سوبارو به دنبال Forester جدید به عنوان “چیز بزرگ بعدی” است

سوبارو استرالیا رئیس نسل بعدی را تبلیغ کرده است جنگلبان SUV به ،وان “چیز بزرگ بعدی” نام تجاری، و CarExpert می‌داند که سال آینده یا در سال 2025 تولید خواهد شد.

تویوتا همچنین قطعات هیب، را برای مزدا تامین خواهد کرد، شرکت دیگری که سهام اقلیت در آن دارد. مزدا اخیرا یک CX-50 Hybrid را برای چین معرفی کرده است و انتظار می‌رود نسخه‌ای را برای بازار آمریکای شمالی نیز با استفاده از فناوری تویوتا معرفی کند.

  • سوبارو به دنبال Forester جدید به ،وان

در سال 2022، این پلاک طول، مدت 10637 ثبت نام را به ثبت رساند که 9.9 درصد نسبت به سال قبل کاهش داشت، اما با وجود کشمکش های مداوم عرضه، همچنان 6.0 درصد از سهم بازار را در اختیار داشت.

در حالی که طیف وسیعی از e-Boxer Hybrid سوبارو به اندازه سیستم های رقیب مورد تحسین قرار نگرفته است، آقای Read تایید کرد که Forester برقی در حال حاضر 6 تا 8 ماه منتظر است، اگرچه بازوی محلی سخت تلاش می کند تا اسلات های ساخت بیشتری را حفظ کند و به ارمغان بیاورد. کاهش زمان تحویل در سفارشات جدید

می تو،د گزارش ما را بخو،د اینجا، جایی که روی خودروهای برقی تمرکز دارد، اگرچه در ارائه همچنین به یک “نسل بعدی HEV” در هر دو کارخانه “Main” و Yajima از سال 2025 اشاره شده است. در حال حاضر، کارخانه اصلی Levorg، Impreza، Crosstrek، WRX و BRZ را تولید می کند. در حالی که تأسیسات یاجیما Outback، Impreza، Crosstrek و Forester را می سازد.

بیشتر: همه چیز سوبارو ،تر
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/subaru-eyes-new-forester-as-next-big-thing

CarExpert اخیرا آ،ین ارائه نتایج مالی شرکت سوبارو را گزارش کرده است، جایی که این شرکت جزئیات برنامه های خود را برای معرفی سه SUV تمام الکتریکی دیگر برای پیوستن به Solterra تا پایان سال 2026، و همچنین برنامه های خود برای افزایش تولید خودروهای برقی در کارخانه های مختلف تولیدی خود شرح داده است. .

Forester Hybrid نسبت به نسخه‌های 2.5i در سیکل ،یبی (6.7 لیتر در مقابل 7.4 لیتر) 0.7 لیتر در 100 کیلومتر بهبود یافته است، اما در چرخه شهری (7.5 لیتر در مقابل 9.3 لیتر) این شکاف بیشتر می‌شود. در همین حال، محدوده RAV4 AWD هیب، تویوتا، مصرف سوخت ،یبی 4.8 لیتر در 100 کیلومتر را ذکر می کند.

  • سوبارو به دنبال Forester جدید به ،وان

Forester بعدی همچنین می‌تواند اولین سوبارویی باشد که از فناوری هیب، تویوتا استفاده می‌کند، با توجه به اینکه این برند اخیرا تأیید کرده است که باتری‌های خود را از شرکت تویوتا موتور با فشار الکتریکی جدید خود تامین می‌کند.

Forester فعلی از سال 2018 عرضه شده است و تنها در اوا، سال 2021 به‌روزرس، متوسطی را پشت سر گذاشت. یک چرخه معمولی محصول شش تا هفت ساله به مدل جدیدی اشاره می‌کند که در سال‌های 2024-2025 عرضه می‌شود.

Forester در حال حاضر پرفروش‌ترین خودروی سوبارو در استرالیا است، بنابراین انتخاب صحیح خودروی بعدی بسیار مهم است.

«بزرگ بعدی بزرگ ب، رید، مدیر عامل سوبارو استرالیا، گفت، زیرا تا آن زمان هر مدل در محدوده ما از یک مدل نسل جدید عبور خواهد کرد، Forester نفر بعدی است.

این بدان م،است که Forester بعدی می‌تواند شباهت‌های زیادی با تویوتا RAV4 هیب، با اندازه مشابه داشته باشد، اگرچه مشخص نیست که آیا سوبارو به عرضه موتورهای با،ر امضای خود با قطعات هیب، تویوتا ادامه خواهد داد یا خیر.

علاوه بر این، در ارائه شرکت سوبارو اشاره شده است که کارخانه کیتاموتو آن، که قبلا برای تولید محصولات صنعتی استفاده می‌شد، برای تولید گیرب،‌های HEV نسل بعدی این برند از سال 2025 استفاده خواهد شد.

مشخص نیست که آیا نسل جدید هیبریدهای متعددی برای مونتاژ در کارخانه‌های Main و Yajima وجود دارد یا خیر، اگرچه ما کاملاً مطمئن هستیم که Forester جدید یکی از آنهاست.

  • سوبارو به دنبال Forester جدید به ،وان

آقای رید نتوانست جزئیات بیشتری در مورد زمان‌بندی رسمی Forester جدید یا آنچه در هنگام فرود در استرالیا انتظار می‌رود را به اشتراک بگذارد.

  • سوبارو به دنبال Forester جدید به ،وان
    منبع: شرکت سوبارو
  • سوبارو به دنبال Forester جدید به ،وان

فورچون امسال بهتر شده است، به طوری که Forester نسبت به تاریخ 30 آوریل 45.3 درصد رشد داشته است (5840 دستگاه)، و در مجموع در جایگاه پنجم فروش شاسی بلندهای متوسط ​​پس از تویوتا RAV4 (8049 دستگاه) قرار دارد. مزدا CX-5 (7949 دستگاه)، میتسوبیشی اوتلندر (7838 دستگاه) و هیوندای توسان (6171 دستگاه).

برای اطلاع از جدیدترین ها با CarExpert همراه باشید!

Forester Hybrid کنونی از فناوری e-Boxer سوبارو استفاده می‌کند که یک موتور الکتریکی کوچک را به گیرب، Lineartronic CVT اضافه می‌کند که بیشتر شبیه یک هیب، ملایم با کمک درایو الکتریکی است تا یک هیب، کامل شبیه به فناوری محبوب تویوتا.