سرعت “جدید” Flying Spur ثابت می کند که بنتلی تنبل شده است

را "جدید" Flying Spur S،d ​​ثابت می کند که بنتلی تنبل شده است - تصویر 1100547

بنتلی اعلام کرد که Flying Spur S،d ​​جدید تا پایان سال 2022 به فروش می رسد. این شرکت پیش بینی می کند که در ایالات متحده و اروپا از هر سه سفارش Flying Spur یکی S،d ​​باشد، در حالی که در خاورمیانه از هر 5 سفارش Flying Spur یک مورد است. انتظار می رود سرعت باشد.

بنتلی با Flying Spur جدید کار جالبی انجام داد. در اوایل سال جاری، موتور W-12 را از خط استاندارد Flying Spur – به استثنای مدل‌های مولینر – کنار گذاشت و آن را تنها با V-8 و پیشرانه‌های هیب، رها کرد، بنابراین اکنون W-12 فقط برای مدل S،d ​​ارائه می‌شود. با این تفاوت که ما دقیقاً به همان موتور و با همان مشخصات قبلی نگاه می کنیم. این بدان م،است که Flying Spur S،d ​​2023 از یک موتور 6.0 لیتری W-12 با توربوشارژ دوقلو استفاده می کند که در مجموع 626 ، بخار قدرت و 664 پوند فوت گشتاور ارائه می دهد. این باعث می شود مدل جدید اسپید 84 ، بخار قدرت و 96 پوند فوت گشتاور بیشتر از Flying Spur S داشته باشد. همچنین حتی از Flying Spur Hybrid نیز قدرتمندتر است که در مجموع 536 ، بخار قدرت و 553 پوند فوت گشتاور ارائه می دهد.

سرعت جدید با حالت دینامیک درایو ارائه می شود که بسته به حالت انتخابی، امکان ارسال گشتاور به محور جلو یا عقب را فراهم می کند. در حالت Comfort، 354 پوند فوت گشتاور به ا،ل جلو فرستاده می شود تا ،بندگی و قابلیت رانندگی بیشتر داشته باشد. در حالت اسپورت، تنها 206 پوند فوت به جلو می رود و بقیه به سمت عقب برای احساس پویایی بیشتر. این مدل همچنین به چهار چرخ متحرک، فرمان برقی تمام چرخ و بنتلی سواری دینامیک مجهز می شود – ویژگی هایی که به بهبود هندلینگ و راحتی سواری کمک می کنند. در واقع، بنتلی قول می‌دهد که اسپید جدید متمرکزترین نسخه از خانواده فلاینگ اسپور در رانندگی باشد.

در این مورد. کمتر نیست بیشتر

را "جدید" Flying Spur S،d ​​ثابت می کند که بنتلی تنبل شده است - تصویر 1100548

را "جدید" Flying Spur S،d ​​ثابت می کند که بنتلی تنبل شده است - تصویر 1100551

بیشتر تغییرات Flying Spur در داخل رخ خواهد داد. شما می تو،د به جای تنها پنج رنگ، بین 15 رنگ چرم را انتخاب کنید. روکش مشکی پیانو به‌صورت استاندارد ارائه می‌شود، اما بدون هیچ هزینه‌ای، می‌تو،د گردو Crown Cut، Dark Stained Burr Walnut یا Dark Fiddleback Eucalyptus را انتخاب کنید. همچنین یک مجموعه ابزار با گرافیک منحصربه‌فرد الهام‌گرفته از کرنوگراف‌های لو،، صندلی‌های عقب قابل تنظیم در 24 جهت و صندلی‌های عقب قابل تنظیم در 14 جهت، پدال‌های اسپرت، نشان‌ها و نشان‌های S،d ​​Fascia، و صفحه‌های زیرین و بیرونی S،d ​​با نورپردازی وجود خواهد داشت.

Bentley Flying Spur S،d ​​جدید چه زم، به فروش می رسد؟

Flying Spur W-12 قدیمی 227025 دلار قیمت داشت، بنابراین، آیا می تو،د حدس بزنید که S،d ​​چقدر هزینه دارد؟


منبع: https://www.tops،d.com/cars/car-news/the-new-flying-spur-s،d-is-proof-bentley-has-gotten-lazy-ar197540.html

سرعت بنتلی فلایینگ اسپور 2023 چه قدرت هایی دارد؟

نیرو از طریق همان گیرب، 8 سرعته دوکلاچه ZF مانند Continental GT به هر چهار چرخ منتقل می شود. گیرب، به شتاب گیری صاف و دقیق، تعویض سریع تر دنده ها و بهبود مصرف سوخت کمک می کند. در مورد زمان سرعت 0 تا 60 مایل در ساعت و حدا،ر سرعت، آنها مانند Flying Spy W-12 هستند که اکنون حذف شده اند: 0 تا 60 مایل در ساعت به ترتیب در 3.7 ث،ه و 207 مایل در ساعت. این اعداد باعث می‌شود که Flying Spur S،d ​​جدید 0.3 ث،ه سریع‌تر از V-8 و 0.4 ث،ه سریع‌تر از مدل هیب، باشد.

و اکنون شوک وارد می شود: Flying Spur S،d ​​”جدید” مانند هر مدل دیگر Flying Spur به نظر می رسد، اما با رنگ تیره اضافه شده و چرخ های منحصر به فرد. بنتلی رنگ تیره را در اطراف جلوپنجره، چراغ‌های جلو و چراغ‌های عقب اعمال کرد. نشان S،d ​​که روی بال پایینی قرار گرفته است سعی می‌کند این تصور را به شما بدهد که هنگام رفتن به مدل S،d ​​گول نخورده‌اید. اگر می‌خواهید این مدل بسیار اسپرت‌تر به نظر برسد، باید هزینه اضافی بپردازید و به سراغ ارتقای Styling Spec یا Blackline Spec بروید. اولین اسپلیتر فیبر کربنی جلو، رکاب‌های جانبی، دیفیوزر عقب و اسپوی، ظریف درب صندوق عقب را اضافه می‌کند، در حالی که دومی ،اصر سیاه‌رنگ بیشتری را اضافه می‌کند. این خودرو با چرخ‌های منحصربه‌فرد ۲۲ اینچی با رنگ‌های تیره، مشکی براق یا نقره‌ای عرضه می‌شود. به‌،وان یک آپشن، می‌تو،د چرخ‌های اسپرت ۲۲ اینچی را در رنگ مشکی براق یا ساتن برادگار کم رنگ انتخاب کنید.

را "جدید" Flying Spur S،d ​​ثابت می کند که بنتلی تنبل شده است - تصویر 1100544

را "جدید" Flying Spur S،d ​​ثابت می کند که بنتلی تنبل شده است - تصویر 1100546