رنگ های جدید RE Himalayan 3

در زمان عرضه BS6 هیمالیا، گزینه های رنگی خا،تری شنی، آبی دریاچه ای، قرمز سنگی، خا،تری برفی، سفید برفی و مشکی گر،تی بودند. در فوریه 2021، گزینه های رنگی Sleet Grey و Snow White حذف شدند. این احتمالاً به دلیل تقاضای کم برای این گزینه های رنگی بود. به ،وان جایگزین، رویال انفیلد هیمالیا گزینه های رنگی نقره ای میراژ و سبز کاج را دریافت کرده بود.

از آنجایی که ترجیحات فردی به طور گسترده ای متفاوت است، رویال انفیلد به ارائه طیف وسیعی از گزینه های رنگی برای دوچرخه های خود اشاره کرده است.

رنگ های جدید RE هیمالیا
رنگ های جدید RE هیمالیا

در حالی که رویال انفیلد قبلاً مجموعه 400 سی سی خود را با اسکرام 411 گسترش داده است، یک هیمالیا 450 با ظرفیت بزرگتر نیز در دست توسعه است. انتظار می رود طیف وسیعی از به روز رس، ها را دریافت کند و عملکرد آفرود بهبود یافته ای را ارائه دهد.


منبع: https://www.rushlane.com/re-himalayan-3-new-colours-glacier-blue-sleet-black-dune-brown-12442573.html

هیمالیا در حال حاضر یک سایه آبی (Lake Blue) دارد که یک تم دو رنگ آبی-سفید است. نوع جدید Glacial Blue از سایه متفاوت آبی استفاده می کند. یکی دیگر از جنبه های منحصر به فرد این است که این تم جدید از ،یبی از آبی براق و مات استفاده می کند. در حالی که م،ن سوخت یک روکش براق دارد، منقار جلو و پانل های جانبی در سایه مات ساخته شده اند. ،یب مات براق مطمئناً متمایز است، اما ،وماً جذاب نیست.

B Govindarajan، مدیر اجرایی رویال انفیلد گفت: «رویال انفیلد هیمالیا که در سال 2016 راه اندازی شد، یک موتورسیکلت با عملکرد درخشان در مجموعه ما بوده است. هیمالیا که از دهه‌ها تجربه سواری در کوهستان و هزاران کیلومتر پیمودن برخی از سخت‌ترین زمین‌ها توسعه و طراحی شده است، بدون شک بخش جدیدی از تورهای ماجراجویی در دسترس را برای سوارکاران در سراسر جهان ایجاد کرده است. هیمالیا یک موتورسیکلت ساده، همه‌کاره و همه‌جانبه، با میلیون‌ها علاقه‌مند به ماجراجویی طنین‌اندازی خوبی داشته و علاقه‌مندان جدیدی را وارد جامعه رویال انفیلد کرده است. عملکرد قابل اعتماد و ثابت هیمالیا همراه با معرفی این رنگ های جدید الهام گرفته از زمین قطعاً رنگ بیشتری را به هر ماجراجویی اضافه می کند.

مشخصات هیمالیا

پالت رنگ هیمالیا دوباره با سه گزینه رنگی جدید، آبی یخچالی، مشکی برفی و قهوه ای تپه ای به روز شد. گزینه های رنگ موجود به همراه این سه رنگ جدید همچنان در دسترس هستند.

رنگ های جدید هیمالیا

دومین گزینه رنگی جدید Dune Brown شبیه به سایه ای است که قبلاً در نسخه ویژه ک،یک 500 استفاده شده بود. ک،یک 350 موجود نیز سایه ای آشنا به نام Signals Desert Sand دارد.

رنگ های جدید RE هیمالیا
رنگ های جدید RE هیمالیا

سایه قهوه ای جدید Dune دارای الگوی استتاری است، شبیه به رنگ سبز کاج. سایه روی منقار جلو، م،ن سوخت، قفسه جلو، پانل های جانبی و محافظ گل عقب اعمال شده است. نوع Dune Brown می تواند راهی برای برجسته ، قابلیت های دوچرخه در سراسر زمین های شنی باشد. قیمت نسخه های رنگی جدید هیمالیا 2.15 میلیون روپیه است.

به غیر از گزینه های رنگی جدید، هیچ به روز رس، دیگری برای هیمالیا وجود ندارد. این دوچرخه از یک موتور SOHC با حجم 411 سی سی با هوا خنک می شود که حدا،ر قدرت 24.3 ، بخار در 6500 دور در دقیقه و حدا،ر گشتاور 32 نیوتن متر در 4000 تا 4500 دور در دقیقه تولید می کند. به یک گیرب، 5 سرعته مش ثابت متصل می شود. این دوچرخه دارای فاصله 220 میلی متری از زمین است و ABS قابل تعویض دو کاناله به صورت استاندارد ارائه می شود.

رنگ های جدید RE هیمالیا
رنگ های جدید RE هیمالیا