رویال انفیلد هیمالیا 462 سی سی 34 اسب بخار تولید می کند

تعدادی از قطعات از موتورسیکلت های Hitch،s می آیند، به ،وان مثال، کیت بزرگ 462 سی سی، میل بادامک عملکردی و ورودی هوای جریان مستقیم. کیت سوراخ بزرگ شامل یک بشکه سیلندر جدید و بزرگتر با پیستون آهنگری ساخته شده ،یسی است. این دستگاه به گونه ای طراحی شده است که با میل لنگ هیمالیا سازگار باشد و نیازی به ماشین کاری ندارد. کاری که کیت سوراخ بزرگ در اصل انجام می دهد این است که استوک 411 سی سی هیمالیا را به 462 سی سی تبدیل می کند.

یک آفرود قابل اعتماد، هیمالیا با تعداد زیادی مولفه‌های پس از فروش اضافه شده در این پروژه سفارشی‌سازی، بسیار بهتر می‌شود.

رویال انفیلد هیمالیا 462 سی سی
رویال انفیلد هیمالیا 462 سی سی

لیست ارتقاءهایی که با استفاده از قطعات پس از فروش عرضه می شوند بسیار طول، است. باید چندین روز طول بکشد تا همه چیز به صورت هماهنگ راه اندازی شود. هیمالیا اصلاح شده قبلاً در تست های جاده ای انجام شده است و عملکرد بسیار بهتر از نسخه استوک است.

یکی دیگر از ارتقاهای کلیدی، سیستم ECU سفارشی و قابل تنظیم Powertronic است. طیف وسیعی از مزایا از جمله ارائه قدرت روان، پاسخ سریعتر دریچه گاز و توان ،وجی افزایش یافته را ارائه می دهد. ECU پاورترونیک برای افزایش توان ،وجی 3-5 ، بخار آزمایش شده است. سایر تغییرات عبارتند از Powertronic FuelX Autotune Pro، اگزوز لغزنده PowerRage، کلاچ و فنرهای کلاچ سنگین، چرخ دنده 15 دندانه جلو و زنجیر DID سنگین و چرخ دنده عقب.


منبع: https://www.rushlane.com/royal-enfield-himalayan-462cc-delivers-34-hp-129-kmph-12449263.html

این پروژه سفارشی سازی بر دستیابی به بهترین های هر دو دنیا تمرکز دارد، ی،ی چابکی و قدرت کروز سرعت بالا همراه با گشتاور کافی برای فتح مسیرهای چالش برانگیز خارج از جاده. با استفاده از قطعات متعدد پس از فروش، این هیمالیا سفارشی شده حدود 34 ، بخار قدرت ارائه می دهد. این 10 ، بخار بیشتر از نسخه استوک است که 24.3 ، بخار قدرت و 32 نیوتن متر تولید می کند. این هیمالیا سفارشی شده می تواند بسیار نزدیک به عملکرد هیمالیا 450 آینده باشد.

رویال انفیلد هیمالیا 462 سی سی می تواند به سرعت به سرعت 80 مایل در ساعت (129 کیلومتر بر ساعت) برسد و بدون هیچ مشکلی آن را حفظ کند. این دوچرخه برای یافتن حد استقامت نهایی خود تحت آزمایشات طاقت فرساتری قرار خواهد گرفت.

ارتقاء برای هیمالیا 34 ، بخار

در یک مثال اخیر، YouTuber Motos Cades & Coffee تغییرات عمده‌ای را در هیمالیا 2019 خود ایجاد کرده است. دوچرخه ارتقا یافته است تا مسیر 1000 مایلی از مریلند (ایالات متحده) تا جزیره پرنس ادوارد (کانادا) را بسیار سرگرم کننده و راحت تر کند. در حالی که هیمالیا می‌توانست این سفر را در قالب سهام خود انجام دهد، نسخه سفارشی ارتقا یافته برای این سفر من،‌تر به نظر می‌رسد.

رویال انفیلد هیمالیا 462 سی سی – 34 ، بخار، سرعت 80 مایل در ساعت

در سفرهایی که هم به قابلیت های کروز و هم در خارج از جاده نیاز دارند، یکی از مقرون به صرفه ترین گزینه ها رویال انفیلد هیمالیا است. حتی برای علاقه مندان هاردکور که ممکن است هیمالیا را کمی ضعیف بدانند، این دوچرخه ناامید نمی شود، زیرا به دلیل معماری ساده می توان آن را به راحتی ارتقا داد.

میل بادامک عملکرد هیچکاک برای به حدا،ر رساندن عملکرد کار می کند، در حالی که در محدوده پارامترهای استاندارد ECU باقی می ماند. هم برای هیمالیا و هم برای اسکرام در دسترس است. برای دوچرخه های دارای کاربراتور، میل بادامک عملکردی ممکن است نیاز به تنظیم دقیق دستی داشته باشد. دیگر ارتقاء دوچرخه شامل فیلتر ،صر هوای باز K&N است که در ،یب با ورودی هوای جریان مستقیم Hitch،s استفاده شده است. اینها جریان هوا را بهبود می بخشد که به ،ه خود عملکرد را افزایش می دهد.