شارژر EV Tata Nexon توسط گاو آسیب دیده است

به نظر می رسد سوکت شارژ خوب است، در حالی که شارژر Tata Nexon EV به نظر می رسد غیرقابل تعمیر آسیب دیده است.

شارژر Tata Nexon EV توسط ، آسیب دیده است
شارژر Tata Nexon EV توسط ، آسیب دیده است

هند میلیون ها ، ولگرد بدون نظارت دارد. ما حوادث متعددی را شنیده ایم که ،های ولگرد و ،میش ها منجر به تصادفات جاده ای می شوند. اما این اولین بار است که می شنویم که یک ، کاهی به شارژر Tata Nexon EV آسیب رسانده است. بله شما آن را درست خواندید.

در مورد صحنه خودروهای برقی 4 واتی هند، این خودروی برقی تاتا ن،ون بود که خودروهای الکتریکی مطلوبی را وارد بازار اصلی کرد. بله، هیوندای ،ا در حال فروش بود، اما به دلیل استراتژی قیمت گذاری ممتازش در دسترس همه نبود. Nexon EV حامل مشعل موفقیت و تسلط تاتا موتورز در فضای EV هند است.

برای طراحی یک فناوری جدید برای بازار هند، مهندسان تمام تلاش خود را می‌کنند و همه جوگادهایی را که مرتبط با بازار هستند، در نظر می‌گیرند. به ،وان مثال، یک CV 1 تنی همیشه وزن بیشتری از آنچه که مشخص شده است خواهد داشت. یا یک مسافربری مقرون به صرفه بیشتر از 2 نفر (گاهی اوقات حیوانات نیز) در خود جای می دهد. FOS (Factor Of Safety) برای محصولات هندی معمولاً بیش از 1 است.

تاتا موتورز پاسخ می دهد

این دستگاه مجهز به یک بسته باتری 30.2 کیلووات ساعتی و یک شارژر خانگی است. با Nexon EV Max، اندازه باتری به 40.5 کیلووات ساعت نیز افزایش یافت. Tata Nexon EV از شارژ سریع DC و همچنین شارژ AC پشتیب، می کند. همانطور که در دفترچه راهنما گفته شده است، این شارژرها کار را به خوبی انجام می دهند. اما وقتی یک ، در اطراف باشد چه اتفاقی می افتد؟ خوب، یکی از صاحبان Nexon EV به تازگی پاسخ را به اشتراک گذاشته است.

شارژر EV Tata Nexon توسط ، آسیب دیده است

سامیت، مالک تاتا ن،ون EV، در توییتر این حادثه منحصر به فرد را به اشتراک گذاشت. طبق به‌روزرس، منتشر شده توسط سامیت، به نظر می‌رسد زم، که ن،ون EV او در حال شارژ شدن بود، یک ، کابل شارژ را بیرون کشید. از تصاویر مشخص است که کابل شارژ Nexon EV اکنون به طور کامل آسیب دیده است.

شارژر Tata Nexon EV توسط ، آسیب دیده است
شارژر Tata Nexon EV توسط ، آسیب دیده است

مشخص نیست تاتا موتورز شارژر آسیب دیده را تعمیر کند یا شارژر جدیدی ارائه کند. ما امیدواریم که سامیت خیلی زود راه حلی پیدا کند. بدون کابل شارژ، یک ماشین الکتریکی به خوبی یک قطعه نمایشی است.
منبع: https://www.rushlane.com/tata-nexon-ev-charger-damaged-by-cow-owner-shares-12455984.html

ویدئو – @SumitKK3 pic.twitter.com/zZRxND7Ys7

جدا از شوخی، سامیت از طریق پست توییتر خود از تاتا موتورز درخواست می کند تا در روند تعمیر / تعویض شارژر Nexon EV به او کمک کند. تاتا موتورز رویکردی حرفه ای در پیش گرفت و از مالک خواست تا جزئیات بیشتر را از طریق DM به اشتراک بگذارد.

با توجه به تعداد ،های ولگرد در اطراف ما، شاید این اولین بار نباشد که چنین چیزی گزارش می شود. بسیار عالی خواهد بود اگر خودروسازان بتوانند یک سیستم شارژ قوی تر خودرو ایجاد کنند، که وقتی ، سعی می کند کابل را بکشد ش،ته نمی شود.

— RushLane (@rushlane) 26 دسامبر 2022

شارژر Tata Nexon EV توسط یک ، آسیب دیده – در حالی که شاسی بلند در حال شارژ شدن بود