شاسی بلند پرچمدار فولکس واگن در حال به روز رسانی است

در ویدیوی به اشتراک گذاشته شده در یوتیوب، به نظر می رسد که فول، واگن هنوز برخی از تغییرات جلو و عقب را مخفی نگه داشته است. فول، واگن اخیرا برخی از این تغییرات را در مجموعه ای از تصاویر یک خودروی استتار شده به نمایش گذاشته است.

  • شاسی بلند پرچمدار فول، واگن در حال به روز رس، است

هنوز تأیید نشده است که آیا این استاندارد در تمام مدل‌های آینده عرضه می‌شود یا اینکه نسخه‌های پایه همچنان از یک خوشه ابزار آنالوگ و صفحه نمایش لمسی کوچک‌تر استفاده می‌کنند.

چراغ‌های جلوی جدید همچنین یک عملکرد جدید «نور خط» دریافت می‌کنند که یک «فرش تعاملی» از نور را بر روی خط جلو پخش می‌کند تا بهتر نشان دهد چه چیزی در مسیر خودرو وجود دارد.

تغییرات طراحی کابین داخلی شامل نسخه به روز شده کابین خلبان Innovision فول، واگن با صفحه نمایش لمسی 15 اینچی و خوشه ابزار دیجیتال 12.3 اینچی است.

انتظار می رود فروش Touareg به روز شده برای بازارهای اروپا و بریت،ا قبل از پایان سال 2023 آغاز شود در حالی که تحویل استرالیا در سه ماهه اول سال 2024 آغاز خواهد شد.

همچنین دسته‌های نرم‌تر و پنل‌های کنسول مرکزی جدید با چرم‌های روکش‌شده بر اساس بازخورد مشتریان وجود دارد.

بیشتر: همه چیز فول، واگن توارگ
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/volkswagens-flag،p-suv-getting-an-update

فول، واگن در حال آزمایش چیزی است که به نظر می رسد آماده تولید است توآرگ قبل از عرضه مورد انتظار آن در ماه های آینده.

در جلو، چراغ‌های جلوی اصلاح‌شده‌ای را دریافت می‌کند که شامل 38400 میکرو ال‌ای‌دی است، و همچنین یک نوار نوری که جلوپنجره را به دو نیم می‌کند.

این خودروساز ممکن است تغییرات جزئی در سپر عقب نیز ایجاد کند، اگرچه تشخیص آن در زیر مبدل سخت است.

هم سیستم تعلیق استاندارد فنر فولادی و هم سیستم تعلیق بادی دو محفظه موجود، مجدداً تنظیم شده اند تا به پهنای باند بزرگتری بین حدا،ر راحتی و عملکرد بهینه دست یابد.

  • شاسی بلند پرچمدار فول، واگن در حال به روز رس، است

فول، واگن استرالیا تایید کرده است که مدل پلاگین هیب، R به خط تولید داخلی خواهد پیوست. سال گذشته انتظار می‌رفت اینجا باشد، اما این شرکت اعلام کرد که تصمیم گرفته است از نسخه فعلی صرف نظر کند تا مدل به‌روزرس، شده را تامین کند تا حجم بیشتری را تضمین کند.

  • شاسی بلند پرچمدار فول، واگن در حال به روز رس، است
  • شاسی بلند پرچمدار فول، واگن در حال به روز رس، است

مشخص نیست که آیا تغییراتی در خط انتقال نیرو ایجاد خواهد شد یا خیر. Touareg فعلی حتی در اروپا پیشرانه های هیب، ملایم را ارائه نمی دهد، اگرچه یک هیب، پلاگین ارائه می شود.

فول، واگن تأیید کرد که Touareg به روز شده یک سنسور بار سقفی جدید برای اندازه گیری وزن اضافی بار مانند جعبه سقف دریافت می کند تا تنظیمات لازم را در سیستم کنترل پایداری الکترونیکی انجام دهد.

رسانه جاسوسی ماشین Touareg را با حداقل پوشش در هنگام آزمایش هوای سرد گرفت.

فول، واگن اعلام کرده است که قصد دارد این پرچمدار فیس لیفت شده را در تابستان اروپایی معرفی کند که نشان دهنده عرضه اولیه آن در ژوئن تا آگوست است.

در عقب، چراغ‌های عقب گرافیکی تازه، لوگوی فول، واگن روشن – در اولین بار در اروپا – و احتمالاً نوار نور دیگری در سراسر درب عقب را دریافت خواهند کرد.

ظاهراً بدنه هیچ تغییر فیزیکی در بدنه ندارد، با این حال فول،‌واگن ظاهراً طرح‌های جدیدی از چرخ‌های 21 اینچی را اضافه خواهد کرد.

  • شاسی بلند پرچمدار فول، واگن در حال به روز رس، است

به‌روزرس،‌های نرم‌افزاری در کابین نوآوری اکنون شامل عملکرد ناوبری ماهواره‌ای «دقیق خط»، داده‌های نقشه HD، عملکرد کنترل صوتی پیشرفته، و اپل کارپلی بی‌سیم و اندروید اتو می‌شود.

  • شاسی بلند پرچمدار فول، واگن در حال به روز رس، است