روز اسکار: جمع آوری پول برای امور خیریه

وقتی به کوئینزلند ریس‌وی رسیدیم، اتکو چند دور برای GT3 و GTS تعیین کرد قبل از اینکه اسکار را برای یک دور داغ با مسابقه رالی وحشتناک سوار کنیم.

چند وقت پیش، یک ایمیل از خانمی به نام جس دریافت کردیم. جس گفت که پسرش اسکار تمام ویدیوهای یوتیوب ما را تماشا می کند و کاملاً دوست دارد با من و تیم ملاقات کند.

ما اوقات بسیار خوبی را با اسکار گذراندیم و امیدواریم که این ویدیو بتواند به اندازه کافی بازدید داشته باشد تا بتو،م مبلغ قابل توجهی را به امور خیریه اهدا کنیم. و دوباره، اگر احساس سخاوت می کنید، دکمه تشکر را روی ویدیو فشار دهید تا بیش از مبلغی که برای یک بار مشاهده دریافت می کنیم کمک مالی کنید.

اسطوره های پورشه استرالیا کلیدهای پورشه 992 911 GT3 و 992 911 GTS را برای استفاده در روز اسکار به ما دادند، کوئینزلند ریس وی برای ما زمان پیست رزرو کرد و راننده مسابقه ،ن ما، کریس اتکینسون، برای چند دور داغ به ما ملحق شد. به مسابقه درگ ما کمک کنید.

  • روز اسکار: جمع آوری پول برای امور خیریه
  • روز اسکار: جمع آوری پول برای امور خیریه

هر بار که آن را تماشا می‌کنید و تبلیغی را می‌بینید، پول دیگری است که می‌تو،م اهدا کنیم. اگر احساس سخاوتمندی بیشتری دارید، می‌تو،د ویدیو را در YouTube باز کنید و روی دکمه «تشکر» کلیک کنید تا کمی بیشتر به این هدف کمک کنید. هر سنت بسیار قدرد، می شود!

جس همچنین در ایمیل به ما گفت که اسکار از دیستروفی عضل، دوشن رنج می برد.

اولا، ما بسیار هیجان زده بودیم که واقعاً یک بیننده معمولی کانال ما وجود دارد، چه رسد به ،ی که بخواهد با بقیه اعضای تیم ملاقات کند.

اسکار به GT3 سوار شد و جعبه‌های پرحرفی نشان داد که او بیش از همه ما در مورد ماشین‌ها می‌دانست!

روز اسکار با فرصتی برای میزب، یک ویدیو مسابقه درگ با من به پایان رسید. اسکار کار بزرگی را برای معرفی و پیوستن به آن انجام داد.

بنابراین سرمان را جمع کردیم، چند ایمیل زدیم و ایده‌ای برای یک روز سرگرم‌کننده برای اسکار پیدا کردیم.

ما همچنین متعهد شدیم که تمام پولی را که از ویدیوی یوتیوب اسکار به دست می‌آوریم به آن اهدا کنیم پسران ما را نجات دهید پایه دیستروفی عضل، دوشن

امید نهایی من این بود که لامبورگینی البرز را با GT3 یا GTS ،اب کنم، اما متأسفانه به نتیجه نرسید. بعد از اینکه GTS در تقابل با GT3 ش،ت خورد، GT3 دو بار مقابل پرفورمانته ش،ت خورد (با کمترین اختلاف در یک مورد!).

اسکار همچنین این شانس را داشت که ناهار خود را از لامبورگینی هوراکان پرفورمانته البرز که کمی زودتر از گاراژ البرز انتخاب کرده بود، از درایو را جمع کند.

ما با GT3 به ​​خانه اسکار رفتیم تا او را غافلگیر کنیم و او را برای یک روز بزرگ بیرون ببریم – او هیچ چیز در مورد کاری که ما انجام می دهیم یا برنامه ریزی کرده بودیم نمی دانست.

  • روز اسکار: جمع آوری پول برای امور خیریه
  • روز اسکار: جمع آوری پول برای امور خیریه

اما ث،اً، ما فکر می‌کردیم که این فرصت خوبی است تا نه تنها با اسکار ملاقات کنیم و یک روز سرگرم‌کننده با او ترتیب دهیم، بلکه فرصتی عالی برای جمع‌آوری پول برای امور خیریه نیز خواهد بود.

برای باز ، یک گا،ی کامل از تصاویر روز اسکار، روی هر یک از تصاویر کلیک کنید.
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/oscars-day-out-raising-money-for-charity

توقف بعدی ما خانه البرز بود که اسکار این شانس را داشت که به داخل و سراسر مجموعه ماشین های البرز ب،د. ما به او این وظیفه را دادیم که ماشینی را انتخاب کند که بتو،م با خود به ایستگاه بعدی مک‌دونالدز ببریم، و همچنین به کوئینزلند ریس‌وی که در آن مسابقه درگ با دو پورشه‌مان برنامه‌ریزی کرده بودیم.

  • روز اسکار: جمع آوری پول برای امور خیریه
  • روز اسکار: جمع آوری پول برای امور خیریه

ماکاس دید که اسکار با پسران و دختران آبی پوش ملاقات کرد و به او فرصت داد تا ماشین گشت بزرگراه کیا استینگر را ببیند، با یک سری دستبند بازی کند و مادرش را زیر اتوبوس بیندازد. ظاهرا هفته قبل از چراغ قرمز استفاده کنید