سانروف پانورامیک فیس لیفت کیا سلتوس 2023

از فیس لیفت Seltos انتظار می رود طراحی ارتقا یافته و برتر، لیست ویژگی های بازنگری شده و مجموعه نسخه های جدید. کیا ظاهر کلی را حفظ خواهد کرد. تغییرات احتمالاً تکاملی هستند. از این نظر، ،اصر طراحی جدید Seltos را دوباره تعریف نمی کنند. در عوض، آنها تغییرات تکراری را ایجاد خواهند کرد که همچنان به ،وان Seltos قابل تشخیص خواهند بود.

سانروف پانورامیک فیس لیفت کیا سلتوس 2023
سانروف پانورامیک فیس لیفت کیا سلتوس 2023

به روز رس، طراحی، ویژگی های جدید، قدرت بیشتر

بله فیس لیفت سلتوس در کره ج،ی و آمریکا عرضه شده است. اما فیس لیفت هندی Seltos از طراحی متفاوتی استفاده خواهد کرد، همانطور که در تصاویر جاسوسی مشاهده شده است. اکنون، مجموعه دیگری از ع،‌های جاسوسی سلتوس 2023، جزئیات جدیدی را تایید می‌کند که بیش از همه مورد انتظار بوده است. سانروف پانوراما.

سانروف پانوراما کیا سلتوس 2023 تایید شد – اسپید

جلوپنجره بزرگتر و کمی بازطراحی شده است. Seltos هندی ADAS را دریافت خواهد کرد زیرا قاطرهای آزمایشی اخیر در حیدرآباد یک ماژول رادار روی سپر نصب کرده اند. در عقب، چراغ عقب متفاوتی بر خلاف مدل جه، دریافت می کند. مدل های برتر سلتوس 2023 با بنزین 1.5 لیتری توربو دارای اگزوز دوگانه خواهند بود. ع،‌های جاسوسی اخیر دوربین‌های ORVM را نشان می‌دهد که دوربین 360 درجه و کمک به نقاط کور را با تغذیه روی نمایشگر راننده فعال می‌کنند.

وقتی صحبت از بنزین 1.5 لیتری توربو شد، کیا در حال حاضر آن را به تنهایی در Carens عرضه می کند. این موتور با 160 ، بخار قدرت و 253 نیوتن متر گشتاور نوید عملکرد مهیج را می دهد. این موتور به فیس لیفت سلتوس 2023 نیز راه خواهد یافت. این می تواند با 7 DCT خودکار و همچنین 6 سرعت MT ارائه شود. سایر گزینه‌های پیشرانه شامل 1.5 لیتر بنزین NA و نمونه خوب 1.5 لیتری دیزل است.

سانروف پانورامیک فیس لیفت کیا سلتوس 2023
سانروف پانورامیک فیس لیفت کیا سلتوس 2023

عدم دریافت سانروف پانوراما توسط کیا سلتوس حتی شگفت‌انگیزتر بود، وقتی این واقعیت را در نظر بگیرید که برادرش، هیوندای کرتا، با سانروف پانوراما عرضه می‌شود. با راه اندازی گزینه سانروف پانوراما با سلتوس، کیا احتمالاً شاهد افزایش آمار فروش سلتوس خود خواهد بود. این بسیار مورد نیاز بود زیرا Maruti Grand Vitara سهم بازار خود را می خورد.

سانروف پانورامیک فیس لیفت کیا سلتوس 2023
سانروف پانورامیک فیس لیفت کیا سلتوس 2023

آره. فیس لیفت کیا سلتوس 2023 سانروف پانورامیک را در هند دریافت خواهد کرد. این موضوع اکنون از طریق تصاویر جاسوسی انحصاری به اشتراک گذاشته شده توسط Anvish از علاقه مندان به خودرو تایید شده است. از زمان عرضه آن در سال 2019، ،یداران Seltos به دنبال یک سانروف پانوراما هستند. اما در تمام این سال ها فقط با یک سانروف تک جداره عرضه شد.

سانروف پانورامیک فیس لیفت کیا سلتوس 2023
سانروف پانورامیک فیس لیفت کیا سلتوس 2023

فیس لیفت کیا سلتوس همان 1.5 لیتر بنزین NA و 1.5 لیتر توربو دیزل را از مدل فعلی به ارث خواهد برد و بنزین 1.5 لیتری توربو جدید را از Carens دریافت خواهد کرد.

کیا اولین کار خود را در هند با عرضه Seltos در سال 2019 انجام داد. از آن زمان تاکنون هیچ به روز رس، مهمی دریافت نکرده است. با ارسال سریع تا سال 2023، کیا در حال آماده شدن برای عرضه سلتوهای فیس لیفت شده است. قبلاً چندین بار در هند آزمایش شده است. اما با توجه به پوشیدن لباس‌های استتار، جزئیات طراحی فیس لیفت Seltos با مشخصات هندی هنوز در دست نیست.

کیا فهرست ویژگی‌های سلتوس را اصلاح می‌کند تا آن را پرمیوم‌تر کند. برای شروع، صفحه نمایش اطلاعات سرگرمی 10.25 اینچی، کنترل تهویه مطبوع خودکار، کروز کنترل، چراغ های LED، صندلی های جلو برقی و تهویه شونده، دریچه های AC عقب، صفحه نمایش دیجیتال راننده، دوربین 360 درجه، ADAS، سانروف پانوراما و غیره را در اختیار خواهد داشت. هنگامی که به بازار عرضه شود، ماروتی سوزوکی گرند ویتارا، تویوتا اوربان کروزر هایریدر، هیوندای کرتا و ام جی آستور را دربرمی گیرد. کیا احتمالاً سلتوهای 2023 را در فصل جشن عرضه خواهد کرد. قیمت فیس لیفت کیا سلتوس 2023 در محدوده مشابه سلتوس فعلی خواهد بود. به لطف ویژگی‌هایی مانند ADAS و سانروف پانوراما، نسخه‌های برتر ممکن است گران‌تر شوند.


منبع: https://www.rushlane.com/2023-kia-seltos-facelift-panoramic-sunroof-spied-12468350.html