سوبارو ایمپرزا 2024 تیز شد | CarExpert

Impreza 2024 احتمالاً همان ردپایی را خواهد داشت، البته با ارتفاع سواری کمتر.

این خودرو به ارائه موتور 2.0 لیتری با،ر چهار سیلندر تنفس طبیعی به همراه نسخه هیب، e-Boxer ادامه خواهد داد.

  • سوبارو ایمپرزا 2024 ط،ه زد
    کراس‌، 2023

بیشتر: همه چیز سوبارو ایمپرزا
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/2024-subaru-impreza-teased

با وجود در دسترس بودن دو سبک بدنه در مقایسه با مدل XV، این XV بود که با 9342 دستگاه فروش قوی‌تری داشت – نزدیک به سه برابر فروش.

این خودرو با ابعاد 4480 میلی‌متر (5- میلی‌متر) طول، 1800 میلی‌متر (بدون تغییر) عرض، و 1580 میلی‌متر (35- میلی‌متر) ارتفاع با فاصله بین دو محور 2670 میلی‌متر (+5 میلی‌متر)، از بیرون کوچک‌تر از XV کنونی است – اگرچه فاصله بین دو محور طول،‌تر می‌تواند به رهایی آن کمک کند. فضای داخلی بیشتری را افزایش دهید

بازار ما در اینجا به سختی دور از ذهن است. مطابق با پایگاه خودروسوبارو در سال گذشته بیش از سه برابر تعداد کراس‌، در ایالات متحده نسبت به Imprezas فروخت. این تفاوت در اروپا حتی بیشتر بود، زیرا XV بیش از 13 به 1 از Impreza فروش داشت.

فراتر از این تغییرات مک،کی، تغییرات دیگر برای Crosstrek شامل یک سیستم اطلاعات سرگرمی با صفحه نمایش لمسی عمودی 11.6 اینچی جدید با Apple CarPlay و Android Auto بی‌سیم و همچنین در دسترس بودن شارژر بی‌سیم تلفن هوشمند است.

سوبارو همچنین می‌گوید که طرح کابین را «با همکاری دانشکده‌های پزشکی» تغییر داده و ساختار و حرکت بدن انسان را مطالعه کرده تا «ارگونومی سالم و ارتباط بصری بین راننده، وسیله نقلیه و جاده» را ارائه دهد.

انتظار می رود ایمپرزا جدید دارای زیربنای پلتفرم جه، سوبارو به روز شده و همچنین بسیاری از تغییرات ایجاد شده با نسل جدید Crosstrek باشد.

نسل ششم سوبارو ایمپرزا در نمایشگاه اتومبیل لس آنجلس که از 18 تا 27 نوامبر 2022 برگزار می شود، نمایش داده می شود.

،وجی‌های کراس‌، جدید تأیید نشده‌اند، اما سوبارو می‌گوید: «بهبودهایی برای کاهش ارتعاشات و نویز در موتور و Lineartronic CVT نیز انجام شده است».

در حالی که این سدان مورد کنایه قرار نگرفته است، با توجه به اینکه این مدل بدنه در بخش خودروهای کوچک در آمریکای شمالی مدت‌هاست که بدنه محبوبی داشته است، ممکن است ادامه یابد.

  • سوبارو ایمپرزا 2024 ط،ه زد

آ،ین نسل از سیستم‌های کمک راننده EyeSight نیز وجود خواهد داشت، اگرچه جزئیات دقیق دوباره تایید می‌شود، در حالی که کمتر از 9 کیسه هوا برای محافظت از سرنشینان کابین در صورت برخورد تعبیه خواهد شد.

این شرکت یک تیزر تکی از ظاهر خودرو را در ظاهر هاچ بک منتشر کرده است و جای تعجب نیست که شباهت زیادی به سوبارو کراس‌، 2023 جایگزین XV دارد.

آمار فروش 3642 دستگاهی آن در سال گذشته نسبت به رقبایی مانند مزدا 3 (14126) تا پرفروش ترین تویوتا کرولا (28768) کاهش یافت.

  • سوبارو ایمپرزا 2024 ط،ه زد
    ایمپرزا فعلی
  • سوبارو ایمپرزا 2024 ط،ه زد

باید دید که آیا Impreza در اینجا ادامه خواهد داشت یا اینکه مانند آ،ین Legacy (Liberty) در انحصار آمریکای شمالی باقی خواهد ماند.

ایمپرزا در بخش خودروهای کوچک در استرالیا بیشتر به یک بازیکن خاص تبدیل شده است، اگرچه این بخش از اولین سال فروش کامل Impreza فعلی در سال 2017 بیش از نصف کاهش یافته است.

XV فعلی که در آمریکای شمالی با نام Crosstrek شناخته می‌شود، در ارائه روکش‌های پ،تیکی با ظاهری مقاوم‌تر، ارتفاع سواری بالاتر و طراحی اندکی متفاوت در ،مت جلو و عقب با Impreza متفاوت است.

سوبارو به هر حال جایگزین Impreza خود خواهد شد، حتی با وجود اینکه فروش آن توسط XV/Crosstrek مربوطه کم‌کم است.