شاسی بلند کوپه رنو آرکانا به روز شد

رنو به‌روزرس، میان‌دوره‌ای برای خود نشان داده است آرکانا SUV در اروپا، دارای طیفی از پیشرانه کاملاً برقی و برخی به‌روزرس،‌های جزئی آرایشی.

رنو “تیغه آیرودینامیک” خود را از مدل های قبلی RS Line و E-Tech به تکنو و اسپریت آلپاین منتقل کرده است. این از رنگ بدنه روی تکنو و رنگ خا،تری ساتن در اسپریت آلپاین استفاده می کند.

رنو جلوپنجره آرکانا را به روز رس، جزئی داده است. اکنون هر خط تریم رنگ های متفاوتی را ارائه می دهد.

  • شاسی بلند کوپه رنو آرکانا به روز شد

در داخل، انواع Esprit Alpine دارای تزئینات منحصر به فردی است که شامل 10 درصد مواد زیستی و جیر مصنوعی است. اکنون صندلی ها دارای دوخت آبی و لوگوی آلپاین هستند و کمربندهای ایمنی شامل دو نوار آبی هستند.

  • شاسی بلند کوپه رنو آرکانا به روز شد

شایان ذکر است که Techno میان‌رده همان چرخ‌های 18 اینچی مدل فعلی RS Line را حفظ می‌کند.

  • شاسی بلند کوپه رنو آرکانا به روز شد

با پیشرانه E-Tech، رنو ادعا می‌کند که رانندگان می‌توانند تا 80 درصد از رانندگی در شهر از نیروی برق خالص استفاده کنند.

  • شاسی بلند کوپه رنو آرکانا به روز شد
  • شاسی بلند کوپه رنو آرکانا به روز شد

این برند خط‌آپ را اصلاح کرده است و حداقل در اروپا سه نسخه و سه گزینه پیشرانه را ارائه می‌کند. ما با رنو استرالیا تماس گرفتیم تا زمان عرضه محلی و جزئیات مشخصات را تأیید کنیم.

رنو گزینه رنگ بیرونی Midnight Blue را برای تمام سطوح تریم معرفی کرده است.

اکنون کل مجموعه Arkana به صورت استاندارد با سیستم اطلاعات سرگرمی رنو Easy Link مجهز به ناوبری ماهواره‌ای و اپل کارپلی بی‌سیم و اندروید اتو عرضه می‌شود.

نسخه پایه جدید Evolution اکنون دارای لهجه‌های بدنه کروم مشکی است، در حالی که Techno میان‌رده دارای لهجه‌های Satin Chrome است و مدل‌های پرچم‌دار Esprit Alpine دارای لهجه‌های کروم تیره هستند.

با این حال، همه مدل‌ها دارای یک نوار مشکی براق هستند که در سراسر جلوپنجره کشیده شده و پیوندی بین لوگوی کرومی تیره برند و چراغ‌های جلو ایجاد می‌کند.

درج درها و فرمان دوخت قرمز، سفید و آبی دارند، در حالی که داشبورد و درها با الگوی چوبی برجسته هستند.

هیبرید ملایم 140 قدرت 103 کیلووات و گشتاور 260 نیوتن متر با شتاب 0 تا 100 کیلومتر در ساعت 9.8 ث،ه دارد، در حالی که هیبرید ملایم 160 با سرعت 0 تا 100 کیلومتر 9.1 ث،ه در ساعت 116 کیلووات و 270 نیوتن متر گشتاور دارد.

رنو مجموع ،وجی های سیستم را ذکر نمی کند، با این حال ادعا می کند شتاب 0 تا 100 کیلومتر در ساعت 10.8 ث،ه است.

آرکانا در بازار استرالیا در حال حاضر به طور انحصاری با موتور 4 سیلندر 1.3 لیتری توربو با قدرت 115 کیلووات و 262 نیوتن متر در دسترس است. این شرکت هنوز هیچ مدل هیب، را به صورت محلی معرفی نکرده است.

پیشرانه پرچمدار E-Tech Hybrid 145 دارای ویژگی های a 1.6 لیتری چهار سیلندر موتوری با قدرت 69 کیلووات و گشتاور 148 نیوتن متر که رنو آن را جعبه سگ چند حالته هوشمند بدون کلاچ می نامد و همچنین بسته باتری 1.2 کیلووات ساعتی و دو موتور الکتریکی که 36 کیلووات قدرت و 205 نیوتن متر گشتاور تولید می کنند، جفت شده است.

مشتری، که مدل پرچمدار را انتخاب می کنند، رینگ های آلیاژی 19 اینچی، نشان خا،تری و بال مشکی روی درب عقب برای بهبود آیرودینامیک دریافت خواهند کرد.

رنو می‌گوید برای بهبود پایداری در سرعت‌های بالا، تغییراتی را در چرخ‌های عقب همه مدل‌های آرکانا ایجاد کرده است.

Arkana در کره تولید می شود، جایی که با نام XM3 به فروش می رسد.

دیفیوزر جلو و ورودی‌های هوا الگوی الماسی مشابهی را ارائه می‌دهند تا طرح را در کنار هم قرار دهند.

  • شاسی بلند کوپه رنو آرکانا به روز شد

بیشتر: همه چیز رنو آرکانا
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/renault-arkana-coupe-suv-gets-a-spruce-up

مجموعه آرکانا 2024 با یک پیشرانه 1.3 لیتری چهار سیلندر هیب، ملایم بنزینی متصل به گیرب، هفت سرعته اتوماتیک دوکلاچه و یک باتری 0.13 کیلووات ساعتی آغاز می شود.

  • شاسی بلند کوپه رنو آرکانا به روز شد

ویژگی E-Save همچنین به دارندگان این امکان را می دهد که حداقل 40 درصد از شارژ باتری خودرو را برای استفاده در مرحله بعدی رزرو کنند.

رنو تغییرات کوچکی در چراغ‌های جلو ایجاد کرده است و جلوه‌ای بسیار کم دودی را برای افزودن حسی مدرن به آن اضافه کرده است.