شاسی اسکوتر برقی آمپر به نصف تقسیم شد

فروشنده Ankur Bansal فاش کرد که بیش از 400 اسکوتر برقی مگنوس وجود دارد و بیش از 40 مورد از آنها با تغییر شکل شاسی مشابه روبرو شده اند. او همچنین فاش کرد که یک نمایندگی جدید Ampere در Garh Road، Meerut وجود دارد. در این نمایندگی، آمپر ظاهرا یک اسکوتر مگنوس تقویت شده را ارائه می دهد که دارای صفحه آهنی اضافی برای جلوگیری از این تغییر شکل است.

مالک شری شیو الکتریکال، آنکور بانسال، همچنین ریاست نمایندگی خودروهای Bansal و Bansal Motors Mahindra Two Wheeler را بر عهده دارد. او از موهیت کومار خواست که آمپر مگنوس را به محل نمایشگاه بیاورد. همانطور که در تصاویر می بینیم، این آمپر مگنوس در نزدیکی ،مت جلویی تخته کف به وسط ت،یم شده است.

شاسی آمپر مگنوس اسپلیت
شاسی آمپر مگنوس اسپلیت

با وجود اینکه چندین مورد از کیس های اسپلیت شاسی آمپر مگنوس وجود داشته است، این شرکت به جای تعویض و فراخوان، فقط تعمیر را توصیه می کند.

ما یک اسکوتر برقی آمپر مگنوس را در یوتیوب دیده‌ایم که در آوریل 2023 به شکلی مشابه اسکوتر موهیت کومار ،اب شد که توسط کاناک نیوز، اوتار پرادش گزارش شد. ویدیوی زیر را تماشا کنید. اسکوترهای برقی اسپلیت شبیه یک هلی کوپتر سفارشی آمریکایی با مسیری مضحک به نظر می رسند، اما این هدف اصلی شرکت نبود.

موهیت کومار، ،ن میث، موهالا از میروت، اخیراً هنگام سوار شدن بر اسکوتر برقی آمپر مگنوس به همراه پسر 5 ساله خود آرادیا، با تصادف روبرو شد. صبح یکشنبه، موهیت کومار به همراه پسرش برای ،ید اجناس به S، C،wk رفت. در این مورد، گفت: شاسی اسکوتر برقی آمپر مگنوس در حین حرکت به دو ،مت ت،یم شد.

جدا شدن شاسی مگنوس با حفظ آمپر، به نظر یک نقص شناخته شده است و این شرکت به جای تعویض، فقط تعمیر را توصیه می کند. همچنین، هنوز هیچ سخنی در مورد فراخوان داوطلبانه وجود ندارد، حتی اگر به نظر می رسد این الگوی نمایش داده شده توسط چندین وسیله نقلیه مگنوس باشد.


منبع: https://www.rushlane.com/electric-s،-ch،is-splits-in-half-no-replacement-12472860.html

Mohit Kumar اسکوتر برقی Ampere Magnus را در اکتبر 2022 به قیمت روپیه ،یداری کرد. 88000. ظاهرا آمپر به موهیت کومار سه سال ضمانت داده بود و او مجبور شد ظرف یک سال پس از ،ید با این حادثه خطرناک با تغییر شکل شاسی روبرو شود.

زوج پدر و پسر در این تصادف در جاده با جراحات جزئی برخورد ،د. ماشین پشت سر او به موقع به ترمز او برخورد کرد و آسیب بیشتر به موهیت کومار و پسر 5 ساله اش آرادیا را نفی کرد. او بلافاصله با نمایندگی مجاز اسکوتر برقی Ampere در جاده PL Sharma به Shree S، Electricals تماس گرفت و این موضوع را به اطلاع آنها رساند.

شاسی آمپر مگنوس اسپلیت
شاسی آمپر مگنوس اسپلیت

شاسی آمپر مگنوس به دو نیم می شود

هنگامی که یک سازنده خودرویی را می فروشد، باید آن را تایید کند و برای یک مشخصات خاص تاییدیه نوع دریافت کند. طبق اطلاعات اینجا، به نظر می رسد این شرکت وسایل نقلیه مختلفی را برای نمایندگی های مختلف در یک شهر ارائه می دهد. به احتمال زیاد آقای بانسال از این اتفاقات اطلاعات نادرست دارد.

شاسی آمپر مگنوس در Meerut ت،یم شد
شاسی آمپر مگنوس در Meerut ت،یم شد

چه زم، یک خودروساز فراخوان صادر می کند؟

چرا این اتفاق افتاد؟

و، حمل و نقل جاده ای و بزرگراه هند دستورالعمل جدیدی را برای فرآیند فراخوان پیشنهاد کرده است. قو،ن جدید از آوریل 2021 به اجرا در می آیند و به تولیدکنندگان 2 وات با فروش سالانه 3000 دستگاه دستور می دهند که اگر 20 درصد از واحدها نقص مشابهی را گزارش کنند، آن مدل را فراخو، کنند. برای خودروهای 2W با فروش سالانه بین 3000 تا 60000، حداقل 600 دستگاه در بالای 10٪ خودروی مذکور نقص مشابهی را گزارش می‌کنند.