سوزوکی بورگمن 125EX قیمت راه اندازی نسخه برتر 1.12 لیتر

نسخه به روز شده اسکوتر در حال حاضر با نام Burgman Street 125EX در بازارهای خارج از کشور مانند ،ستان فروخته می شود.

سوزوکی بورگمن 125EX
سوزوکی بورگمن 125EX

قیمت Burgman Street EX125 جدید 1,12,300 روپیه در دهلی سابق است. این باعث می‌شود 23 هزار روپیه گران‌تر از نسخه استاندارد موجود Burgman و 19 هزار روپیه گران‌تر از نسخه Ride Connect باشد. نوع EX به ،وان نسخه با مشخصات بالا قرار گرفته است. این خودرو در درجه اول رقیب Aprilia SXR 125 خواهد بود و همچنین اسکوترهای دیگری مانند TVS Ntorq، Honda Grazia، Activa 125 و Yamaha RayZR را نیز خواهد داشت.

سوزوکی بورگمن رنج 125 - لیست قیمت دسامبر 2022
سوزوکی بورگمن رنج 125 – لیست قیمت دسامبر 2022

ویژگی های سوزوکی بورگمن 125EX

این اسکوتر همچنین مجهز به سیستم استارت بی‌صدا است که هر بار روشن شدن موتور را تضمین می‌کند. سیستم تعلیق شامل دوشاخه های تلسکوپی در جلو و سیستم تعلیق عقب از نوع بازو می باشد. این اسکوتر دارای ترمزهای دیسکی جلو و درام عقب است که با سیستم ترمز ،یبی یکپارچه شده است.

سوزوکی بورگمن 125EX
سوزوکی بورگمن 125EX

آقای ساتوشی اوچیدا، مدیر عامل سوزوکی موتور سیکلت هند Pvt. در اظهار نظر در مورد راه اندازی، گفت: “عشق و محبتی که خیابان بورگمن ما از مشتریان هندی دریافت کرد، ما را بر آن داشت تا بلافاصله پس از آن، تمام New Burgman Street EX را در کشور راه اندازی کنیم. رونمایی جه، این یک محصول ویژه از خانه سوزوکی است که آ،ین فناوری را در خود جای داده است و در نتیجه تجربه سواری بی نظیری را ارائه می دهد.


منبع: https://www.rushlane.com/suzuki-burgman-125ex-top-v،t-launch-price-rs-1-12-l-12454655.html

پانل ابزار LCD تمام دیجیتال در نسخه EX به روز شده است تا ویژگی های جدیدی مانند استارت خودکار موتور (EASS)، اعلان نقص عملکرد و هشدار اصلی را در خود جای دهد. یکی دیگر از ویژگی های مفید سوزوکی اکو درایو است که به کاربر اطلاع می دهد که از اسکوتر به شیوه ای کم مصرف استفاده می شود. با نشانگر Eco Drive، کاربران می توانند سبک سواری خود را برای افزایش مصرف سوخت تنظیم کنند.

Burgman Street 125EX دارای یک کریر عقب با ریل دستگیره یکپارچه است. کریر عقب می‌تواند یک کیس رویی اختیاری را که به ،وان یک لوازم جانبی اصلی ارائه می‌شود، نگه دارد. اسکوتر به روز شده مجهز به یک صندلی بلند با بالشتک ضخیم برای اطمینان از راحتی مطلوب برای سوار و سرنشین است. طراحی صندلی م،وطی تضمین می کند که هیچ ناراحتی در دست زدن به اسکوتر در وضعیت توقف وجود ندارد.

سوزوکی بورگمن 125EX
سوزوکی بورگمن 125EX

موتوری 124 سی سی با هوا خنک می شود که حدا،ر قدرت 8.6 ، بخار در 6500 دور در دقیقه و 10 نیوتن متر حدا،ر گشتاور در 5500 دور در دقیقه تولید می کند. به گیرب، CVT متصل می شود. در مقایسه، موتور اسکوتر Burgman موجود، قدرت 8.7 ، بخار را در 6750 دور در دقیقه ارائه می دهد. گشتاور ،وجی ی،ان است.

نسخه فعلی در طیف گسترده ای از سایه ها موجود است. Street EX در 3 گزینه رنگی ارائه می شود: نقره ای مات متالیک پلاتین شماره 2، متالیک رویال برنز و مشکی مات متالیک شماره 2. خیابان Burgman 125EX مجهز به چراغ های LED کم مصرف و با شدت بالا است که دید بهتر را در شرایط تاریک تضمین می کند. در عقب، اسکوتر دارای چراغ ،یبی LED با چراغ های راهنما یکپارچه است.

در مقایسه با مدل فعلی که دارای چرخ‌های 12 اینچی جلو و 10 اینچی در عقب است، نسخه به روز شده EX دارای چرخ‌های 12 اینچی در دو طرف خواهد بود. این نه تنها ثبات را بهبود می بخشد، بلکه وضعیت اسکوتر را نیز بهبود می بخشد. احتمالاً ارگونومی نیز با چرخ عقب بزرگتر بهبود می یابد.

دومین اسکوتر پرفروش سوزوکی در هند، خیابان Burgman 125، اکنون یک نسخه برتر جدید دریافت می کند. که Burgman Street EX نامیده می شود، ویژگی های کلیدی شامل پایداری بهبود یافته، راندمان سوخت بالاتر و ویژگی های فناوری جدید است. به‌روزرس،‌ها شبیه به خیابان Burgman 125EX جدید فروخته شده در بریت،ا به نظر می‌رسند.

ویژگی‌های مبتنی بر بلوتوث موجود با مدل کنونی Ride Connect با نسخه به‌روزشده EX عرضه شده‌اند. این شامل ناوبری گام به گام، نمایش میزان باتری تلفن، هشدار سرعت بیش از حد، به روز رس، ETA و هشدار برای تماس های از دست رفته، پیامک و پیام های WhatsApp است.

سوزوکی بورگمن 125EX
سوزوکی بورگمن 125EX

مشخصات سوزوکی بورگمن خیابان 125EX