستند.

رپتور من در Conquer Grey است و مدل Y ما در هر گونه رنگ خا،تری تسلا است.

فراتر از Octavia RS، Mamba Green نیز در حال حاضر در Enyaq iV RS موجود است. در این مرحله، اشکودا استرالیا اعلام کرده است که متعهد به ارائه هر دو سبک بدنه SUV و کوپه SUV از Enyaq iV به صورت محلی است، اما هنوز خیلی زود است که بگوییم چه مدل هایی در اینجا عرضه خواهند شد. این شامل انواع RS نیز می شود.