سوبارو کراس‌ترک 2023 برای استرالیا، جایگزین XV می‌شود

،وجی‌های کراس‌، جدید تأیید نشده‌اند، اما سوبارو می‌گوید: «بهبودهایی برای کاهش ارتعاشات و نویز در موتور و Lineartronic CVT نیز انجام شده است».

آ،ین نسخه سیستم ایمنی EyeSight سوبارو دارای یک دوربین مونو با زاویه دید عریض برای پشتیبان دوربین های استریو رنگی است. سوبارو می‌گوید دوربین استریوی آن نسبت به قبل از دید وسیع‌تری برخوردار است و نرم‌افزار آن برای تشخیص بهتر اجسام در حاشیه به‌روزرس، شده است.

ویژگی‌های ایمنی شامل آ،ین نسل سیستم‌های کمک راننده و م،تورینگ EyeSight و همچنین ۹ کیسه هوا خواهد بود.

بیشتر: همه چیز سوبارو XV

  • سوبارو کراس‌، 2023 برای استرالیا، جایگزین XV می‌شود
  • سوبارو کراس‌، 2023 برای استرالیا، جایگزین XV می‌شود
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/2023-subaru-crosstrek-set-for-australia-replacing-xv

به نظر می رسد پیشرانه هیب، e-Boxer نسخه ای از e-Boxer 2.0 لیتری موجود این برند باشد که از موتور بنزینی 110 کیلووات و 196 نیوتن متر با موتور الکتریکی 12.3 کیلووات و 66 نیوتن متر متصل به باتری لیتیوم یونی استفاده می کند.

این خودرو با ابعاد 4480 میلی‌متر (5- میلی‌متر) طول، 1800 میلی‌متر (بدون تغییر) عرض، و 1580 میلی‌متر (35- میلی‌متر) ارتفاع با فاصله بین دو محور 2670 میلی‌متر (+5 میلی‌متر)، از بیرون کوچک‌تر از XV کنونی است – اگرچه فاصله بین دو محور طول،‌تر آن به رهایی کمک می‌کند. فضای داخلی بیشتری را افزایش دهید

گزینه های پیشرانه شامل یک موتور 2.0 لیتری با،ر تخت چهارگانه با CVT با هشت نسبت دستی و همچنین یک آپشن هیب، e-Boxer خواهد بود. سوبارو که سوبارو است، تمام کراس‌،‌ها تمام چرخ متحرک (AWD) خواهند بود – در بخش بازار که رقبای دیفرانسیل جلو بر آن تسلط دارند.

آنچه قبلاً می دانستیم

کراس‌، جدید بر اساس آ،ین پلتفرم جه، سوبارو ساخته شده است که بهبودهایی را در استحکام کابین، ظرافت کلی و راحتی سواری ارائه می‌کند.

  • سوبارو کراس‌، 2023 برای استرالیا، جایگزین XV می‌شود

فضای داخلی دارای صفحه نمایش لمسی اطلاعات سرگرمی جدید 11.6 اینچی، اپل کارپلی بی سیم و اندروید اتو و شارژر تلفن بی سیم است.

سوبارو استرالیا پلاک دو نسل قدیمی XV را با نسل بعدی شاسی بلند کوچک خود که به زودی به اینجا برسد، نشان Crosstrek خواهد کرد.

زم، که سوبارو کراس‌، وارد بازار شود، احتمالاً در طول سال 2023، با تویوتا کرولا کراس تازه راه‌اندازی شده و کیا سلتوس که به زودی به‌روزرس، می‌شود، و همچنین میتسوبیشی اکلیپس کراس، مزدا CX-30 و لباس‌شویی رقابت خواهد کرد. لیست سایر رقبا

  • سوبارو کراس‌، 2023 برای استرالیا، جایگزین XV می‌شود

نام جدید نشان دهنده کاری است که Crosstrek انجام می دهد و هست، یک کراس اوور کوچک چهار چرخ متحرک که می تواند تقریباً در هر جایی که بخواهید، چه رانندگی شهری یا ماجراجویی در فضای باز، با اعتماد به نفس و لذت کامل پیاده روی کند.

ب، رید، مدیر عامل سوبارو استرالیا گفت: “ما خوشحالیم که تایید کنیم نسل بعدی XV به زودی به استرالیا می آید و دارای پلاک کراس ، خواهد بود.”

سوبارو همچنین می‌گوید که طرح کابین را «با همکاری دانشکده‌های پزشکی» تغییر داده و ساختار و حرکت بدن انسان را مطالعه کرده تا «ارگونومی سالم و ارتباط بصری بین راننده، وسیله نقلیه و جاده» را ارائه دهد.

  • سوبارو کراس‌، 2023 برای استرالیا، جایگزین XV می‌شود
  • سوبارو کراس‌، 2023 برای استرالیا، جایگزین XV می‌شود

ما زمان دقیقی در مورد زمان انتظار نداریم سوبارو کراس ، در نمایشگاه‌های استرالیا، اگرچه این شرکت می‌گوید اطلاعات بیشتری را «در ماه‌های آینده» به اشتراک خواهد گذاشت.

سوبارو کراس‌، جدید که در 15 سپتامبر معرفی شد، بار دیگر به ،وان یک SUV جمع‌وجور معرفی شد که می‌تواند کمی دورتر از بسیاری از رقبا فاصله بگیرد.

  • سوبارو کراس‌، 2023 برای استرالیا، جایگزین XV می‌شود