رویال انفیلد 650 اصلاح شده با قیمت 1.5 لیتر

این یک شرکت مدینگ مستقر در دهلی نو است که مشاغل سفارشی پس از فروش را ارائه می دهد. آ،ین اصلاح آنها روی رویال انفیلد کانتیننتال GT 650 انجام شده است. دوچرخه استوک به یک کافه مسابقه کاملاً زیبا با ارزش فلاش زیادی تبدیل شده است. این دوچرخه بسیار چشم نوازتر از یک دوچرخه استوک به نظر می رسد و یک سرگردان واقعی است.

رویال انفیلد 650 اصلاح شده توسط Renovatio Motor Works
رویال انفیلد 650 اصلاح شده توسط Renovatio Motor Works

رویال انفیلد – Kintsugi GT 650

برای شروع، هیچ ت، برای ایجاد پیاز و شبیه به یک پسر ضخیم وجود نداشت. در عوض، این فیرینگ سفارشی برای تکمیل بدنه و مشخصات براق یک دوچرخه اهداکننده استوک ساخته شده است. به نظر می رسد منسجم است و مانند آن است که برای استفاده در یک کانتیننتال GT 650 در نظر گرفته شده است. روی این فیرینگ اسکوپ هایی برای ورودی هوا و محافظ موتور در معرض دید وجود دارد. در این مورد نیز اسلایدرهای فریم وجود دارد.

رویال انفیلد 650 کافه مسابقه کاملاً پرنور
رویال انفیلد 650 کافه مسابقه کاملاً پرنور

از آنجایی که رویال انفیلدها به ،وان بوم‌های خالی در نظر گرفته می‌شوند، مشاغل سفارشی مانند Kintsugi GT 650 Cafe Racer کاملاً جذاب‌تر از سهام هستند.

رویال انفیلد 650 اصلاح شده توسط Renovatio Motor Works
رویال انفیلد 650 اصلاح شده توسط Renovatio Motor Works

روپوش جلویی شیک یک چراغ جلو از یاماها FZ-X با LED DRL و یک چراغ جلو پروژکتور را در خود جای داده است. به نظر می رسد که نشانگرهای پیچ از انواع انتهای میله در جلو هستند، در حالی که نشانگرهای LED مینیمالیستی در عقب وجود دارد. آینه های انتهایی میله به طرز شگفت انگیزی ظاهر را تکمیل می ،د، اما کارهای سفارشی معمولاً با سلیقه مشتری مطابقت دارند.

صندلی دارای روکش طرح دار و روپوش سفارشی است. این روپوش قابل جابجایی است و می تواند یک سرنشین را در خود جای دهد. چراغ عقب در این روپوش ادغام شده و مستقیماً از یک دوچرخه بنلی می آید. شاخک های جلو، موتور و سیستم اگزوز به رنگ مشکی براق ساخته شده اند که بسیار جذاب به نظر می رسد.

افزونه ها

آیا یک کافه مسابقه کاملاً زیبا با جذابیت یکپارچهسازی با سیستمعامل من، می خواهید؟ گزینه های شما تقریباً وجود ندارد. برای شروع، باید کافه‌ران‌های بیشتری در رده مقرون‌به‌صرفه وجود داشته باشد. ما فقط رویال انفیلد کانتیننتال GT 535 در گذشته و کانتیننتال GT 650 در حال حاضر داریم. اگر هنوز هم یک Cafe Racer کاملاً پرفروش می‌خواهید، مدرهای پس از فروش مانند Renovatio Motor Works بهترین دوستان شما هستند.

م،ن سوخت Kintsugi GT 650، پوشش عقب و فیرینگ به رنگ سفید یخی با خطوط آبی کیه، با نوارهای پین طلایی به پایان رسیده است. هیچ تغییری از نظر مک،کی وجود ندارد و موتور دوقلوی موازی 648 سی‌سی با قدرت 47 ، بخار و گشتاور 52 نیوتن متر حفظ می‌شود و به گیرب، 6 سرعته متصل می‌شود. با نگاهی به محصول نهایی، قیمت نقل شده 000 میلیون تومان است. به نظر می رسد 1.5 میلیون ارزش آن را دارد.

نام این زیبایی، Kintsugi GT 650، بر اساس مفهومی از پذیرفتن عیوب و عیوب بود. آکاش کمبل مشتاق Renovatio Motor Works در ایجاد این شیرینی چشم یک دستگاه برای مشتری، فکر و تلاش زیادی کرده است. هزینه اصلاح روپیه است. 1.5 لک، بیش از هزینه یک وسیله نقلیه پایه، و ارزش هر پنی را دارد.

منبع
منبع: https://www.rushlane.com/royal-enfield-650-modified-full-fairing-yamaha-light-12458962.htmlچرخ‌های 18 اینچی سیمی از دوچرخه‌های اهداکننده سهام با چرخ‌های آلیاژی 17 اینچی جایگزین شده‌اند. چرخ جلو با آپولو H1 آلفا 110/70-17 و در عقب 150/60-17 پیچیده شده است. چرخ جلو به رنگ طلایی خوش رنگ ساخته شده است و در عقب، مالک درخواست یک دیسک ف،ی با رنگ مشکی براق را داده است تا بدون کار جوشکاری روی رینگ ها قرار داده شود. آفرین به تیم که آن را به خوبی انجام داد.