شاسی‌بلندهای سایز متوسط ​​که تیم CarExpert می‌خرد

تسلا مدل Y در حال افزایش نمودارهای فروش است و ما معتقدیم که جایگزین بسیار واقعی برای خودروهای فهرست شده در زیر است. با در نظر گرفتن این موضوع، به لیست اضافه شده است.

متأسفانه ما هنوز یک گزینه هفت نفره در استرالیا نداریم، اما X-Trail فضای زیادی برای یک خانواده در حال رشد دارد، با امکانات لو، کافی برای بوت ،.

البرز فلاح: Cupra Formentor

بیشتر: فول، واگن تیگوان معاملات جدید خودرو

زم، که برادرم به دنیا آمد والدینم از یک میتسوبیشی گالانت به هوندا CR-V مدل 2000 نقل مکان ،د که در نهایت اولین ماشین من شد.

برخی استدلال می کنند که مدل پایه در مقایسه با خودروهای موتور احتراق داخلی محدوده مورد نیاز را ندارد، اما برای ا،ر استرالیایی ها خوب است.

با درهای عقب بلندتر، فضای پای بیشتر در عقب و صندوق عقب بزرگتر از مدل معمولی، اگر به دنبال یک خودروی خانوادگی هستید اما به هفت صندلی نیاز ندارید – یا اگر می‌خواهید بتو،د دوستانتان را با خیال راحت به زیر برف ببرید، تعداد زیادی از جعبه‌ها را نشان می‌دهد.

اما این هوندا است که پول من را می گیرد، اما فقط در تریم e:HEV LX با مشخصات بالا. صدای اضافی از پیشرانه هیب، هرگونه تاخیر در کاهش سرعت را از بین می برد، بنابراین در اطراف شهر احساس شادابی می کند و در عین حال به طرز شگفت انگیزی در مصرف سوخت بهینه می شود.

تعداد بیشتری از این داستان‌ها برای دسته‌ها و قیمت‌های دیگر آمده است، بنابراین اگر خودروی مورد نظر شما در این لیست نیست نگران نباشید.

در بالای لیست ،ید من، Cupra Formentor و ZR-V e:HEV هوندا قرار دارند، با قبض تقریباً برابر.

جیمز ونگ: نیسان ای، تریل

جک کوئیک: کیا اسپورتیج

من تا به امروز چندین طعم از نسل فعلی اسپورتیج را تجربه کرده‌ام و فکر می‌کنم SX+ یا GT-Line را با موتور توربو دیزل انتخاب کنم.

جایی که روزی روزگاری با جونزها در مورد اینکه کدام Commodore یا Falcon در راه هستند، در سال 2023 بحث این است که آیا شما به دنبال RAV4، CR-V یا Outlander هستید.

من در واقع فراموش کردم که این حتی توسط VFACTS به ،وان یک سایز متوسط ​​طبقه بندی شده است، زیرا اگرچه تنگ نیست، اما داخل آن هاوال H6 وجود ندارد. اما بیشترین جذابیت در پویایی و استایل آن است که بیشتر از هر شاسی بلند دیگری در این انتهای بازار شبیه یک Cupra Leon است. فضای داخلی نیز اگر بدون مزاحمت نباشد، شیک است.

این یک ویژگی عجیب و غریب دارد، مانند کنترل‌های سیستم تهویه مطبوع که در شب روشن نمی‌شوند، اما به غیر از آن، ماشین واقعاً خوش‌قیافه‌ای است (بچه اوروس؟) و به همان خوبی که به نظر می‌رسد رانندگی می‌کند.

مسلماً این یکی از ،ل‌کننده‌ترین ماشین‌های لیست شده است، اما وقتی در نظر بگیرید چه چیزی برای پول در سطح ابتدایی به دست می‌آورید، یک معامله مطلق است.

ما از داده‌های VFACTS که توسط بدنه اوج برای خودروسازان در استرالیا گردآوری شده است، استفاده کرده‌ایم تا فهرست گزینه‌های زیر را با یک اخطار گردآوری کنیم.

موتور 2.0 لیتری توربو دیزل چهار سیلندر بسیار نرم و روان است که مکمل فضای داخلی با تکنولوژی بالا اسپورتیج است. شایان ذکر است که فضای بیشتری نسبت به همیشه وجود دارد که بخشی از آن به لطف فاصله بین دو محور بیشتر در مدل جدید است.

من یک تسلا مدل Y می ،م.

فول، واگن تیگوان قرار است به زودی جایگزین شود، اما همچنان انتخاب من خواهد بود.

من بسیار مشتاق هستم که مدل جدید در 12 تا 24 ماه آینده معرفی شود تا ببینم فول، واگن چگونه می تواند یک SUV از قبل خوب را بهبود بخشد.

شاسی به سادگی فوق‌العاده است که به ویژگی‌های سواری و هندلینگ عالی تبدیل می‌شود – و بنابراین هنوز در متر با لذت رانندگی در رتبه بالایی قرار دارد.

اگرچه به اندازه مدل هیب، RAV4 کارآمد نیست، X-Trail e-Power با موتورهای الکترونیکی دوگانه قدرتمند، پیشرفته و در تریم Ti-L با مشخصات بالا به طرز چشمگیری برای یک خودروی معمولی جذاب است.

