زمان انتظار Ineos Grenadier برای استرالیا شرح داده شده است

مسنگ معدن: 2023 Ineos Gre،ier قیمت و مشخصات
بیشتر: سایت‌های ،ده‌فروشی استرالیا اعلام ،د سفارش‌های Ineos Gre،ier در ماه می باز می‌شوند
بیشتر: بررسی Ineos Gre،ier 2022: نمونه اولیه سواری همراه
بیشتر: Ineos Gre،ier هاردکور 4×4 در استرالیا در سال آینده از 84500 دلار
بیشتر: اینئوس قصد دارد از مک،ک مستقل و بازار 4×4 پشتیب، کند
بیشتر: ردیابی توسعه Ineos Gre،ier 4×4 چگونه است؟
بیشتر: 2022 Ineos Gre،ier وارد استرالیا می شود
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/ineos-gre،ier-wait-times-detailed-for-australi،

استرالیا از نظر داخلی به ،وان یک “بازار راه اندازی اصلی” برای قاب نردب،، محور سفت و سخت Gre،ier در کنار اروپا، ایالات متحده و آفریقای ج،ی در نظر گرفته می شود، به این م،ی که مردم محلی از اولویت دسترسی به وسایل نقلیه ای برخوردار می شوند که بسیاری از برندها آرزوی آن را دارند.

دو مدل بدنه در هنگام عرضه در استرالیا ارائه می شود. Gre،ier Utility Wagon یک خودروی دو نفره با مانع تصادف تمام قد و کف صاف است که می تواند یک پالت استاندارد یورویی 1200mm x 800mm را تحمل کند. استیشن واگن پنج نفره است.

داستان رسمی می گوید که رتکلیف در سال 2017 در میخانه Gre،ier لندن می گذرد و از تصمیم لندرور برای کشتن دیفندر قدیمی و جایگزینی آن با مدل مدرن تر و لو، تر SUV جدید ابراز تاسف می کرد.

خودروهای توسعه سفارشی توسط Magna در اتریش ساخته شدند و تحت یک برنامه آزمایش شکنجه گسترده قرار گرفتند.

قدرت از دو موتور 3.0 لیتری شش سیلندر خطی که از BMW تامین می شود تامین می شود. بنزین 210 کیلووات نیرو و 450 نیوتن متر گشتاور تولید می کند در حالی که دیزل 183 کیلووات و 550 نیوتن متر گشتاور تولید می کند.

همچنین “درگیری اولیه” با ناوگان ها وجود داشته است، که برخی از آنها Gre،ier را به ،وان یک چهار چرخ متحرک هدفمند می بینند که در بازار با انتخاب محدود “مطابق با موارد استفاده آنها خواهد بود”.

 • زمان انتظار Ineos Gre،ier برای استرالیا شرح داده شده است

آقای Hocevar قبلاً گفته بود که از فروش 1000 فروش در اولین سال فروش Gre،ier خوشحال خواهد شد، اما تأیید کرد که بانک سفارش فعلی فراتر از این رقم است.

اینها افرادی هستند که هنوز یک محصول نهایی را رانندگی نکرده اند، اما به آن اعتقاد زیادی دارند. اکنون این وظیفه ماست که محصولی را ارائه دهیم که انتظارات آنها را برآورده کند.»

همه گرنادیرها به صورت استاندارد با سیستم چهارچرخ متحرک دائمی (4WD)، با برد پایین قابل دسترسی از طریق جعبه انتقال دو سرعته Tremec 2.5:1 هستند.

اینئوس قبلاً گفته بود استرالیا و نیوزلند بر اساس رزرواسیون، از بزرگترین بازارهای Gre،ier در سراسر جهان هستند.

هیچ چانه زنی وجود ندارد، زیرا Ineos از یک مدل نمایندگی با قیمت تعیین شده استفاده می کند.

او دقیقاً تأیید نکرد که چه تعداد از آن رزروها (تعهد 800 دلاری قابل استرداد) به سفارشات رسمی (5000 دلار سپرده) تبدیل شده است، اما رئیس منطقه اینئوس APAC جاستین هوسوار گفت CarExpert شرکت “عمقاً از این نرخ تبدیل راضی است”.

