سیتروئن C5 ایرکراس فیس لیفت 2022 قبل از عرضه در هند معرفی شد

سیتروئن در سال 2021 با C5 Aircross وارد هند شد. اوایل سال جاری، آنها خودروی کوچک C3 را برای مق، با تاتا پانچ عرضه ،د. اکنون آنها در حال آماده شدن برای عرضه فیس لیفت C5 Aircross هستند که سال گذشته اولین عرضه جه، خود را داشت. این به روز رس، های اواسط عمر تضمین می کند که این مدل در بازاری که رشد فوق العاده ای در این بخش داشته است، تازه و رقابتی باقی می ماند.

سیتروئن C5 ایرکراس فیس لیفت ۲۰۲۲

فیس لیفت همچنین دارای یک سپر جلوی بازسازی شده با ورودی های هوای عمودی است. در عقب شاهد گرافیک چراغ‌های عقب LED جدید خواهیم بود، در حالی که به‌روزرس،‌های ویژگی‌ها نیز شامل رینگ‌های آلیاژی 18 اینچی، درپوش‌های مشکی براق آینه‌ها و ریل‌های سقف مشکی مات به همراه لوگوی بازسازی‌شده سیتروئن خواهند بود.

سیتروئن هند اولین تیزر رسمی از C5 Aircross آینده را به اشتراک گذاشته است. همراه با تیزر، آنها می گویند: «سیتروئن C5 جدید SUV ایرکراس به زودی از راه می رسد. ساخته شده تا شما را با طراحی انقلابی، فناوری جدید و حضور غالب خود متمایز کند، درها را به روی امکانات بی پایان باز می کند.

فیس لیفت C5 Aircross 2022 که در اروپا عرضه شده است ،یبی از پیشرانه های بنزینی، دیزلی و پلاگین هیب، را از نمونه فعلی خود دریافت می کند. پیشرانه هیب، از یک موتور بنزینی PureTech 180 S&S به همراه یک بسته باتری 3.2 کیلووات ساعتی تشکیل شده است.

سیتروئن همچنین تغییرات اساسی در فضای داخلی سیتروئن C5 ایرکراس 2022 ایجاد کرده است. کابین آن شباهت زیادی به C5 X دارد. یک سیستم اطلاعات سرگرمی جدید با نمایشگر 10 اینچی مستقل، کنسول مرکزی جدید و انتخابگر حالت رانندگی برای جابه‌جایی بین حالت‌های هیب،، الکتریکی و اسپرت در انواع هیب، پلاگین دریافت می‌کند. همچنین صندلی Advanced Comfort را دریافت می کند که از فوم 15 میلی متری تشکیل شده است و عملکردهای گرمایش و ماساژ را ارائه می دهد.

مشخصات موتور سیتروئن C5 ایرکراس 2022

جدا از چندین به روز رس، بیرونی دیگر، سیتروئن C5 ایرکراس جدید از امکانات رفاهی کابین نیز برخوردار است.

فیس لیفت سیتروئن C5 ایرکراس 2022
فیس لیفت سیتروئن C5 ایرکراس 2022

،وجی ،یبی 222 ، بخار و برد تمام الکتریکی 55 کیلومتر بر اساس محدوده رانندگی WLTP ارائه خواهد شد. موتور بنزینی 1.6 لیتری توربوشارژ و 4 سیلندر با قدرت 121 کیلووات و گشتاور 240 نیوتن متر است که نیرو را از طریق گیرب، 6 سرعته اتوماتیک به چرخ های جلو می فرستد.

سیتروئن C5 ایرکراس 2022 - قبل از عرضه در هند به نمایش گذاشته شد
سیتروئن C5 ایرکراس 2022 – قبل از عرضه در هند به نمایش گذاشته شد

C5 Aircross جلوی جدیدی دارد که کاملاً با همتای قبلی خود متفاوت است. C5 Aircross فعلی لامپ‌های سر ت،یم‌شده دریافت می‌کند در حالی که در فیس لیفت به واحدهای تک تکه تغییر می‌کند. همچنین چراغ‌های دوقلو در روز و فناوری LED به ،وان بخشی از به‌روزرس،‌ها وجود خواهد داشت.

C5 Aircross فعلی که در هند به فروش می رسد در دو نوع تریم Feel و Shine ارائه می شود. قیمت نوع Feel 32,23,900 روپیه و گزینه Dual Tone آن 32,73,900 روپیه است. تریم شاین بالای خط 3378400 روپیه قیمت دارد. تمامی قیمت ها پیش فروش می باشد. تمام تریم‌ها از یک موتور دیزلی 2.0 لیتری استفاده می‌کنند که با مبدل گشتاور اتوماتیک جفت می‌شود. سیتروئن C5 ایرکراس فیس لیفت شده با افزایش قیمت عرضه خواهد شد. این خودرو در مقابل هیوندای توسان تازه راه اندازی شده در هند قرار خواهد گرفت.


منبع: https://www.rushlane.com/2022-citroen-c5-aircross-facelift-teased-ahead-of-india-launch-12422824.html