رونمایی از Abarth 500 EV برای 22 نوامبر تنظیم شده است

این خودرو به صورت هاچ بک، کانورتیبل یا بدنه هاچ بک چهار در غیرمعمول با دو در در یک سمت به هیوندای ولوستر منسوخ موجود است.

برد WLTP 320 کیلومتر است، می توان آن را با شارژر سریع DC تا 85 کیلووات شارژ کرد و شتاب 0 تا 100 کیلومتر بر ساعت را در 9.0 ث،ه انجام می دهد.

Abarth اولین خودروی الکتریکی خود را در ماه جاری معرفی خواهد کرد.

ویژگی‌های ایمنی به کروز کنترل تطبیقی، ترمز اضطراری خودکار، کمک محوری بین خطوط، تشخیص علائم راهنمایی و رانندگی و قابلیت رانندگی خودران «سطح ۲» گسترش می‌یابد.

Abarth EV کاملاً منحصربه‌فرد خواهد بود زیرا چیزی در راه خودروهای الکتریکی اسپرت در این اندازه وجود ندارد. آلپاین یک هاچ بک الکتریکی کوچک و اسپورت در دست ساخت دارد، اما به نظر می رسد که اندازه آن بزرگتر است.

در مقابل، Abarth 595/695 در استرالیا دارای یک موتور 1.4 لیتری چهار سیلندر بنزینی توربوشارژ با 132 کیلووات قدرت و 250 نیوتن متر گشتاور و شتاب صفر تا 100 کیلومتر در ساعت 6.7 یا 6.9 ث،ه بسته به گیرب، است.

  • رونمایی از Abarth 500 EV برای 22 نوامبر تنظیم شده است
    فیات 500e
  • رونمایی از Abarth 500 EV برای 22 نوامبر تنظیم شده است

سپر دارای یک لانه زنبوری به جای الگوی مستطیلی در هر دو بخش بسته و ورودی هوای آزاد است و یک ت،یم کننده جلو نیز وجود دارد.

همچنین یک سیستم اطلاعات سرگرمی با صفحه نمایش لمسی 10.25 اینچی با Uconnect 5 و دارای Android Auto بی‌سیم و Apple CarPlay وجود دارد.

خط تولید جه، آبارث در حال حاضر تنها شامل نسخه‌های قدیمی 500 احتراقی پس از مرگ 124 اسپایدر مشتق از مزدا MX-5 است.

در حالی که می د،م Abarth از سال 2024 یک برند فقط برای خودروهای برقی خواهد بود، نمی د،م دریچه مبتنی بر 500e چه نامی خواهد داشت یا چقدر قدرتمند خواهد بود.

در حالی که تیزر توییتر طراحی چرخ های جدید آبارث را فاش می کند، تصویر لو رفته قبلی به ما نگاه بهتری به ،مت جلوی آبارث می دهد، که به نظر می رسد چراغ های جلوی خود را با فیات 500e مربوطه مش، است اما در جزئیات کلیدی متفاوت است.

  • رونمایی از Abarth 500 EV برای 22 نوامبر تنظیم شده است

نزدیکتر نگاه کنید و به نظر می رسد که صندلی های اسپرت داخل آن وجود دارد، همانطور که از یک Abarth انتظار می رود.

  • رونمایی از Abarth 500 EV برای 22 نوامبر تنظیم شده است

از ویژگی‌های موجود می‌توان به چراغ‌های جلوی فول ال‌ای‌دی، رینگ‌های آلیاژی ۱۵ تا ۱۷ اینچی، تزئینات چرمی «eco»، تنظیم برقی صندلی‌های جلو، آینه‌ی دید عقب با کم‌نور خودکار، خوشه ابزار دیجیتال ۷.۰ اینچی، سیستم صوتی JBL Premium و شارژر تلفن بی سیم

  • رونمایی از Abarth 500 EV برای 22 نوامبر تنظیم شده است
    مسابقه Abarth 695
،مت جلوپنجره همچنان بسته است، اما دو خط افقی کرومی و نشان بزرگ 500 برای علامت کلمه ساده اما همچنان بزرگ Abarth تغییر یافته است.

فیات 500e در سال 2020 رونمایی شد اما سرانجام در نیمه اول سال 2023 در استرالیا معرفی خواهد شد.

خودروی به تصویر کشیده شده به همان رنگ – زرد اسیدی – در یک تصویر لو رفته از آبارت دیده می شود.

اگرچه هیچ ع،ی از ،مت عقب ظاهر نشده است، اما ما انتظار داریم سطح مشابهی از تمایز در اینجا با سپر عقب منحصر به فرد داشته باشیم.

این آبارث نیو 500همانطور که تیزر ویدیو بر،ب گذاری شده است، در 22 نوامبر در ساعت 2 بعد از ظهر CET – یا نیمه شب AEDT در 23th افشا خواهد شد.

در استرالیا، 595 Competizione با تقریباً مشابه 695 Competizione در سه ماهه چهارم سال جاری جایگزین خواهد شد. تغییرات اندک شامل مجموعه صندلی جدید و آنتن سقف و پالت رنگ اصلاح شده است.
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/abarth-500-ev-reveal-set-for-november-22

500s با مشخصات بالا دارای یک موتور الکتریکی با 87 کیلووات قدرت و 220 نیوتن متر گشتاور است که با باتری لیتیوم یونی 42 کیلووات ساعتی همراه است.