رکورد محموله تسلا EV به استرالیا رسید

ماه اخیر بیشترین حجم را در سال 2022 داشته است، اولین سالی که فروش آن در VFACTS گزارش شده است. این کار را در ماه مارس آغاز کرد.

رئیس شرکت تسلا، رابین دنهولم، استرالیایی نیز در ماه ژوئیه گفت که «تعجب نخواهد کرد» اگر تعداد تسلا در جاده‌های استرالیا تا پایان سال دوبرابر شود، به نقل از رقم 26500 خودروی این برند در حال حاضر در محلی. جاده ها

مشخص نیست تحویل مشتریان این محموله چه زم، آغاز می‌شود، یا در 11 کشتی دیگری که در این سه ماهه در استرالیا پهلو گرفته‌اند، چند وسیله نقلیه وجود داشته است.

تسلا در انتشار نتایج مالی و تولیدی سه ماهه دوم خود اعلام کرد که از نظر تولید خودرو بر روی رکوردشکنی نیمه دوم سال 2022 تمرکز کرده است.

ردیاب حمل و نقل همچنین خاطرنشان می کند که بیش از 4000 وسیله نقلیه در MSC Immacolata کل سال اول مدل 3s که تنها در یک محموله به استرالیا ارسال شده است را ش،ت می دهد.

17328 فروش تسلا در VFACTS امسال ثبت شده است که شامل 9071 خودروی سدان مدل 3 و 8257 خودروی شاسی بلند مدل Y است.

تسلا در اوایل سال جاری اعلام کرد که به دنبال توزیع یکنواخت‌تر تحویل‌های خود در یک چهارم است و آمار فروش ماهانه‌اش در نیمه دوم امسال مطمئناً ثابت‌تر بوده است.

  • رکورد محموله تسلا EV به استرالیا رسید

برای دوبرابر ، ناوگان موجود خود تا پایان سال، باید بیش از 30000 دستگاه خودرو در سال جاری بفروشد – که هنوز کمی قابل دسترس است، با 17328 فروش تا پایان نوامبر.

یک کشتی حامل “بیش از” 4000 کشتی جدید تس، طبق گزارشات، قرار است قبل از کریسمس در نیوساوت و، پهلو بگیرد، که بزرگترین محموله تسلا است که تا به حال به استرالیا آمده است.

سیزدهم قرار بود از راه برسد، اما اکنون تا سه ماهه اول سال 2023 لنگرگاه نخواهد گرفت.

این خبر از ردیاب حمل و نقل تاسیس شده تسلا می آید VedaPrime، که ادعا می کند 12 کشتی حامل تسلا در سه ماهه چهارم سال جاری وارد شده اند.

MSC Immacolata که تس، و هیچ وسیله نقلیه دیگری را حمل نمی کند، پس از توقفی در بریزبن به سمت بندر کمبلا در حرکت است و قرار است در 21 دسامبر پهلو بگیرد.

کارخانه تسلا در شانگهای می تواند سالانه بیش از 750000 خودرو تولید کند که آن را به پر ظرفیت ترین کارخانه تسلا در جهان تبدیل می کند.
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/record-tesla-ev-،pment-reaches-australi،

تسلا به جای کاهش فروش از تعداد قابل توجهی فروش به تقریباً هیچ فروش در ماه بعد، 2196 فروش در ماه نوامبر (که 1805 آن مدل Ys بود)، به اضافه 1109 در اکتبر و 5969 در سپتامبر به ثبت رساند.

اگرچه ثابت شده است که سال 2022 بهترین سال تسلا برای فروش در استرالیا بوده است، اما این شرکت مجبور شده است با قرنطینه های COVID-19 در چین – جایی که مدل 3 و مدل Ys در بازار استرالیا ساخته شده است – که زنجیره تامین را قطع کرده و آن را مجبور به مق، با آن کند. کارخانه شانگهای خود را برای مدت کوتاهی ببندید.

  • رکورد محموله تسلا EV به استرالیا رسید