بیشتر: معاملات خودروهای جدید Cupra Formentor

کیا اسپورتیج هنوز برای من به ،وان یک شاسی بلند سایز متوسط ​​که واقعاً می‌،م، متمایز است.

من سبک طراحی را دوست دارم، اما کیفیت مواد، تن، و تکمیل داخل، و همچنین بسته بندی فضایی هوشمندانه است که این SUV را به یک بسته مطلوب و کامل برای من تبدیل کرده است.

در اینجا انتخاب های ما هستند.

در حالی که Cupra Formentor احتمالاً برای سبک زندگی کارشناسی من مورد علاقه است، من احساس می کنم که بسیاری از ،یداران در این بخش باید یک یا دو فرزند را در نظر بگیرند.

اسکات کولی: فول، واگن تیگوان

Tiguan All،e Adventure، با صندوق عقب عظیم، موتور قدرتمند، فضای داخلی ساده و چرخ‌های کوچکش کاملاً برای من من، است. این واقعیت که شما زنجیر برفی را به صورت رایگان در داخل پرتاب می کنید یک برد است.

جید ک،تینو: فول، واگن تیگوان

شاید زم، که هیوندای توسان هیب، و کیا اسپورتیج هیب، در استرالیا عرضه می‌شوند، انتخاب برای من کمی سخت‌تر باشد…

می توانستم چند ماشین را انتخاب کنم، اما خیلی زود از آنها خسته می شدم… در حالی که فول، واگن تیگوان R مرا راضی می کرد.

آنتونی کرافورد: هوندا ZR-V

فضای ذخیره سازی در بخش بهترین است، فناوری در بخش بهترین است، و شما فناوری خودروهای الکتریکی را دریافت می کنید، که در حال حاضر حق بیمه قابل توجهی را می طلبد. نتیجه دیگر سطح یارانه های موجود در ا،ر ایالت ها است (به جز ویکتوریا که یارانه خودروهای برقی خود را از بین برده است و در حال حاضر برای کمک به پرداخت صورتحساب های خود از کلاه استفاده می کند).

پل ماریک: تسلا مدل Y

ویلیام استاپفورد: Cupra Formentor

با این حال، از آنجایی که من هنوز بچه ندارم، فضای آزاد به اندازه دینامیک رانندگی مهم نیست. بنابراین، من ناگزیر هستم که شاسی بلند متوسطی را انتخاب کنم که کمترین حس را به یک SUV سایز متوسط ​​دارد: Cupra Formentor.

استرالیایی ها عاشق SUV های سایز متوسط ​​هستند.

تولیدکنندگان توجه کرده اند و گزینه های زیادی در استرالیا در سال 2022 وجود دارد.

من یک Cupra Formentor را صرفاً به دلیل منحصر به فرد بودن آن می ،م.

من تا الان فقط VZx رانده ام اما هر دقیقه آن را دوست داشتم. با این حال، من می‌توانم با انواع دیگر وسوسه شوم.
منبع: https://www.carexpert.com.au/opinion/the-mid-sized-suvs-the-carexpert-team-would-buy

هر چند ما بر سر دوراهی هستیم. علیرغم سطوح بی سابقه انرژی های تجدیدپذیر در سیستم، قیمت برق به طور سرسام آوری در حال افزایش است – بنابراین اگر در شبکه بدون انرژی خورشیدی هستید و صرفاً برای صرفه جویی در هزینه سوخت ،ید می کنید، ممکن است زمان من،ی برای ،ید یک خودروی الکتریکی نباشد.

جای تعجب نیست که شاسی‌بلندهای سایز متوسط ​​با اختلافی بسیار زیاد، پرفروش‌ترین بخش در استرالیا را تشکیل می‌دهند – استعدادهای زیادی برای عرضه وجود دارد.

با این حال، ممکن است از اینکه مردم از شما بپرسند این چیست خسته شوید. من برای مدت کوتاهی یکی داشتم و یکی از پسرها از من پرسید که آیا کیت بدن اوروس است یا نه…

من این شانس را داشتم که سال گذشته یک درایو را آزمایش کنم و چند با، را علامت زد که سایر خودروهای این سگمنت قادر به انجام آن نبودند.

عملکرد را با عملی بودن ،یب می کند، اگرچه قیمت آن به بخش خودروهای لو، می رود.

فکر نمی‌کنم جدیدترین CR-V این کار را برای خانواده JWo در سال 2023 انجام دهد، اما نیسان X-Trail e-Power با e-4orce این کار را انجام می‌دهد – به شرطی که مجبور نباشم نام کامل آن را دائماً بگویم.

بخش شاسی‌بلندهای سایز متوسط ​​اغلب به خسته‌کننده بودن متهم می‌شوند، اما چند گزینه وجود دارد که برای من جذاب است: نیسان X-Trail e-Power ساده و ظریف است، در حالی که مزدا CX-5 G35 کوچک‌تر، تند و لذت بخش است.

Cupra یک گزینه کاملاً اسپورت با ظاهری چرخان، رنگ‌های عالی و هندلینگ تیز است، به‌ویژه در مشخصات VZ با قیمت من،.