سوزوکی جیمنی تغییر یافته تا شبیه مرسدس G63 برابوس باشد

این رنگ نارنجی داخل این کپی سوزوکی جیمنی برابوس G63 با درج های مشکی براق روی داشبورد و جاهای دیگر تکمیل شده است. آرم و برند برابوس نیز به فضای داخلی منتقل می شود. ماکت سوزوکی جیمنی برابوس همچنین دارای یک سیستم اطلاعات سرگرمی صفحه لمسی بزرگتر و یک سیستم استارت دکمه ای با ورود بدون کلید است. این ویژگی در جیمنی با مشخصات بالا وجود نداشت.

این سوزوکی جیمنی لوگو و برند برابوس را در مکان‌های مختلف دریافت می‌کند و جلوپنجره عمودی نیز قانع‌کننده است. مدر فقط به بیرونی اکتفا نکرد و آن را یک روز نامید. اکنون کل کابین با چرم نارنجی پوشیده شده است. صندلی‌ها روکش الماسی دارند و حتی لنت‌های درها، داشبورد و سرپوش هم اکنون با چرم نارنجی پوشیده شده‌اند.

اما یک گرفتاری وجود دارد، هر چند. این یک کپی است و به نظر نمی رسد در واقع توسط برابوس انجام شود. توسط مجموعه ماشین ها در دوربین عکاسی شده است. این کار در بریت،ا انجام می شود و به نظر می رسد یک کار سفارشی یکباره باشد. اما، اجرا جایی است که کاملاً فوق العاده است. توجه به جزئیات بسیار عجیب است.

سوزوکی جیمنی برابوس G63

جیمنی در حال حاضر در بریت،ا به ،وان PV فروخته نمی شود. در عوض، به دلایلی که بیشتر برای آنها شناخته شده است، فقط به ،وان یک وسیله نقلیه تجاری 2 نفره فروخته می شود. حتی با وجود اینکه دارای نشان BiTurbo V8 800 در ،مت بیرونی است، از نظر مک،کی، مانند جیمنی موجود است. این خودرو دارای یک موتور 1.5 لیتری 4 سیلندر K15 با قدرت 100 ، بخار و گشتاور 144 نیوتن متر است و به یک موتور 5 سرعته MT و یک سیستم 4X4 من، متصل می شود.


منبع: https://www.rushlane.com/suzuki-jimny-modified-mercedes-g63-،bus-12448891.htmlسوزوکی جیمنی را با G-Cl، طراحی کرده بود که تنها الهام بخش آن بود. اکنون که از الهامات صحبت می کنیم، حتی بو،و نیز از ک، G الهام گرفته است. فورس موتورز گامی جلوتر برداشته و گورکا و حتی کروزر خود را شبیه ک، G می کند. گفتن اینکه ک، G یک وسیله نقلیه محبوب است، دست کم گرفته شده است. ما نسخه لیمیتد جیمنی 4 اسپورت را تنها با 100 دستگاه دیده ایم. اما این مرحله بعدی است.

سوزوکی جیمنی اصلاح شد
سوزوکی جیمنی اصلاح شد

برای شروع، برابوس یک شرکت آلم، تیونینگ پس از فروش خودرو با عملکرد بالا است. این خودرو برای اصلاح خودروهای مرسدس بنز شناخته شده است. به ویژه، نسخه G63 آنها یکی از پرطرفدارترین ها نیز هست. نسخه‌های برابوس سر و صدای بسیار بیشتری ایجاد می‌کنند، قدرت بسیار بیشتری ایجاد می‌کنند و همچنین توجه بیشتری را به خود جلب می‌کنند.

ما همیشه گفته‌ایم که جیمنی دقیقاً شبیه مرسدس بنز ک، G است، اگر کوچک‌تر بود و فقط دو در داشت. خوب، این ماکت برابوس G63 یک نمایش بصری از آنچه در مورد آن بوده ایم است. این جیمنی خاص دقیقاً شبیه یک برابوس G63 است و اگر فقط در تصاویر نمایه جلویی مشاهده شود، متقاعد کننده است.

جیمنی یک آفرود زیبا و کوچک است که توسط سوزوکی برای آفرودهای پرشور و با بودجه کم تولید شده است.

سوزوکی جیمنی اصلاح شد
سوزوکی جیمنی اصلاح شد

سوزوکی کار مددرها را آسان کرده است، زیرا برای شروع شبیه G-Cl، طراحی شده است. اما مدر کار گسترده ای در حفظ جذابیت برابوس انجام داده است. صحبت از شباهت‌ها با برابوس G63، چراغ‌های جلو، سپرها، گارد تصادف جلو، نشان‌دهنده‌های پیچ روی کاپوت، اگزوزهای جانبی با برند AMG، رینگ‌های آلیاژی 18 اینچی مشکی الهام‌گرفته از برابوس، دستگیره‌های در از ک، G واقعی و موارد دیگر.

سوزوکی جیمنی اصلاح شد
سوزوکی جیمنی اصلاح شد

تغییرات داخلی