سوزوکی گرند ویتارا برمی گردد… اما نه به استرالیا

با این حال، هیچ تضمینی وجود ندارد که ارتش استرالیا از رانندگان گرند ویتارا به زودی جایگزینی آماده داشته باشد.

دو موتور ذکر شده است: یک موتور 1.5 لیتری بنزینی 76 کیلووات و 137 نیوتن متر با باتری 12 ولت (از این رو هیب، ملایم نامیده می شود). به علاوه یک هیب، 1.5 لیتری «من،» که موتور بنزینی را با موتور الکتریکی 59 کیلووات و 141 نیوتن متر و باتری 178 ولت جفت می کند تا حدا،ر توان ،وجی سیستم 85 کیلووات را داشته باشد.

سوزوکی با عرضه مجدد شاسی بلند گرند ویتارا یکی از نمادین ترین نشان های خود را از بین برد.

تویوتا یک نسخه رونمایی شده از گرند ویتارا به نام Urban Cruiser Hyryder را می فروشد که در بازار هند و به سرعت در حال گسترش نیز ساخته شده است. این قرارداد باعث شد سوزوکی خودروها را توسعه دهد، اما تویوتا آنها را تولید خواهد کرد.

ویتارا بزرگ قدیمی به‌طور غیرمعمولی برای بخش خود در خارج از جاده من، بود و با برد کم عرضه شد – چیزی که دیگر در منو نیست. سوزوکی این عملکرد را به جیمنی واگذار می کند که به زودی به شکل پنج در طول، تر عرضه خواهد شد.

با طول 4345 میلی متر، در واقع بسیار کوچک است. آ،ین گرند ویتارا (که در استرالیا بین سال‌های 2005 و 2018 فروخته شد) دارای طول 4500 میلی‌متر در قالب پنج در بود.

سوزوکی گرند ویتارا جدید چیست؟

سیستم چهار چرخ محرک AllGrip با کنترل الکترونیکی با حالت قفل مرکزی 50:50 به اضافه سه حالت به نام های خودکار، برف و اسپرت ارائه می دهد که پاسخ دریچه گاز و کنترل کشش را متن، با انواع سطوح خاص تغییر می دهد.

فعالیت سوزوکی در هند از منظر حجم موتورخانه این برند است و بیشتر تمرکز توسعه و تولید این شرکت به این منطقه اختصاص دارد، جایی که بیشتر رقبا را در بازار ش،ت داد.

علاوه بر فروش در هند، گراند ویتارا نیز قرار است به بازارهایی از جمله آفریقا صادر شود که نشان دهنده تمرکز بر مناطق در حال توسعه است.

وسیله نقلیه ای که امروز معرفی شد در ابتدا برای هند است و به نام ماروتی سوزوکی گرند ویتارا – ماروتی سوزوکی برند خودرویی غالب در دومین کشور پرجمعیت جهان است.

با این اوصاف، سوزوکی استرالیا در حال بررسی راه‌هایی برای دریافت نسخه‌ای از گرند ویتارای تازه متولد شده برای این بازار است – و با توجه به اینکه قبلاً Baleno را از هند تهیه کرده بود، سابقه‌ای در آنجا وجود دارد.

  • سوزوکی گرند ویتارا برمی گردد... اما نه به استرالیا
این دو شرکت همکاری خود را در شبه قاره و همچنین در اروپا با برخی از محصولات مهندسی شده که به سوزوکی در دستیابی به اه، آلایندگی کمک می کنند، تشدید می کنند.

  • سوزوکی گرند ویتارا برمی گردد... اما نه به استرالیا

از نظر ایمنی دارای یک گزینه دوربین 360 درجه، به علاوه شش کیسه هوا (جلو، جانبی و پرده) است. با این حال هیچ اشاره ای به عملکردهای کمک راننده مانند ترمز اضطراری خودکار وجود ندارد که برای هر پرتاب احتمالی استرالیا باید اصلاح شود.

  • سوزوکی گرند ویتارا برمی گردد... اما نه به استرالیا
    سوزوکی اس کراس
  • سوزوکی گرند ویتارا برمی گردد... اما نه به استرالیا
    سوزوکی ویتارا
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/suzuki-grand-vitara-returns-but-not-to-australi،

از ویژگی های موجود می توان به صفحه نمایش لمسی 9.0 اینچی با Apple CarPlay و Android Auto بی سیم، اتصال از راه دور مبتنی بر برنامه، خوشه دیجیتال، سانروف پانوراما، نمایشگر هد آپ، شارژر بی سیم و صندلی های دارای تهویه اشاره کرد.

به نظر می رسد که این موتور دوم همان تنظیماتی باشد که در تویوتا یاریس کراس هیب، در بازار استرالیا استفاده می شود. مصرف سوخت ماروتی سوزوکی 3.6 لیتر در هر 100 کیلومتر است.

این خودرو تقریباً به اندازه سوزوکی S-Cross جدید است که در سپتامبر امسال وارد استرالیا می شود و در مجارستان در کنار ویتارا کوچکتر (طول 4175 میلی متر) تولید خواهد شد. بنابراین مسلماً، ما چیز زیادی از نشان معروف را از دست نمی دهیم.