سفارشات تویوتا لندکروزر سری 70 همچنان بسته است، زیرا برند لیست انتظار را مدیریت می کند

تویوتا می‌گوید اصلاحاتی در طراحی انجام داده است که به آن امکان می‌دهد وزن ناخالص خودرو سری 70 را به بیش از 3500 کیلوگرم افزایش دهد و بار خودرو را بالا ببرد و آن را از دسته کالاهای سبک به کالاهای متوسط ​​سوق دهد.

«اولویت یک؛ سعی کنید اطمینان حاصل کنید و بانک سفارش فعلی را پاک کنید، و سپس در زمان بعدی تصمیم خواهیم گرفت که چه زم، می تو،م آن را باز کنیم. اما هیچ برنامه‌ای در این مرحله وجود ندارد.» آقای هانلی ادامه داد.

ما باید بانک سفارش فعلی را تسویه کنیم، این اولویت ماست. برخی از مشتریان بیش از 12 ماه است که منتظر هستند.

  • سفارشات تویوتا لندکروزر سری 70 همچنان بسته است، زیرا برند لیست انتظار را مدیریت می کند
    واگن سری 70

اخیراً در ماه سپتامبر، آقای هانلی اعلام کرد که با ادامه کاهش تولید و افزایش زمان انتظار، توقف ممکن است 12 ماه دیگر ادامه داشته باشد – برخی از مشتریان ممکن است تا سال 2024 منتظر باشند تا «کروزر» خود را در این مرحله دریافت کنند.

با این حال، توقف فروش، فروش لندکروزر سری 70 را متوقف نکرده است. تنها نسخه‌های شاسی کابین شاهد تحویل 9083 دستگاه تا 30 سپتامبر امسال بوده‌اند که نسبت به 8801 دستگاه ثبت‌شده در مدت مشابه سال گذشته 3.2 درصد افزایش داشته است.

این به‌روزرس،‌ها همراه با سیستم تعلیق سنگین و ظرفیت یدک‌کشی 3500 کیلوگرمی، تطبیق‌پذیری و شهرت ناهموار این خودروی افسانه‌ای را افزایش می‌دهد.»

  • سفارشات تویوتا لندکروزر سری 70 همچنان بسته است، زیرا برند لیست انتظار را مدیریت می کند
    شاسی بلند دو کابین سری 70

ابراز علاقه به فروشندگان ما مورد استقبال قرار می گیرد، اما ما نمی تو،م از نظر فیزیکی سفارشات را قبول کنیم. این فقط آنها را در لیست قرار می دهد، اگر اتفاق بیفتد.”

شان هانلی، معاون فروش و بازاریابی تویوتا استرالیا در مراسم معرفی کرولا کراس جدید در استرالیا، در صحبت با رسانه ها گفت که این برند در حال کار بر روی «بیش از یک سال» سفارشات پشتیبان است.

آقای هانلی گفت: “تغییرات آتی برای اطمینان از اینکه لندکروزر سری 70 افسانه ای برای آینده قابل پیش بینی در بازار استرالیا در دسترس خواهد بود، طراحی شده است، جایی که محبوبیت آن منجر به فروش بیش از 13900 نفر در سال گذشته شد.”

سری 70 به روز شده نیز در راه است که تا قبل از پایان سال عرضه می شود. تغییرات سرفصل شامل گنجاندن ترمز اضطراری خودکار (AEB) با تشخیص عابر پیاده و دوچرخه‌سوار است.

آقای هانلی گفت: “نه در آینده ای نزدیک، ما آن ماشین را متوقف کرده ایم.” [pause] حداقل برای 6-12 ماه آینده و شاید فراتر از آن.

این ظرفیت و حجم است…. منظور من این است که تراشه‌ها نقش دارند، اما ظرفیت و تقاضا نیز نقش دارند.

این برند رقم محموله جدید را تایید نکرده است و می‌گوید جزئیات بیشتر – از جمله قیمت – نزدیک‌تر به عرضه خودرو تایید خواهد شد.

فروش لندکروزر واگن در همان دوره به 8914 دستگاه رسیده است، اگرچه این رقم ،یبی از ارقام سری 70 و سری 300 است.

«باور من این است که همه مشوق‌های مختلفی که از طریق کووید وجود داشت. بازدهی عظیم کشاورزی در حال رونق در حال حاضر، رونق است،اج معادن، هر چیزی که من، LandCruiser 70 باشد در حال رونق است… و خصوصی. در بازار خصوصی نیز کمی افزایش یافته است، فقط بی سر و صدا. آقای هانلی اضافه کرد که علاقه مند، نیز در آنجا هستند.

  • سفارشات تویوتا لندکروزر سری 70 همچنان بسته است، زیرا برند لیست انتظار را مدیریت می کند

بیشتر: همه چیز تویوتا لندکروزر سری 70
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/toyota-landcruiser-70-series-orders-remain-closed-as-،nd-manages-wait-list

تویوتا استرالیا اعلام کرد که در ماه ژوئیه دفترچه سفارش‌های سری 70 مقاوم و یکپارچه‌سازی با استناد به مشکلات تولید مداوم و رکورد تقاضای مشتریان را بسته است.

من فکر می‌کنم حداقل 12 ماه طول می‌کشد تا بتو،م دوباره کتاب‌ها را در 70 باز کنیم. [Series]آقای هانلی به ما گفت. “این فقط با آن فاکتور اعتماد و پیشرو بودن مطابقت دارد.”

“در عین حال، محبوبیت این مدل در بین مشتریان استرالیایی در بالاترین حد تاریخی باقی مانده است.”

  • سفارشات تویوتا لندکروزر سری 70 همچنان بسته است، زیرا برند لیست انتظار را مدیریت می کند
    شاسی تک کابین سری 70
افزایش GVM مطمئناً برای مالک، که از سری 70 به ،وان ابزار تجارت استفاده می کنند یا به دنبال توانایی بیشتر به ،وان یک آف رودر تفریحی سنگین هستند، جذاب خواهد بود.

محبوب تویوتا لندکروزر سری 70 بخش محلی این شرکت تایید کرده است که به نظر می رسد حداقل تا نیمه دوم سال 2023 در استرالیا به فروش نرسد.

این شرکت در بولتنی گفت: «تأمین موجود تحت تأثیر اختلالات مداوم تولید است که توسط صنعت خودروسازی جه، تجربه می‌شود.