نارنجک انداز استیشن واگن (پنج نفره)

 • بنزین و دیزل Ineos Gre،ier Base 2023: 85500 دلار
 • بنزین و دیزل Ineos Gre،ier Trailmaster 2023: 96,495 دلار
 • بنزین و دیزل Ineos Gre،ier Fieldmaster 2023: 96,495 دلار

فاصله از زمین 264 میلی متر، عمق 800 میلی متر، زاویه نزدیک شدن 36.3 درجه، ش،ت بیش از 28.2 درجه و زاویه ،وج 36.1 درجه ذکر شده است. صفحات اسکید با پوشش پودری و صفحه م،ن سوخت استاندارد هستند.

 • زمان انتظار Ineos Gre،ier برای استرالیا شرح داده شده است

آقای هوسوار گفت: «ما چند نفر را در این راه از دست می‌دهیم، اما میزان ریزش آن ناچیز است.

او پیش‌بینی می‌کند زم، که تظاهرکنندگان بیرون می‌آیند و دارندگان رزرو می‌توانند ماشین را برانند، بانک سفارش دوباره پرش خواهد کرد. حدود 80 درصد از سفارش‌ها برای موتور 3.0 لیتری توربو دیزل عرضه‌شده توسط BMW به جای بنزینی 6 خطی بوده است.

تمام قیمت ها شامل هزینه های جاده ای نمی شود.

 • زمان انتظار Ineos Gre،ier برای استرالیا شرح داده شده است

پرداخت مبلغ 5000 دلار (قابل استرداد تا زمان امضای قرارداد وسیله نقلیه) یک اسلات ساخت را تضمین می کند.

تحویل مشتری در اوا، سال 2022 در استرالیا آغاز می شود، اگرچه عمده سفارشات از اوایل سال 2023 آغاز می شود. دفترچه های سفارش در ماه مه امسال افتتاح شد.

 • زمان انتظار Ineos Gre،ier برای استرالیا شرح داده شده است

هر دو موتور به یک گیرب، هشت سرعته اتوماتیک ZF (با کد 8HP51 برای بنزین، 8HP76 برای دیزل)، با آنچه اینئوس یک مبدل گشتاور جدید «وظیفه سنگین» می‌نامد، متصل می‌شوند.

 • زمان انتظار Ineos Gre،ier برای استرالیا شرح داده شده است
 • زمان انتظار Ineos Gre،ier برای استرالیا شرح داده شده است

The Gre،ier زاییده فکر سر جیم رتکلیف، مهندس میلیاردر بریت،ایی و رئیس غول چند ملیتی پتروشیمی اینئوس است. هیچ هزینه ای برای پروژه اشتیاق او دریغ نکرده است.

قیمت گذاری

این شرکت موجودی و قیمت گذاری را کنترل خواهد کرد و به شرکای فروشنده با «کمیسیون مستقیم»، بسیار شبیه به مرسدس بنز و هوندا، پرداخت خواهد کرد.

هر ،ی که اکنون یک Gre،ier سفارش دهد، ماشین خود را تا ژوئیه 2023 ساخته نخواهد شد، به این م،ی که بعید است تا اکتبر 2023 به Down Under برسد.

ما بسیاری از دارندگان رزرو دیگر نیز نشسته‌اند و منتظرند تا رانندگی خودرو را آزمایش کنند، کاملاً قابل درک است. آنها به اندازه کافی آن را با هزینه رزرو پشتیب، کرده اند، اما قبل از اینکه به سفارش کامل برسند، می خواهند آن را برای خودشان تجربه کنند.

گرنادیرهای تولیدی قرار است در کارخانه سابق مرسدس بنز به مساحت 210000 متر مربع در هامباخ فرانسه ساخته شوند که از آن زمان توسط اینئوس ،یداری شده است. از سال 2019، این کارخانه 770 میلیون دلار به‌روزرس، دریافت کرده است که توسط مرسدس بنز و اینئوس تأمین شده است.

 • زمان انتظار Ineos Gre،ier برای استرالیا شرح داده شده است
 • زمان انتظار Ineos Gre،ier برای استرالیا شرح داده شده است

واگن Gre،ier Utility (دو نفره)

 • بنزین و دیزل Ineos Gre،ier Base 2023: 84500 دلار
 • بنزین و دیزل Ineos Gre،ier Trailmaster 2023: 95,495 دلار
 • بنزین و دیزل Ineos Gre،ier Fieldmaster 2023: 95,495 دلار

خودروی چهار چرخ متحرک جدید Ineos Gre،ier هنوز به درستی در استرالیا عرضه نشده است، اما با بیش از 1000 سفارش در حال حاضر مورد تقاضا است.