سوزوکی جیمنی پنج در 2023 لو رفت

می‌توانم به شما بگویم، فقط بر اساس میزان دسیسه، و میزان بازخورد مشتری، که از طریق کانال‌های اجتماعی‌مان داشته‌ایم، و حتی پرسش‌های کلی از افرادی که از ما سرزنش می‌کنند و می‌پرسند چه زم، می‌آید. [would do] و همچنین، به نظر من، اگر بهتر از سه در نباشد.»

«این هنوز یک وسیله نقلیه فرضی است. اما با این اوصاف، آگاهی در مورد شلیک های جاسوسی و غیره، [it] بسیاری از ،یداران بالقوه در بازار، به ویژه در استرالیا را مجذوب خود کرده است.

 • سوزوکی جیمنی پنج در 2023 لو رفت
  جیمنی سه در

انتظار می رود تولید در نیمه اول سال 2023 آغاز شود، جیمنی پنج در بر اساس موفقیت سه در ساخته می شود – یک بز کوهی کوچک ناهموار که مانند کیک های داغ در استرالیا به فروش می رسد و در معرض زمان های انتظار مداوم است.

 • سوزوکی جیمنی پنج در 2023 لو رفت
  تصویر جاسوسی

انتظار می رود که Jimny طول، مورد انتظار برای اولین بار در نمایشگاه خودرو هند در ژانویه 2023 به نمایش درآید که نشان دهنده حضور غالب سوزوکی در شبه قاره است.

همچنین مشخص نیست که چه ویژگی‌های ایمنی در صندلی‌های عقب مورد استفاده قرار می‌گیرد، و مدل‌های صادراتی احتمالاً استانداردهای بالاتری نسبت به مدل‌های پایه در بازار هند دارند.

با این اوصاف، سوزوکی استرالیا می گوید که نسبت به بهبود عرضه برای سال آینده مطمئن است. فروش جیمنی برای سال 2022 در استرالیا به 5280 تا پایان نوامبر رسیده است، که 82 درصد افزایش یافته است، که باعث می شود فروش بیشتری نسبت به سوئیفت (3988) یا ویتارا (2908) داشته باشد.

ما اکنون شاهد انتشار نسخه های آزمایشی استتار شده هستیم. برخلاف مدل سه دری ساخت ژاپن، در حال حاضر انتظار می رود مدل های 5 دری جیمنی در هند و برای استرالیا ساخته شود.

 • سوزوکی جیمنی پنج در 2023 لو رفت
  جیمنی لانگ لو رفت و طراحی در و پنجره عقب را فاش کرد

هنوز سوالات بیشتری نسبت به پاسخ ها در مورد جیمنی طول، تر وجود دارد، از جمله اینکه از چه موتوری استفاده خواهد کرد. 1.5 لیتری بنزینی 75 کیلووات و 130 نیوتن متری این سه در که با گیرب، های چهار سرعته خودکار یا پنج سرعته دستی جفت می شود برای یک خودروی پنج در چندان من، نیست.

همانطور که در ماه سپتامبر فاش شد، سوزوکی استرالیا می‌گوید که در حال انجام تحقیقات زیادی در مورد شاسی بلند پنج در جیمنی 4×4 است – خودرویی که هنوز رسما وجود ندارد، اما به وضوح در نزدیکی است.

واضح است که سوزوکی استرالیا به شدت علاقه مند است که خودروی پنج دری را برای استفاده از این تقاضای بی وقفه در اختیار داشته باشد. همانطور که اخیرا مایکل پاچوتا، مدیر کل سوزوکی استرالیا به ما تایید کرده است، پایگاه طرفداران مشهور جیمنی علاقه زیادی نشان می دهد.

جزئیات بیشتر بدون شک در سال جدید آشکار خواهد شد.

ما معتقدیم فاصله بین دو محور حدود 300 میلی‌متر بیشتر است، و منابع خوب نشان می‌دهند که طول کلی آن حدود 3850 میلی‌متر خواهد بود، در مقابل 3480 میلی‌متر برای مدل سه در.

شایعات قبلی حاکی از آن بود که جیمنی پنج در با این وجود این پیشرانه تنفس طبیعی را به اشتراک خواهد گذاشت، اما عکاس جاسوس ما اشاره کرد که یک نمونه اولیه “بدون صدای موتور” رانندگی می کرد. این نشان دهنده نوعی گزینه پیشرانه هیب، الکتریکی است.

 • سوزوکی جیمنی پنج در 2023 لو رفت
  تصویر جاسوسی

بیشتر: همه چیز سوزوکی جیمنی
بیشتر: فایل های سوزوکی جیمنی: ،مت 1
بیشتر: سوزوکی برای برش، روشن ، زمان انتظار جیمنی حرکت می‌کند

بیشتر: عرضه سوزوکی جیمنی بهبود می‌یابد، اما تقاضا همچنان با،ت
بیشتر: چرا سوزوکی جیمنی ،یدم




منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/2023-suzuki-jimny-five-door-leaked

را سوزوکی جیمنی 5 در قبل از رونمایی برنامه ریزی شده آن و پرتاب استرالیا در سال 2023، با ع، های پنهان شده توسط مربی هند.