سیتروئن C3 2023 با ویژگی های جدید

منبع


منبع: https://www.rushlane.com/2023-citroen-c3-spied-with-new-features-tata-punch-rival-12453353.html

انتظار می‌رود که گزینه‌های موتور مانند گذشته باشد. یک موتور 1.2 لیتری NA وجود دارد که حدا،ر قدرت 82 ، بخار و حدا،ر گشتاور 115 نیوتن متر را تولید می کند. به گیرب، 5 سرعته دستی متصل می شود. راندمان مصرف سوخت 19.8 کیلومتر در لیتر است. گزینه دوم موتور یک موتور 1.2 لیتری توربو بنزینی است که 110 ، بخار قدرت و 190 نیوتن متر تولید می کند. به گیرب، 6 سرعته دستی متصل می شود. راندمان سوخت 19.44 کیلومتر در لیتر است.

با ویژگی های جدید، سیتروئن C3 برای مق، با رقبایی مانند تاتا پانچ و ماروتی ایگنیس مجهزتر خواهد شد.

سیتروئن C3 اسپید 2023
سیتروئن C3 اسپید 2023

از نظر عملکردی، نسخه جدید C3 با مشخصات بالا دارای رینگ های آلیاژی، دوربین پارک عقب و واشر برف پاک کن عقب است. برخی از ویژگی‌های موجود با C3 برزیلی نیز می‌تواند به آن اضافه شود، مانند فرمان روکش چرمی، ORVM‌های قابل تنظیم برقی، کمربند ایمنی سه نقطه‌ای روی همه صندلی‌ها و زیرسری‌های قابل تنظیم ارتفاع. این ویژگی ها برای بهبود راحتی و ایمنی کلی کار می کنند.

در حالی که سیتروئن C3 از زمان عرضه در اوایل سال جاری در ماه جولای فروش ثابتی را به ثبت رسانده است، اما با اختلاف قابل توجهی از رقبایی مانند تاتا پانچ و ماروتی ایگنیس عقب است. این دستگاه دارای ویژگی های ممتازی مانند سیستم اطلاعات سرگرمی صفحه نمایش لمسی 10 اینچی با پشتیب، از Android Auto بی سیم و Apple CarPlay است.

به ،وان یک راه حل، به نظر می رسد سیتروئن در حال کار بر روی یک نوع جدید از C3 با مشخصات بالا است که چندین ویژگی جدید خواهد داشت. برخی از این موارد را می توان از C3 مخصوص برزیل قرض گرفت. سیتروئن نیز خود را برای عرضه C3 تمام الکتریکی آماده می کند. این در درجه اول رقیب تاتا تیاگو EV و MG Air EV آینده خواهد بود. یک گزینه CNG نیز می تواند در آینده برای C3 معرفی شود.

نوع جدید سیتروئن C3 2023 بدون هیچ گونه استتار با رنگ قهوه ای جدید قابل مشاهده است. گزینه های رنگ موجود برای C3 سفید، نارنجی، خا،تری تیره و خا،تری روشن هستند. همین رنگ ها برای نسخه های دو رنگ C3 استفاده شده است. سایه قهوه ای جدید به نظر می رسد هوشیار است و به نظر می رسد طراحی و استایل کلی خودرو را تحسین می کند.

سیتروئن C3 اسپید 2023
سیتروئن C3 اسپید 2023 – آلیاژی، دوربین عقب، برف پاک کن عقب
این احتمال وجود دارد که گزینه گیرب، اتوماتیک با C3 در سال آینده معرفی شود. احتمالا با موتور توربو بنزینی عرضه می شود. بهره وری سوخت می تواند شاهد افت کوچک با نوع AT باشد. نسخه جدید C3 در مقایسه با محدوده فعلی قیمت بالاتری دارد و از 5.88 تا 9.15 میلیون روپیه در دسترس است.

نسخه‌های موجود C3 دارای چراغ‌های جلو هالوژن، LED DRL، صفحه اسکیت جلو، سپرهای رنگی بدنه جلو و عقب، چرخ‌های فولادی و ریل‌های سقف هستند. در داخل، سیتروئن C3 تودوزی صندلی‌های پارچه‌ای، رنگ‌های کرومی، اتصال بلوتوث، کنترل‌های نصب‌شده روی فرمان، سوکت 12 ولت در جلو، پورت‌های شارژ USB، ورود بدون کلید از راه دور و فرمان کج را ارائه می‌دهد. کیت ایمنی شامل دو کیسه هوا، ABS با EBD، سنسورهای پارک مع،، ایموبلایزر موتور، سیستم هشدار سرعت بالا و قفل خودکار حساس به سرعت است.

گزینه های موتور سیتروئن C3

با این حال، تعداد کمی از ویژگی های مطلوب مانند رینگ های آلیاژی، دیمر IRVM، تنظیم برقی ORVM، سرعت سنج، کنترل آب و هوا خودکار، دوربین دنده عقب و برف پاک کن و مه زدا عقب وجود ندارد. ممکن است چنین کمبودهایی پتانسیل بازار C3 را محدود کند.

سیتروئن C3 2023 نوع جدید با مشخصات بالا