سیتروئن C4 SUV Spied – برنامه ای برای عرضه نسل جدید C4 در هند دارد؟

نسل سوم C4 دارای مشخصات کوپه جذابی است که می تواند به ،وان چیزی منحصر به فرد در بخش SUV های جمع و جور در هند عمل کند. به نظر می‌رسد که نسخه الکتریکی برای هند بسیار مرتبط‌تر است، زیرا این فضا دارای پتانسیل عظیمی در آینده است.


منبع: https://www.rushlane.com/citroen-c4-suv-spied-plans-for-new-gen-c4-india-launch-12468233.html

در سراسر بازارهای اروپایی، C4 Cactus توسط نسل سوم C4 جایگزین شده است. C4 جدید دارای مشخصات SUV کوپه با زیبایی‌شناسی معاصر است. با 43670 میلی متر، از هیوندای کرتا بلندتر است. C4 همچنین دارای یک مدل بزرگتر C4 X است که 4600 میلی متر طول دارد.

سیتروئن C4 کاکتوس خالدار

این احتمال وجود دارد که C4 Cactus برای مقاصد معیار در اینجا باشد. همچنین می توان از آن برای تست برخی از ،مت های خاص خودرو استفاده کرد. استفاده از خودروهای برندهای دیگر برای مقاصد بنچمارک برای OEMها بسیار رایج است. در اوایل ماه مارس، ماهیندرا اسکورپیو N در ژاپن در حال حمل و نقل روی یک کامیون تری، مشاهده شد. تنها تفاوت این است که Scorpio N که در ژاپن مشاهده شد، استتار کامل داشت. برخی از نهادها در ژاپن احتمالاً Scorpio N را برای مقاصد معیار وارد کرده اند.

عرضه نسل جدید C4 در هند امکان پذیر است؟

با توجه به رشد قابل توجه بخش خودرو در هند و افزایش اندازه، خودروسازان مشغول توسعه، آزمایش و محک زدن طیف وسیعی از محصولات هستند. نمونه اخیر سیتروئن C4 که برای اولین بار در هند مشاهده شده است. این کاکتوس C4 نسل قبلی است که به احتمال زیاد برای مقاصد معیار استفاده می شود.

مدل C4 کاکتوس که در هند مشاهده شد، نسخه فیس لیفتی است که در سال 2018 عرضه شد. به سختی لوازم جانبی روی خودرو وجود دارد و حتی پلاک آن نیز وجود ندارد. درج گریل نیز وجود ندارد. به استثنای سپرهای جلو و عقب با استایل خشن، بقیه استایل کاملاً ابتدایی است. این خودرو به ،وان یک خودروی معمولی خانوادگی شناخته می شود که برای کاربرد، راحتی و آسایش در نظر گرفته شده است.

سیتروئن C4 در هند به فروش رسید
سیتروئن C4 در هند به فروش رسید

در بازارهای بین المللی، نسل جدید کراس اوور کامپکت C4 در پیشرانه های الکتریکی، دیزلی و بنزینی موجود است.

C4 کاکتوس دارای چراغ‌های جلوی هم سطح، جلوپنجره مستطیلی، مه شکن زاویه‌دار و لوگوی سیتروئن با روکش کرومی است. نمای جانبی تا حد زیادی ساده است، اگرچه سیتروئن طیف گسترده ای از لوازم جانبی را در بازارهای بین المللی برای ظاهر و احساس اسپرت ارائه می دهد. در عقب، C4 کاکتوس دارای دو چراغ عقب مستطیلی شکل است.

سیتروئن C4 در هند به فروش رسید
سیتروئن C4 در هند به فروش رسید

سیتروئن با چشم‌اندازی مثبت برای بخش خودروی هند، مشغول گسترش سبد خود بوده است. این شرکت اخیراً C3 Aircross را معرفی کرد و تعداد نمونه کار خود را در مجموع به 4 خودرو رساند. خودروهای دیگر C5 Aircross، C3 و eC3 الکتریکی هستند. C3 Aircross برنامه C-Cubed این شرکت را تکمیل می کند که برای بازار هند ایجاد شده است. C3 Aircross با رقبایی مانند هیوندای کرتا، ماروتی سوزوکی گرند ویتارا، کیا سلتوس و تویوتا هایرایدر روبرو خواهد شد.

در آینده، نسل جدید C4 می تواند در هند معرفی شود. نسل سوم C4 در پیشرانه های برقی، بنزینی و دیزلی موجود است. یک پلت فرم همه کاره امکان کاهش قابل توجه هزینه های توسعه و تولید را فراهم می کند. در حالی که به نظر می رسد در هند فرصتی برای نسل جدید C4 وجود دارد، اما هیچ سخن رسمی از سیتروئن در مورد چنین احتمالاتی وجود ندارد.