شاسی بلند جدید Jeep Avenger برای دریافت موتور سیتروئن C3 بنزینی توربو

از نظر ظاهر و ویژگی‌های آن‌ها، هر دو نوع ICE و تمام الکتریکی جیپ اونجر تا حد زیادی ی،ان خواهند بود. این شاسی‌بلند دارای نمایه‌ای اسپرت با طراحی جلوپنجره باریک، DRL‌های LED براق در بالا، سپر درشت، صفحه لغزش، قوس چرخ‌های برجسته، رینگ‌های آلیاژی ۱۸ اینچی دو رنگ، روکش بدنه ضخیم و دستگیره‌های درهای عقب با ستون C است. در عقب، SUV دارای چراغ‌های عقب X شکل اسپرت، اسپوی، و درب بالابر برقی بدون دست است.

Jeep Avenger دارای فضای داخلی ممتاز با رابط دیجیتال کامل است که از دو پنل 10.25 اینچی تشکیل شده است. دارای شارژ بی سیم، داشبورد دو رنگ درجه یک، فرمان روکش چرمی و صندلی های چرمی است. SUV همچنین برای کاربردی بودن ساخته شده است و طیف وسیعی از فضاهای کاربردی را ارائه می دهد. کیت ایمنی شامل قابلیت رانندگی خودکار سطح 2 با طیف وسیعی از سیستم های پیشرفته کمک راننده است. احتمالاً دارای ویژگی هایی مانند ترمز اضطراری خودکار، کمک حفظ بین خطوط، هشدار برخورد از جلو، کروز کنترل تطبیقی ​​و نظارت بر نقاط کور است.


منبع: https://www.rushlane.com/new-jeep-avenger-suv-petrol-engine-citroen-c3-12452284.html

نسخه الکتریکی جیپ اونجر دارای دو یا چهار موتور الکتریکی خواهد بود. حدا،ر توان ،وجی 156 ، بخار است. مدل‌های با مشخصات بالا دارای تنظیمات eAWD خواهند بود. برد طبق استانداردهای WLTP 340 مایل است که تقریباً 550 کیلومتر است. با این حال، برد دنیای واقعی بر اساس شرایط رانندگی متفاوت خواهد بود.

رزرو جیپ انتقام جویانه در بازارهای اروپایی آغاز شده است. انتظار می رود در نیمه اول سال 2023 تحویل شود. در حالی که به نظر می رسد این SUV یک کاندید من، برای بازار هند است، مطمئن نیست که در اینجا عرضه شود یا خیر.

جیپ انتقام جو برای بدست آوردن موتور C3

با فرض اینکه جیپ اونجر در اینجا راه اندازی شود، با رقبایی مانند کرتا، سلتوس، آستور، گرند ویتارا و اوربان کروزر HyRyder مق، خواهد کرد.

SUV جدید جیپ انتقامجو
SUV جدید جیپ انتقامجو. تصویر – cros،ter13

Avenger از پلتفرم CMP استفاده می کند و دارای تنظیمات FWD است. این خودرو به Selec-Terrain جیپ مجهز شده است که شامل حالت‌های رانندگی Eco، Normal، Mud، Sport و Snow است. می توان انتظار عملکرد هیجان انگیز و هندلینگ چابک را داشت، زیرا SUV Avenger تنها حدود 4.1 متر طول دارد. در مقایسه، کرتا و سلتوس حدود 4.3 متر طول دارند.

Jeep Avenger eSUV دارای شارژ فوق‌العاده است که در آن تنها در 30 دقیقه با شارژ سریع 100 کیلووات ساعت DC می‌توان 80 درصد شارژ را به دست آورد. اگر 30 دقیقه نیز کمی طول، به نظر می رسد، Avenger EV می تواند 18 مایل (~ 29 کیلومتر) را تنها در 3 دقیقه بارگیری کند. این به اندازه کافی خوب است تا در زمان کوتاهی به خانه، محل کار یا هر جای دیگری برسید.

ویژگی های Jeep Avenger

برای بررسی هزینه های توسعه و تولید، جیپ انتقام جو موتور 1.2 لیتری توربو بنزینی را از سیتروئن C3 که در هند فروخته می شود قرض می گیرد. حدا،ر قدرت این موتور 110 ، بخار در 5500 دور در دقیقه و حدا،ر گشتاور 190 نیوتن متر در 1750 دور در دقیقه است. در هند این موتور تنها با گیرب، 6 سرعته دستی عرضه می شود. در مورد جیپ انتقام جو، یک گزینه اتوماتیک نیز می تواند ارائه شود. موتور 1.2 لیتری روی C3، بهره وری سوخت 19.44 کیلومتر در لیتر را ارائه می دهد.

به ،وان بخشی از برنامه های گروه Stellantis برای معرفی 100 وسیله نقلیه تا سال 2030، اخیراً Jeep Avenger برای بازارهای جه، رونمایی شد. Avenger کوچکترین SUV در مجموعه جیپ خواهد بود. این در هر دو نوع ICE و تمام الکتریکی در دسترس خواهد بود.