رودستر برقی MG Cyberster بدون مبدل جاسوسی شد

نشانگرهایی به شکل فلش وجود دارد که به یک مجموعه روشنایی با عرض کامل متصل می شوند.

با توجه به جایگاه MG بیشتر به ،وان یک برند ارزش گرا، Cyberster تولیدی احتمالاً خودروهای اسپورت الکتریکی آینده مانند Lotus Type 135 که در سال 2026 عرضه می شود و جایگزین Alpine A110 که پلتفرم آن مش، است و همچنین تسلا بعدی را کاهش می دهد. رودستر.

ویدیوی تیزر با وضوح پایین که در رسانه های اجتماعی MG UK آپلود شده است، پیش نمایشی از آنچه به نظر می رسد تولید Cyberster باشد را به ما ارائه می دهد.

،مت بالایی پایین است، اما ع،‌های جاسوسی قبلی نشان می‌دهند که مدل تولیدی دارای روکش پارچه‌ای خواهد بود. نمونه برجسته با رنگ نقره‌ای یا بژ کم‌رنگ، با طراحی چرخ‌های متفاوت با نمونه‌های اولیه قبلی تکمیل شده است.

  • رودستر برقی MG Cyberster بدون مبدل جاسوسی شد

به گفته گای پیگوناکیس، مدیر بازرگ، MG ،ستان، این خودرو انتخابی از پیشرانه‌های دو موتوره تک موتوره یا «با عملکرد بسیار بالا» را ارائه می‌کند، که احتمالاً پیشرانه قبلی مانند MG 4 جدید به چرخ‌های عقب می‌فرستد.

اینکه دقیقاً چگونه قیمت گذاری می شود و در خط تولید کراس اوورهای سنگین MG قرار می گیرد، مشخص نیست.

  • رودستر برقی MG Cyberster بدون مبدل جاسوسی شد

سخنگوی MG Motor Australia در آگوست گذشته گفت: “ما می تو،م تأیید کنیم که در حال بررسی MG Cyberster برای بازار استرالیا و نیوزلند در پیکربندی فرمان راست هستیم و در حال حاضر در حال بررسی انواع و مشخصات مختلف هستیم.”

ما قبلاً به لطف تصاویر ثبت اختراع منتشر شده آنلاین در سال گذشته می‌دانستیم که طراحی چگونه خواهد بود، اگرچه ،مت جلویی در این تصاویر طول،‌تر از نمونه‌های اولیه جاسوسی به نظر می‌رسید و بنابراین به مفهوم اولیه نزدیک‌تر بود، که چرخی تهاجمی در هر گوشه داشت. حالت.

این Cyberster پس از راه اندازی اساساً هیچ رقابتی نخواهد داشت.

  • رودستر برقی MG Cyberster بدون مبدل جاسوسی شد
اتوموبیل پیش از این گزارش شده بود که رونمایی از EV رده‌بالای تولیدی تا آوریل 2023 به تعویق افتاد. طبق گزارش‌ها، این خودرو برای اولین بار در نمایشگاه خودروی گوانگژو سال گذشته پیش از این به تعویق افتاد.

سدان کوچک MG 5 و ام جی 4 هاچ بک برقی امسال به بازار عرضه می شوند.
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/mg-cyberster-electric-roadster-spied-undisguised

هنوز مشخصات فنی فاش نشده است، اگرچه این کانسپت دارای سرعت صفر تا صد کیلومتر بر ساعت 3.0 ث،ه و برد 800 کیلومتر بود.

  • رودستر برقی MG Cyberster بدون مبدل جاسوسی شد

در همین گزارش آمده است که تحویل بریت،ا در سال 2024 آغاز خواهد شد، همانطور که قبلا گزارش شده بود – در زمان صدمین سالگرد برند MG.

با توجه به ثبت نام تجاری اخیر، MG می تواند آن را C EV بنامد – اشاره ای به MG C شش سیلندر قدیمی MG B-based.

در حالی که نقش آن به‌،وان تنها خودروی اسپورت این برند، جلوه‌های هاله‌ای ایجاد می‌کند، اظهارات آقای پیگوناکیس نشان می‌دهد که Cyberster تولیدی احتمالاً گران‌تر از چیزی است که پیش‌بینی می‌شد.

در ع،ی که در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده و ظاهراً در یکی از تأسیسات MG گرفته شده است، می‌تو،م نمای عقب Cyberster از جمله چراغ‌های عقب متمایز آن را ببینیم.

MG استرالیا قبلاً گفته بود که در حال بررسی این است که رودستر برقی را به اینجا بیاورد، زیرا در فرمان راست ساخته خواهد شد.

  • رودستر برقی MG Cyberster بدون مبدل جاسوسی شد

اگر Cyberster به اینجا بیاید، به ،وان بخشی از گسترش دامنه محلی MG که در حال حاضر شامل دریچه سبک MG 3، خانواده کراس اوور کوچک ZS و کراس اوور سایز متوسط ​​HS است، عمل خواهد کرد.

درست تا زم، که [first full-scale ،uction prototype from China] داشت می رسید [in the UK] ما به آن به ،وان یک جانشین طبیعی برای MG F نگاه می کردیم. کاملاً اینطور نیست. این در بخش کاملاً متفاوتی از بازار است.» آقای پیگوناکیس گفت.

انتظار می رود نسخه تولیدی MG Cyberster دارای ارقام عملکرد و برد باشد که کمی پایین تر باشد.

آینده ام جی سایبرستر، اولین کانورتیبل برقی این برند، کاملاً پنهان شده است.

MG تایید نکرده است که این وسیله نقلیه از چه پلتفرمی استفاده خواهد کرد، اگرچه پلتفرم م،ار مقیاس پذیر جدید آن – که زیربنای MG 4 است – یک انتخاب محتمل به نظر می رسد.

پورشه همچنین در حال آماده سازی یک جایگزین برقی برای 718 Boxster and Cayman خود است که در حدود سال 2024 یا 2025 عرضه می شود.

نسخه تک موتوره دیفرانسیل عقب دیگری در خارج از کشور موجود است و ممکن است به اینجا بیاید و 150 کیلووات نیرو تولید می کند.

در واقع، MG یک ویدیوی تیزر را با ،وان «بازگشت افسانه» ،وان کرد و به این اشاره کرد که نام تجاری یک پلاک نام قدیمی را گرد و غبار گرفته است.

در حالی که MG همیشه طیف وسیعی از سدان ها و/یا هاچ بک ها را ارائه کرده است که قدمت آن به زمان تأسیس آن در بریت،ا در سال 1924 بازمی گردد، سقوط TF droptop در سال 2011 منجر به یکی از طول، ترین خش،الی های آن بدون خودروی اسپورت شده است.

در نهایت، MG Mulan – همانطور که MG 4 در چین شناخته می شود – با یک پیشرانه چهار چرخ متحرک دو موتوره 330 کیلووات/600 نیوتن متر عرضه می شود.

نسخه پایه که برای فروش محلی قبل از عرضه در نیمه اول سال 2023 تایید شده است، 125 کیلووات برق تولید می کند.

این هاچ بک کوچک برقی گزینه ای از باتری های 51 کیلووات ساعتی و 64 کیلووات ساعتی را با برد بین 350 تا 450 کیلومتر در چرخه WLTP ارائه می دهد.

  • رودستر برقی MG Cyberster بدون مبدل جاسوسی شد
  • رودستر برقی MG Cyberster بدون مبدل جاسوسی شد