سانروف هیکروس تویوتا اینووا، دریچه های هوای روی سقف

در حالی که در تاریخ 21 نوامبر در اندونزی به ،وان “Zenix” معرفی خواهد شد، تویوتا اینووا هایکروس جدید در 25 نوامبر در هند به نمایش گذاشته خواهد شد. این خودرو در سال 2023 در هند به فروش خواهد رسید. بعداً، ماروتی سوزوکی انتظار می‌رود یک نسخه جدید از Innova Hycross را عرضه کند.

بسیاری از جزئیات کلیدی هنوز به طور رسمی اعلام نشده اند، اگرچه مشاهده قاطرهای آزمایشی ایده ای تقریبی از شکل و عملکرد Innova Hycross جدید ارائه کرده است. این یک ارتقاء بزرگ از جمله پلت فرم جدید و گزینه موتور جدید خواهد بود.

سانروف پانورامیک اینووا Hycross

با به‌روزرس،‌هایی مانند سانروف و سایر امکانات رفاهی موجودات، Innova Hycross جدید به ،وان یک وسیله نقلیه خانوادگی توانمندتر ظاهر خواهد شد.

Toyota Innova HyCross Hybrid 2023
Toyota Innova HyCross Hybrid 2023 – Render

Toyota Innova Hycross دارای داشبورد چند لایه بازطراحی شده، صفحه نمایش لمسی شناور بزرگ و کنسول مرکزی برجسته خواهد بود. برخی از تج،ات مانند کنسول ابزار و فرمان ظاهراً از تویوتا Voxy MPV قرض گرفته شده اند. نسل جدید Voxy که اوایل امسال راه اندازی شد، با لیست تج،ات به روز شده عرضه می شود.

Toyota Innova HyCross Hybrid 2023 - سانروف پانوراما تایید شد
Toyota Innova HyCross Hybrid 2023 – سانروف پانوراما تایید شد

در حالی که قبلاً نمای جلویی MPV فاش شده بود، آ،ین تیزر وجود یک سانروف پانوراما را تأیید می کند. جزئیات دیگری مانند روشنایی محیط در مجاورت پانل های سانروف نیز مشهود است. Innova Hycross جدید دارای IRVM دستی، دریچه های AC عقب موازی با پانل های سانروف و صفحه نمایش های اختصاصی برای مسافران ردیف دوم خواهد بود. داش‌کم نیز می‌تواند ارائه شود، به احتمال زیاد با انواع با مشخصات بالا.

Innova Hycross شبح اصلی نسل قبلی خود را در بیشتر ،مت ها حفظ می کند. با این حال، یک فاسیای جلویی تازه‌تر دریافت می‌کند که بسیار ممتازتر و جذاب‌تر است. MPV دارای چراغ‌های جلویی براق است که درست در بالا قرار گرفته و کاپوت را چین می‌کند. DRL های LED در زیر جلوپنجره قرار گرفته اند و در کنار محفظه چراغ مه شکن قرار گرفته اند. کاپوت دارای شیارهای عمیقی است که باعث افزایش حضور MPV در خیابان می شود.

مشخصات Innova Hycross

یک تم داخلی دو رنگ را می توان برای Innova Hycross استفاده کرد. این می تواند چیزی شبیه به تویوتا Urban Cruiser Hyryder باشد که اخیراً راه اندازی شده است. بر روی داشبورد و دریچه‌های تهویه مطبوع برای ظاهر و احساسی ممتاز، لهجه‌های نقره‌ای انتظار می‌رود. از دیگر ویژگی های کلیدی می توان به کنسول اهرم دنده نصب شده روی داشبورد، صندلی های کاپیت، ردیف وسط با عملکرد عثم،، دوربین 360 درجه و شارژ بی سیم اشاره کرد.

انتظار می رود که گزینه های پیشرانه موجود با Innova Crysta موجود دیگر با Innova Hycross در دسترس نباشند. Innova Crysta دارای یک موتور 2.4 لیتری دیزل و یک موتور 2.7 لیتری بنزینی است. رزرو انواع دیزل کریستا به طور موقت متوقف شده است. این یک نشانه قوی است که ممکن است Innova Hycross گزینه دیزلی نداشته باشد.

در عوض، Innova Hycross می تواند از یک موتور 2.0 لیتری جدید استفاده کند. گزینه های پیشرانه شامل NA بنزینی و سیستم هیب، قوی خواهد بود. سایر به روز رس، های کلیدی Innova Hycross شامل شاسی مونوکوک به جای قاب نردبان و FWD به جای RWD است. Innova همیشه برای عملکرد قدرتمند و خشن خود شناخته شده است و باید دید که نسخه نسل جدید چگونه با آن مطابقت خواهد داشت.


منبع: https://www.rushlane.com/toyota-innova-hycross-sunroof-roof-mounted-air-vents-12453178.html