زمان عرضه سیتروئن C5 X 2023 تایید شد – به روز رسانی

این برند همچنین سدان بزرگتر و محافظه کار C6 را در آنجا عرضه کرده است که به پرچمدار عجیب و غریبی که زم، نمایشگاه های سیتروئن استرالیا را زیبا می کرد، بی ارتباط است.
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/2023-citroen-c5-x-launch-timing-confirmed

سیستم تعلیق هیدروپنوماتیک سیتروئن ممکن است از بین رفته باشد، اما C5 X از جدیدترین سیستم تعلیق Advanced Comfort این شرکت استفاده می کند.

این مدل در سال 2017 به تولید اروپا پایان داد، بنابراین سیتروئن تا زمان عرضه C5 X در ا،ر بازارها بدون مدل متوسط ​​بود – به استثنای چین، جایی که تولید C5 ادامه داشت.

در حالی که این دستگاه فاقد گوی های هیدروپنوماتیکی قدیمی است، از “بالشتک های هیدرولیک” پیشرونده یا دو استاپ هیدرولیک برای جدا شدن از فنرها و دمپرها استفاده می کند – یکی برای فشرده سازی و دیگری برای برگشت.

C5 X قبلا برای عرضه در سه ماهه سوم تایید شده بود. قیمت هنوز اعلام نشده است.

مانند C3 و C4، آن را در یک سطح عرضه خواهد شد. این توسط یک موتور 1.6 لیتری چهار سیلندر بنزینی توربوشارژ، تولید 133 کیلو وات از قدرت و 250 نیوتن متر گشتاور، همراه با گیرب، هشت سرعته اتوماتیک.

در آن زمان، پژو سیتروئن استرالیا گفت که نسخه پلاگین هیب، “کاملا روی میز” قرار دارد.

  • زمان عرضه سیتروئن C5 X 2023 تایید شد - به روز رس،

شش رنگ به صورت محلی در دسترس خواهند بود: خا،تری استیل، خا،تری پلاتینیوم، خا،تری آمازونیت، مشکی Nera، آبی مغناطیسی و سفید مروا،. تمام خودروها دارای سقف مشکی و سانروف برقی هستند.

  • زمان عرضه سیتروئن C5 X 2023 تایید شد - به روز رس،

سیتروئن غیر معمول C5 X ،یب هاچ بک / واگن / کراس اوور برای راه اندازی در قفل شده است سه ماهه چهارم 2022.

C5 X هیب، پلاگین با موتور 1.6 لیتری توربو با موتور الکتریکی 81.2 کیلووات و باتری لیتیوم یونی 12.4 کیلووات ساعتی همراه می‌شود تا توان کل سیستم 165 کیلووات و برد الکتریکی ادعایی 50 کیلومتر بر اساس استاندارد سخت‌گیرانه‌تر WLTP.

طی چند سال گذشته شاهد کاهش فروش بوده‌ایم، با در نظر گرفتن اینکه دیگر برلینگو را در این محدوده نداریم، ما LCV‌های خود را روی خط تولید پژو LCV متمرکز کرده‌ایم.

  • زمان عرضه سیتروئن C5 X 2023 تایید شد - به روز رس،

این برند تا پایان ژوئن 172 دستگاه خودرو فروخته است.

“معرفی C4 به ما کمک می کند تا دوباره مخاطب جدیدی برای این برند ایجاد کنیم و به ما اجازه می دهد تا با ورود به C5 X دوباره این داستان را گسترش دهیم.”

سیتروئن در حال حاضر هیچ PHEV در استرالیا ارائه نمی کند، اگرچه برند خواهر پژو مدل های پلاگین 3008 و 508 را می فروشد و به زودی 308 PHEV را معرفی خواهد کرد.

به روز رس، 13/09/2022، 1:45 بعد از ظهر – سیتروئن طیف رنگ ها و برخی از مشخصات خودروهای عرضه شده بر روی C5 X در استرالیا را تایید کرده است. ما داستان خود را با اطلاعات مربوطه به روز کرده ایم.

  • زمان عرضه سیتروئن C5 X 2023 تایید شد - به روز رس،
    مدل های خارج از کشور نشان داده شده در سراسر

سیتروئن C5 X را “،یبی منحصر به فرد از ظرافت یک سدان، پویایی یک واگن و موقعیت بلند یک SUV” می نامد.

با این حال، با عرضه C4 و… C5 X جدید که در سال 2022 عرضه می شود، ما برنامه های رشد واقعی در بازار داریم.

پرچمدار کنونی این برند، C5 Aircross، قیمتی برابر با 52300 دلار دارد، در حالی که قیمت خودروی سواری سایز متوسط ​​از برند خواهر سیتروئن، پژو، ی،ی 508، قبل از حضور در جاده ها از 63431 دلار شروع می شود.

کیت گیلیس، مدیر کل پژو سیتروئن استرالیا در اوا، سال گذشته گفت: «اکنون در حالی که در سال 2021 به ،وان یک برند به چالش کشیده شده‌ایم، تعهدی مطلق در بازار استرالیا داریم.

همچنین می گوید که “فرصت های رشد نام تجاری در استرالیا را بیشتر گسترش خواهد داد”. فروش سیتروئن نسبت به امروز 142.3 درصد افزایش یافته است، که عمدتاً به لطف اضافه شدن C4 جدید است که به طور مشابه سبکی ژانر شکن دارد.

PHEV همچنین بر روی سیستم تعلیق خودروی بنزینی با سیستم تعلیق فعال Advanced Comfort ساخته شده است که به صورت الکترونیکی سواری را بسته به حالت رانندگی که انتخاب می کنید تنظیم می کند.

سیتروئن در سال 2016 زم، که سدان و واگن قبلی C5 را متوقف کرد، از بخش سایز متوسط ​​در استرالیا کنار رفت.

  • زمان عرضه سیتروئن C5 X 2023 تایید شد - به روز رس،
    سیتروئن C5