سوبارو جزئیات لوازم جانبی WRX برای استرالیا

این به طور بالقوه فرمولی کمی متفاوت با آنچه قبلاً از مدل های سوبارو تنظیم شده توسط STI دیده بودیم است.

  • سوبارو جزئیات لوازم جانبی WRX برای استرالیا
  • سوبارو جزئیات لوازم جانبی WRX برای استرالیا

لیبرتی GT 2008 که توسط STI تنظیم شده بود، برای مثال، یک نسخه محدود با 10 کیلووات و 11 نیوتن متر بیشتر از مدل استوک بود، که توسط سیستم تعلیق Bilstein و طیف وسیعی از افزودنی های خارجی پشتیب، می شد.

سوبارو استرالیا مجموعه ای از افزودنی های استایل و سبک زندگی را برای سدان WRX و Sportswagon ارائه کرده است.

“از برخی جهات، وجود هیچ گونه STI به ما اجازه می دهد تا گزینه های بسیار جالب و متفاوتی را در مورد نسخه های ویژه آینده بررسی کنیم، و تنظیم شده توسط [STI]. آقای رید به رسانه ها گفت.

  • سوبارو جزئیات لوازم جانبی WRX برای استرالیا
    WRX Sportswagon استاندارد
  • سوبارو جزئیات لوازم جانبی WRX برای استرالیا
    سدان استاندارد WRX

جدید سوبارو WRX یک جانور بزرگتر از قبل است، با ظاهری کمتر از پیشینیان وحشی خود.

مالک، که مایلند کمی اعتبار STI را به WRX جدید خود اضافه کنند، می‌توانند یک دستگیره تعویض دنده مارکدار به خودروی دستی خود یا رکاب‌های جانبی با نور پس‌زمینه LED اضافه کنند.

در مورد سدان، نژادپرستانه‌ترین گزینه‌ها مجموعه‌ای از بسته‌های استایل هستند که شکاف جلویی برجسته، دامن‌های کناری، و افزودنی‌های دیفیوزر را در رنگ‌های مشکی یا صورتی اضافه می‌کنند.

بیشتر: همه چیز سوبارو WRX
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/subaru-details-wrx-accessories-for-australi،

Sportswagon را می‌توان با جعبه سقف، قفسه‌های سقف، و طیف وسیعی از افزودنی‌های باربری دیگر، همراه با ترفندهای ظاهری ظریف‌تر مانند اسپوی، لب، به همراه داشت.

ما همچنین می د،م که این بار WRX STI وجود نخواهد داشت – اما این بدان م،ا نیست که نمی تو،د آن را کمی عصب، تر نشان دهید.

ب، رید، مدیر عامل سوبارو استرالیا، به رسانه ها گفت: “ما اعتراف می کنیم که استرالیایی ها رابطه عاشقانه طول، با WRX STI و برند STI داشته اند.”

  • سوبارو جزئیات لوازم جانبی WRX برای استرالیا

مهندسان STI و آن تیم، که همه این کارهای بزرگ را انجام دادند، وسایل را جمع و جور نکرده و به خانه نرفتند. آنها هنوز آنجا هستند.» آقای رید گفت CarExpert.

نشان STI همچنین می‌تواند برای نسخه‌های محدود WRX پاک شود، اگرچه ظاهر آن هنوز قفل نشده است.

سوبارو قبلاً ادعا کرده بود که برند STI به شکلی محلی زنده خواهد ماند، حتی اگر WRX STI همانطور که می‌د،م مرده است. این افزودنی‌های یک ظاهر طراحی شده احتمالاً آغاز کار هستند.

در روشی مشابه رنو RS-Line، نشان «Tuned by STI» احتمالاً در خودروهایی که طیف وسیعی از لوازم جانبی با ظاهر سریع را بسته‌اند یا به‌جای قدرت بیشتر، به‌روزرس، می‌کنند، دیده می‌شود.

هر یک از قطعات تشکیل دهنده بسته های استایل را می توان به صورت جداگانه، همراه با مواردی مانند اسپوی، عقب به سبک گورنی، فینیشرهای برجسته اگزوز و چرخ های با مارک STI ،یداری کرد.

  • سوبارو جزئیات لوازم جانبی WRX برای استرالیا

از سوی دیگر، BRZ tS تنظیم شده توسط STI، دارای طیف وسیعی از بهبودهای هندلینگ محور نسبت به خودروی استوک بود، اما قدرت بیشتری نداشت.

بخشی از این تغییر جهت برند STI این است که چگونه می تواند نقشی را نه تنها در یک مدل، بلکه در تمام محصول ایفا کند. گزینه های هیجان انگیز و توسعه در تعدادی از زمینه های مختلف وجود دارد که راه خود را به همه مدل های مختلف می دهد.»