رونمایی از انتقام رضوانی | CarExpert

قیمت Vengeance از 249,000 دلار آمریکا (329,000 دلار) شروع می شود و می تواند حداقل تا 607,750 دلار آمریکا (967,000 دلار) با تیک زدن همه گزینه ها از جمله بسته نظامی، صندلی های مدیریتی، قفسه اسلحه و ،صندوق کنسول مرکزی افزایش یابد.

این خودرو همچنین توسط دستگیره‌های درب برقی، سپرهای فولادی، چراغ‌های بارق و چراغ‌های کورکننده محافظت می‌شود.

با بسته نظامی، Vengeance دارای ویژگی هایی است که با ظاهر آن مطابقت دارد.

برای زمینه، فاصله بین دو محور کوتاه کادیلاک اسکالید از 79795 دلار آمریکا (127000 دلار) شروع می شود، در حالی که Escalade-V از 149695 دلار آمریکا (238000 دلار) شروع می شود.
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/rezvani-vengeance-unveiled

فضای داخلی، حداقل در تریم پایه، تغییرات بسیار کمی نسبت به کادیلاک اسکالید دارد، به جز لوگوی روی فرمان و نشان های رضو، روی هر صندلی.

  • انتقام رضو، رونمایی شد

سایر ویژگی ها عبارتند از جلیقه و کلاه ضد گلوله، ماسک گاز، کیت کمک های اولیه، کیت هیپوترمی، اسپری فلفل، پیچ های مرده مغناطیسی، و سیستم مخابره داخل ساختمان.

با نمای بیرونی بسیار کارتونی، تشخیص اینکه Vengeance بر اساس کدام وسیله نقلیه است، دشوار است، مگر اینکه طراحی آینه بال را تشخیص دهید.

این بسته اختیاری شامل شیشه و زره ضد گلوله، محافظ در برابر انفجار برای زیر بدنه خودرو، صفحه دود، ،تیک‌های درجه‌بندی نظامی، سیستم تعلیق تقویت‌شده، سیستم دید در شب حرارتی و محافظت در برابر پالس الکترومغناطیسی است.

اگر ب ام و XM کمی بیش از حد نرم تمرکز داشته باشد و با جهان یکی باشد، انتقام رضو، ممکن است SUV مورد نظر شما باشد.

سه موتور برای Vengeance وجود دارد که با موتور 6.2 لیتری V8 استاندارد شروع می شود که 313 کیلووات و 623 نیوتن متر گشتاور دارد.

برای آرامش بیشتر، یک سیستم تشخیص مواد منفجره و یک بسته باتری 1000 واتی با پنل های خورشیدی برای شارژ مجدد خارج از شبکه نیز وجود دارد.

  • انتقام رضو، رونمایی شد

اگر مایلید ۱۲۵۰۰۰ دلار دیگر (۱۹۹۰۰۰ دلار) روی خودرو کم کنید، رضو، ردیف دوم و سوم صندلی‌ها را با یک ،مت نشیمنگاهی «مدیریتی» با دو صندلی تکیه‌دار گرم‌کن و تهویه‌دار با ماساژور داخلی، یک راننده جایگزین می‌کند. پارتیشن، تلویزیون بزرگ، مجموعه ای از آیپدها، سربرگ شب پر ستاره یا نور،، و یک نوار.

همچنین یک توربو دیزل 3.0 لیتری شش سیلندر مستقیم 207 کیلووات/624 نیوتن متر و 8 سیلندر 6.2 لیتری سوپرشارژ 509 کیلووات/885 نیوتن متر از Escalade-V وجود دارد.

  • انتقام رضو، رونمایی شد

Vengeance اکنون در کنار دو مدل دیگر برای سفارش در دسترس است: تانک که بر اساس جیپ ر،ر ساخته شده است و هرکول، یک جیپ گلادیاتور اصلاح شده که با چهار یا شش چرخ در دسترس است.