سوبارو ایمپرزا 2023 رونمایی شد | CarExpert

بیشتر: همه چیز سوبارو ایمپرزا
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/2023-subaru-impreza-unveiledاکنون فرمان اضطراری خودکار برای وسایل نقلیه با نظارت بر نقاط کور، کمک حفظ خطوط و هشدار ترافیک عقب نصب شده است.

  • سوبارو ایمپرزا 2023 رونمایی شد
  • سوبارو ایمپرزا 2023 رونمایی شد

هر دو موتور منحصراً به a جفت می شوند انتقال متغیر پیوسته (CVT) و تمام چرخ، که اکنون با گشتاور venturing به صورت استاندارد ارائه می شود.

سایر تج،ات موجود شامل پورت های شارژ USB عقب، سیستم صوتی Harmon Kardon با 10 بلندگو و تنظیم برق 10 جهته برای صندلی راننده است.

ویژگی های استاندارد در سراسر محدوده ایالات متحده شامل ورود بدون کلید، نظارت بر فشار باد تایر با بازخو، برای هر ،تیک، و کنترل آب و هوای دو منطقه است.

اگرچه سوبارو هنوز ابعادی را برای ایمپرزا جدید ارائه نکرده است، اما باید تقریباً به اندازه کراس‌، باشد که گفته می‌شود طول 4480 میلی متر، عرض 1800 میلی متر، و سوار بر a فاصله بین دو محور 2670 میلی متر.

ادعا می شود که ایمپرزا با 3.4 برابر بیشتر ،ب ساختاری نسبت به قبل سبک تر از قبل است، اما سوبارو هنوز میزان کمیت خود را مشخص نکرده است.

  • سوبارو ایمپرزا 2023 رونمایی شد

کراس‌، 5 میلی‌متر کوتاه‌تر از XV قبلی است، اما فاصله بین دو محور آن 5 میلی‌متر بیشتر است.

در مقایسه با کراس‌، که در پایان اکتبر رونمایی شد، ایمپرزا پایین‌تر روی زمین قرار دارد، جلوپنجره و طرح‌های سپر متفاوتی دارد و قوس چرخ‌های پ،تیکی را از دست می‌دهد.

  • سوبارو ایمپرزا 2023 رونمایی شد

برای ،یداران آمریکایی دو موتور برای انتخاب وجود دارد. آسیاب استاندارد الف است 2.0 لیتری چهار سیلندر افقی مخالف ساخت موتور 113 کیلو وات و 197 نیوتن متر

در انواع سطح بالا، CVT همچنین دارای هشت نسبت دنده از پیش تعیین شده است که از طریق پدل های تعویض دنده پشت فرمان قابل دسترسی هستند.

  • سوبارو ایمپرزا 2023 رونمایی شد

نسل ششم سوبارو ایمپرزا، که فقط به ،وان یک هاچ بک پنج در در دسترس است، اولین بار در این نمایشگاه عرضه شده است نمایشگاه موتور لس آنجلس 2022.

اسپورت‌ترین مدل آمریکایی دارای نشان RS است و با رینگ‌های آلیاژی 18 اینچی خا،تری تیره، جلوپنجره و آینه‌های سیاه‌شده، تزئینات داخلی فیبر کربن مصنوعی، فرمان و تعویض دنده با روکش چرمی، و صندلی‌های جلو اسپرت با پشتیبان‌های قرمز عرضه می‌شود.

مدل‌های با مشخصات بالا به صفحه‌نمایش لمسی بزرگ ۱۱.۶ اینچی پرتره با به‌روزرس،‌های نرم‌افزاری، اپل AirPlay بی‌سیم و Android Auto بی‌سیم مجهز شده‌اند.

به گفته این خودروساز، پلتفرم جه، سوبارو که زیربنای ایمپرزا جدید قرار دارد، 10 درصد از لحاظ پیچشی سفت تر است و شامل یک قاب داخلی کامل است.

انواع اسپورت بزرگتر دارند با،ر 2.5 لیتری تولید می کند 136 کیلو وات و 241 نیوتن متر.

همچنین یک نسخه ارتقا یافته از سیستم ایمنی EyeSight سوبارو وجود دارد که میدان دید وسیع تری دارد، می تواند عابران پیاده و دوچرخه سواران را در تقاطع ها سریعتر تشخیص دهد، سیستم یادآوری صندلی عقب و تقویت کننده ترمز الکتریکی جدید.