زن جریمه رانندگی خلبان هلیکوپتر دریای ورلد فوت شده را تعیین کرد

اخبار SBS گزارش می دهد که استف، لوئیز بنت دیروز پس از اینکه دادگاه تلاش او را برای اعتراف به گناه از طریق ایمیل رد کرد، دیروز در دادگاه دادگستری Beenleigh ظاهر شد.

او گفت: «در آن زمان من درگیر مسائل شخصی بودم، به دلیل آسیب دیدگی مرخصی داشتم و مرخصی استعلاجی یا مرخصی سالانه نداشتم، زیرا به تازگی شغلم را عوض کرده بودم. چگونه او جزئیات آقای جنکینسون را پیدا کرده بود.

او گفت: «روز بعد کاری را که انجام دادم به یاد آوردم و سعی کردم با تلاش برای نامزد ، خود، آن را لغو کنم، اما وب سایت آن را نپذیرفت.
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/woman-pins-traffic-fine-on-deceased-sea-world-helicopter-pilot

او در حالی که در روسری مبدل شده بود به دادگاه رسید و نزد هکرها رسید. در داخل، او به جرم خود اعتراف کرد.

یک اخطار خوب به ،ه خود برای بیوه آقای جنکینسون ارسال شد که با توجه به ماشین ناآشنا، پلیس را در مورد این موضوع آگاه کرد.

  • زن جریمه رانندگی خلبان هلیکوپتر دریای ورلد فوت شده را تعیین کرد

آقای جنکینسون در 4 ژانویه در اثر برخورد دو هلیکوپتر Sea World در هوا جان باخت. او هرگز با متهم ملاقات نکرده بود.

یک زن استرالیایی پس از اینکه مدعی شد خلبان مرده دریای جهان که هرگز او را ندیده بود، در حال رانندگی با ماشینش بود که جریمه رانندگی دریافت کرد، به کلاهبرداری و سرقت هویت اعتراف کرد.

او از جزئیات آگهی ترحیم اشلی جنکینسون خلبان دریای دریا استفاده کرده بود تا او را به دلیل جریمه استفاده از تلفن همراه هنگام رانندگی متهم کند که راننده بوده است.

پلیس می گوید خانم بنت در اوایل ژانویه اخطار جریمه را دریافت کرد. خود این تخلف در ماه دسامبر رخ داده است و جریمه آن 1078 دلار و چهار امتیاز نقص است.

حکم او در 19 می برگزار خواهد شد.

  • زن جریمه رانندگی خلبان هلیکوپتر دریای ورلد فوت شده را تعیین کرد

خانم بنت در ارسال ایمیل اولیه خود به دادگاه، به دلیل “آشفتگی” که ایجاد کرده بود عذرخواهی کرد و گفت که “بسیار پشیمان است”.