شاید بتوانید وانت نان جذاب BMW را بخرید – گزارش

در حالی که خط سقف طویل شده Touring Coupe به شما امکان حمل مسافر اضافی را نمی دهد، ظرفیت حمل بار را تا حد زیادی بهبود می بخشد.

او اشاره کرد که اجرای حدود 50 دستگاه، شبیه به نسخه انحصاری 3.0 CSL امکان پذیر است، اما طبق گزارشات، هزینه آن بسیار کمتر از مدل مشتق شده از M4 است.

  • شاید بتو،د وانت نان جذاب BMW را ب،ید - گزارش

چرم کابین و صندوق عقب این کانسپت توسط شرکت طراحی داخلی ایتالیایی Poltrona Frau ساخته شده است، در حالی که Schedoni، یک شرکت کالاهای چرمی از مودنا، مجموعه چمدان های خودرو را به صورت دستی ساخته است.

  • شاید بتو،د وانت نان جذاب BMW را ب،ید - گزارش
  • شاید بتو،د وانت نان جذاب BMW را ب،ید - گزارش

از نظر سبک، این یک سلیقه اکتسابی بود و برخی در رسانه ها آن را به ،وان “ون نان” یا “کفش دلقک” توصیف ،د.
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/bmw-could-do-a-limited-،uction-run-of-its-،y-bread-van-report

همچنین رینگ‌های آلیاژی 20 (جلو) و 21 اینچی (عقب) طلایی هستند.

بدنه شوتینگ بریک مفهومی با رنگ خا،تری مایل به قهوه ای که با تکه های شیشه آبی تعبیه شده است، تکمیل شده است. علاوه بر این، لهجه‌های نقره‌ای-برنزی در سرتاسر و الگوی منحصربه‌فردی برای جلوپنجره دوتایی کلیه با میله‌های عمودی وجود دارد.

  • شاید بتو،د وانت نان جذاب BMW را ب،ید - گزارش

جالب اینجاست که این خودروساز هیچ اشاره ای به Z3 کوپه نمی کند. مانند تورینگ کوپه، بیشتر یک شوتینگ بریک یا دریچه بود تا کوپه، اما از پیچیدگی هافمایستر بی‌ام‌و غافل شد.

طبق گزارش ها، هر مدل تولیدی می تواند در پارکینگ 375660 دلار استرالیا قیمت داشته باشد. قیمت Z4 در حال حاضر تنها 133900 دلار قبل از فروش در جاده ها است.

وقتی از ون هویدونک پرسیده شد که آیا این علاقه می‌تواند منجر به تولید شود، گفت: «چه ،ی می‌داند؟ میدونی من اینو دوست دارم مطمئنا همینطوره.”

آدریان ون هویدونک، مدیر طراحی گروه BMW در مورد کوپه تورینگ مفهومی در اظهاراتی که توسط گزارش شده است، گفت: “حداقل دو یا سه نفر گفتند “من آن را می خواهم”. وبلاگ BMW.

همچنین گفته می شود که این کانسپت ادای احترام به اولین BMW مدرنی است که نشان Touring را بر تن کرد: شوتینگ بریک 02 از دهه 1970.

BMW رونمایی غافلگیرکننده از یک نسخه کوپه یکباره از آن رودستر Z4 هفته گذشته می تواند به طور بالقوه منجر به تولید محدود شود.

به گفته BMW، Concept Touring Coupe نام خود را دارد و از 328 Touring Coupe اوا، دهه 1930 الهام گرفته است که در مسابقه Mille Miglia در سال 1940 برنده شد.

طبق گزارش ها، این خودرو از همان موتور شش سیلندر خطی 3.0 لیتری توربوشارژ 285 کیلووات/500 نیوتن متری مانند Z4 M40i استفاده می کند، که امتیاز بالای آن نه به عملکرد اضافی، بلکه به انحصار و فضای داخلی سفارشی آن مربوط می شود.

این چکمه دارای بند های بسته، پوشش چرمی کناره ها و کف، و طراحی وان شکل است که تا حدی مهاربند را که دو چاه چرخ را به هم متصل می کند، پنهان می کند.

طبق گزارش ها، موتور 3 لیتری شش سیلندر خطی توئین توربو قوی تر M3 در Z4 کار نخواهد کرد.