سیستم اطلاعات سرگرمی گوگل رنو یکپارچه سازی بومی Waze را اضافه می کند

مشتریان برنامه Waze را برای OpenR Link مستقیماً از Google Play از طریق صفحه لمسی یا از برنامه My Renault خود دانلود و نصب می کنند. رنو مدعی است که به این ترتیب به اولین برند خودرویی تبدیل شده است که اپلیکیشن Waze را مستقیماً در سیستم چندرسانه ای خودرو ارائه می دهد.

آرون دی کاسترو، مدیر بازاریابی و مشارکت Waze، گفت: «از آنجایی که تعداد بیشتری از کاربران Waze در پلتفرم‌های داخل خودرو به ما می‌پیوندند و این نوع فناوری همچنان در حال تکامل است، مهم است که بهترین تجربه‌های رانندگی را برای آنها فراهم کنیم.

به همین دلیل است که ما خوشحال و مفت،یم که همکاری خود را با رنو اعلام می کنیم. ادغام مسیرها، ناوبری و هشدارهای بی‌درنگ Waze در صفحه خودروهای نسل بعدی رنو تجربه رانندگی روان‌تر و ساده‌تری را ارائه می‌دهد.

  • سیستم اطلاعات سرگرمی گوگل رنو یکپارچه سازی بومی Waze را اضافه می کند
    رنو مگان E-Tech

عملکرد جدید اکنون در اروپا در خودروهای Renault Megane E-Tech EV و Renault Austral SUV در دسترس است – که هر دو سیستم چندرسانه‌ای OpenR Link این شرکت را بر پایه گوگل اجرا می‌کنند.

اخبار مربوط به اروپا است، با این حال مگان E-Tech EV در مسیری قرار دارد که قبل از پایان سال 2023 وارد استرالیا شود، در حالی که گفته می شود شاسی بلند استرالیایی برای عرضه محلی در دست بررسی است.

این به جای اجرای آن از طریق Apple CarPlay یا Android Auto است که از قبل در دسترس است.

  • سیستم اطلاعات سرگرمی گوگل رنو یکپارچه سازی بومی Waze را اضافه می کند

سیستم اطلاعات سرگرمی جدید رنو با صفحه نمایش عمودی 12 اینچی مبتنی بر گوگل به زودی یکپارچه کامل با برنامه نقشه برداری زنده Waze بدون اتکا به آینه کاری گوشی های هوشمند ارائه می دهد.

Waze، یکی از شرکت‌های تابعه Google، نقشه‌های رانندگی را با اطلاعات ترافیک هم‌زمان که توسط ورودی‌های کاربر به‌روزرس، می‌شوند، پوشش می‌دهد و عملکردهای بسیار خوبی مانند ردیابی سرعت GPS را ارائه می‌دهد. ادعا می کند که تنها در فرانسه ماهانه 20 میلیون کاربر فعال دارد.

  • سیستم اطلاعات سرگرمی گوگل رنو یکپارچه سازی بومی Waze را اضافه می کند

بیشتر: رنو در حال اختراع مجدد کل ،ب و کار خود است، در اینجا نحوه انجام آن آمده است
بیشتر: رنو استرالیا فروش خود را در سال 2022 دو برابر کرده است و روند بازار را به چالش می کشد
بیشتر: بررسی رنو استرالیا 2023
بیشتر: بررسی Renault Megane E-Tech Electric 2022
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/renaults-google-infotainment-system-adds-native-waze-integration