شاسی بلند جدید هیوندای برای اولین بار در هند رونمایی شد

در حالی که مشخصات جمع و جور دارد، شاسی بلند کوچک هیوندای فضای کافی برای چهار سرنشین بزرگسال خواهد داشت. از نظر ابعادی نزدیک به تاتا پانچ با طول 3827 میلی متر و عرض 1742 میلی متر خواهد بود. انتظار می رود که هیوندای مینی SUV دارای فاصله بین دو محور حدود 2450 میلی متر باشد. کابین به گونه ای هوشمند طراحی خواهد شد که فضای کافی را برای همه مسافران تضمین کند.

عملکرد SUV کوچک هیوندای – بهترین در ک،؟

منبع


منبع: https://www.rushlane.com/new-hyundai-small-suv-spied-in-india-rival-tata-punch-12462866.html

برخی از نکات برجسته عبارتند از: کاپوت جمع و جور و حجاری شده، ،صر نور H شکل، چراغ های جلو LED، جلوپنجره فشرده و سپر برجسته. نمای جانبی دارای ORVM های دو رنگ با نشانگرهای دور یکپارچه، ستون های سیاه شده، ریل های سقف و رینگ های آلیاژی اسپرت است. در عقب، SUV کوچک هیوندای دارای آنتن باله ،ه، چراغ‌های عقب تند و سپر ضخیم است. در مقایسه با بقیه خودروها، ،مت عقب بیشتر با طراحی هاچ بک آشنا به نظر می رسد.

SUV کوچک هیوندای برای هند
SUV کوچک هیوندای برای هند

در حالی که گزینه دیزلی وجود نخواهد داشت، هیوندای مینی SUV در نهایت می تواند انواع CNG را دریافت کند. انتظار می رود تاتا پانچ نیز CNG دریافت کند، اگرچه بی،ه رسمی از سوی این شرکت وجود ندارد. نصب CNG در یک مینی SUV می تواند فضای زیادی را به خطر بیندازد. بنابراین، قطعا برای هیوندای و تاتا موتورز اگر نگوییم غیرممکن، چالش برانگیز خواهد بود. همانطور که قبلاً در سیتروئن eC3 دیده شد، نسخه های الکتریکی این مینی SUV ها نیز می توانند عرضه شوند.

انتظار می‌رود شاسی‌بلند کوچک هیوندای، گزینه‌های پیشرانه را از خودروهایی مانند Grand i10 و Venue قرض بگیرد. یکی از گزینه ها می تواند موتور بنزینی 4 سیلندر تنفس طبیعی 1.2 لیتری باشد که حدا،ر قدرت 75 ، بخار و حدا،ر گشتاور 95 نیوتن متر را تولید می کند. نسخه های با مشخصات بالا می توانند موتور 1.0 لیتری توربو بنزینی را با قدرت 99 ، بخار و 172 نیوتن متر داشته باشند.

SUV کوچک هیوندای برای هند
SUV کوچک هیوندای برای هند

هیوندای مینی SUV دارای مشخصات جعبه ای و جمع و جور است که آن را برای خیابان های شلوغ شهری من، می کند. در مقایسه با هاچ‌بک‌های معمولی، این SUV کوچک شخصیت بسیار برتری دارد. اگرچه قاطر آزمایشی به شدت استتار شده است، اما برخی از بخش های در معرض دید، پوشش بدنه تیز و روکش ضخیم بدنه را نشان می دهند. این ویژگی ها حضور مینی SUV ها را در خیابان بیشتر می کند.

میکرو SUV آینده هیوندای (Ai3) بر اساس پلت فرم Grand i10 ساخته خواهد شد و برخی از ویژگی های آن را با کاسپر هاچ بک فروخته شده در کره ج،ی به اشتراک می گذارد.

هیوندای مینی SUV جدید برای هند
هیوندای مینی SUV جدید برای هند

به ،وان پاسخی به موفقیت چشمگیر تاتا پانچ، هیوندای در حال آماده سازی یک SUV کوچک جدید با کد Ai3 است. فضای زیادی برای محصولات جدید در بخش شاسی‌بلندهای زیر 4 متری طبقه پایین وجود دارد، زیرا تعداد فزاینده‌ای از ،یداران در حال تغییر از خودروهای هاچ‌بک به تجربه‌ای SUV هستند.

هیوندای مینی SUV خود را اوا، امسال و در فصل جشن در هند عرضه خواهد کرد. پیش از آن، اکنون برای اولین بار در هند جاسوسی شده است. قیمت رقابتی خواهد داشت و انتظار می رود طیف گسترده ای از ویژگی ها را ارائه دهد. دیگر مدعیان این فضا سیتروئن C3، نیسان مگنیت و رنو کیگر هستند.

هیوندای مینی SUV اسپید 2023
هیوندای مینی SUV مدل 2023 آماده تولید است

سبک هیوندای مینی SUV – برای داشتن ویژگی‌ها، سانروف داشته باشید

هیوندای همیشه بر روی معرفی ویژگی های بخش اول تمرکز داشته است، استراتژی که بسیار موفق بوده است. می توان تصور کرد که مینی SUV آینده نیز همین رفتار را خواهد داشت. سانروف تک جداره قبلاً دیده شده است و می‌تواند چیزهای خوبی در داخل وجود داشته باشد.

مدل بالای هیوندای Ai3 دارای چراغ جلو پروژکتور، آلیاژهای دو رنگ، سانروف خواهد بود
مدل بالای هیوندای Ai3 دارای چراغ جلو پروژکتور، آلیاژهای دو رنگ، سانروف خواهد بود