سفر یورو بو یو با تحویل 500000مین بو یو آغاز می شود : جیلی گلوبال

از زمان عرضه در مارس 2016، Bo Yue دروازه های توسعه SUV های هوشمند و متصل چینی را باز کرده است. جیلی با ،یب راحتی هوشمند، اتصال هوشمند و ایمنی هوشمند، خود را به ،وان پیشرو در این بخش خاص از وسایل نقلیه معرفی کرده است. بو یو و جیلی با کیفیت بالا، قیمت مقرون به صرفه و استانداردهای بالای خدمات، اعتماد مصرف کنندگان را به خود جلب کرده اند. فروش نیم میلیون دستگاه تنها در 25 ماه گواهی بر اعتماد مصرف کنندگان به برند است.

ژانگ لی، مدیر کل فروش شل (چین) گفت: “با مشاهده رشد سریع جیلی، شل مفت، است که تامین کننده روغن کامل، اولیه و پس از فروش این برند است. شل امیدوار است که بتو،م همکاری جه، خود را با جیلی تقویت کنیم و به رشد بیشتر برند کمک کنیم. توسعه صنعت خودرو جه، است و این تور دوستی تنها نمونه ای از آن توسعه جه، است. برای این چالش، ما نه تنها روغن روان کننده بسیار تمیز خود را برای کمک به جیلی در شرایط آب و هوایی شدید و شرایط رانندگی ارائه خواهیم کرد، بلکه منابع جه، خود را برای کمک به موفقیت جیلی بسیج خواهیم کرد.


منبع: http://global.geely.com/2018/05/04/bo-yue-euro-trip-s،s-with-delivery-of-the-500000th-bo-yue/

بو یوئه با فروش 500000 دستگاهی پشت سر خود، نه تنها به یک پیشرو در میان شاسی بلندهای چینی تبدیل شده است، بلکه به بهترین نمایندگی از محصولات عصر 3.0 جیلی در سراسر جهان تبدیل شده است. نوامبر گذشته، کارخانه جیلی در بلاروس به طور رسمی افتتاح شد و اولین بو یو تولید شده در آن کارخانه در فوریه امسال در بازار روسیه به فروش رسید. در نیمه دوم سال جاری، اولین مدل مبتنی بر Bo Yue از مشارکت استراتژیک پروتون و جیلی در ما،ی عرضه خواهد شد. Bo Yue واقعاً در حال تبدیل شدن به بهترین نماینده در جهان از آنچه برندهای خودروی چینی می توانند به دست آورند.

4 مه 2018، شیان. جیلی خودرو 500000 دستگاه خود را تحویل دادهفتم بو یو به مشتری در یک مراسم ویژه در شیان. تنها در 25 ماه، نیم میلیون نفر صاحب افتخار Bo Yue شدند. در پاشنه این نقطه عطف، جیلی همچنین اعلام کرده است که یک تیم چهار نفره جیلی بو یو عازم یک سفر اروپایی خواهند شد و تنها در یک ماه 18000 کیلومتر از شیان تا لندن را طی خواهند کرد. جیلی اتو با شل همکاری کرده است تا این ماراتن طاقت فرسا را ​​بر عهده بگیرد. برای اولین بار، یک برند خودروی چینی چالش رانندگی در سراسر قاره ها را برای نشان دادن کیفیت خودروهای “ساخت چین” به جهان و ایجاد اعتماد به نفس جدید نسبت به برندهای خودروی چینی انجام می دهد.

• 500000 Bo Yue از زمان عرضه این مدل در 25 ماه پیش در مارس 2016 فروخته شده است.
• در پاشنه این نقطه عطف، یک تیم چهار نفره Bo Yue یک چالش رانندگی 18000 کیلومتری از شیان تا لندن را تنها در یک ماه به راه خواهند انداخت.
• Geely Auto و S، برای ایجاد چالش از طریق 58 شهر و 9 کشور شریک شده اند.

جیلی و شل با ادامه روند نمایش آنچه که بو یوه جدید می‌تواند به دنیا نشان دهند، برای یک چالش رانندگی 18000 کیلومتری و یک تور دوستی آسیا و اروپا از شیان به لندن در تنها یک ماه شریک شدند. یک تیم چهار نفره بو یو از 58 شهر در 9 کشور از جمله روسیه، بلاروس، آلمان، فرانسه و بریت،ا سفر خواهد کرد. این تیم با بیش از ده ها نوع شرایط سخت جاده روبرو خواهد شد و از طریق سه منطقه آب و هوایی مختلف برای تکمیل این سفر بی سابقه سفر خواهد کرد. از سال 2006، شل شریک استراتژیک جیلی بوده و بیش از 11 سال در زمینه‌های مختلف از جمله تولید، خدمات، ورزش‌های موتوری و در حال حاضر روانکارها همکاری می‌کند. این نوع همکاری جه، برد-برد به الگویی در صنعت خودرو تبدیل شده است.

ا،یستم هوشمند اینترنت را مستقیماً در خودرو قرار می دهد و آن را به یک وسیله نقلیه متصل واقعاً هوشمند تبدیل می کند. این به‌روزرس، کیفیت Bo Yue را بیشتر افزایش می‌دهد و وضعیت این مدل را به ،وان پیشروترین SUV متصل هوشمند برای دوره جدید تثبیت می‌کند.»

در این مراسم، سونگ جون، معاون مدیر فروش خودرو جیلی گفت: «بو یوه 2018 که در ماه مارس عرضه شد، برای پاسخگویی بهتر به نیازهای کاربران بهینه و ارتقا یافته است. با فیس لیفت، ما نه تنها مدل را واضح‌تر و پویاتر جلوه داده‌ایم، بلکه ا،یستم هوشمند GKUI Geely را نیز نصب کرده‌ایم که در حال حاضر پلت‌فرم نرم‌افزار پیشرو در خودرو در صنعت است.