شبکه های Ather شارژ اسکوتر برقی را تا 80 درصد قطع می کند

اسکوتر برقی Ather با در نظر گرفتن ایمنی طراحی شده است و از سلول های لیتیوم یونی با تکنولوژی پیشرفته برای بسته باتری خود استفاده می کند. این سلول‌ها دارای چگالی انرژی بالایی هستند که آن‌ها را به گزینه‌ای محبوب برای خودروهای الکتریکی تبدیل می‌کند.


منبع: https://www.rushlane.com/ather-grids-to-cut-off-electric-s،-charging-at-80-heres-why-12463348.htmlAther Energy اخیراً اعلام کرده است که شبکه های Ather آنها به زودی با قطع 80 درصدی ارتقا خواهند یافت. این باعث می شود تا شارژ بهینه برای کاربران، کاهش زمان انتظار برای دیگران و استفاده منصفانه برای همه فراهم شود. در حالی که این یک پیام سرراست است، اما توییتی از مدیر عامل آنها در رابطه با همین موضوع توجه ما را به خود جلب کرد. هنگامی که شیر برقی را جدا می کنیم، به دلایل ایمنی شارژ نمی تواند ادامه یابد. در غیر این صورت شما خطر ایجاد قوس و سایر چیزهای غیر خوش طعم را دارید.

آشنایی با نحوه تبدیل سولنوئیدها انرژی الکتریکی به انرژی مک،کی

Ather Energy ارتقاء به Ather Grids را اعلام کرد – 80 درصد قطع برای شارژ بهینه برای کاربران

اسکوتر برقی Ather
اسکوتر برقی Ather

اگر صاحب یک اسکوتر برقی هستید، ممکن است در مورد شیر برقی و اهمیت آنها در فرآیند شارژ شنیده باشید. شیر برقی دستگاه های الکترومک،کی ضروری هستند که جریان الکتریسیته به باتری را کنترل می کنند. آنها انرژی الکتریکی را به انرژی مک،کی تبدیل می کنند و با عبور جریان الکتریکی از آنها میدان مغناطیسی ایجاد می کنند.

شارژ اسکوتر برقی Ather از طریق شبکه - 80٪ قطع است
شارژ اسکوتر برقی Ather از طریق شبکه – 80٪ قطع است. نوک کلاه – صاحبان کویمباتور Ather

شیر برقی ها از ویژگی های ایمنی حیاتی در شارژ اسکوتر برقی هستند. آنها جریان برق را به باتری کنترل می کنند و از ایجاد قوس الکتریکی که می تواند خطرناک و حتی تهدید کننده زندگی باشد جلوگیری می کند.

جلوگیری از ایجاد قوس الکتریکی در هنگام شارژ اسکوتر برقی

هنگامی که یک سلونوئید در حال شارژ است، به طور فعال انرژی الکتریکی می کشد و یک میدان مغناطیسی ایجاد می کند. جدا ، شیر برقی در حین شارژ شدن می تواند خطرناک باشد زیرا ممکن است باعث قطع ناگه، جریان انرژی الکتریکی شود که منجر به قوس الکتریکی شود.

قوس الکتریکی تخلیه جریان الکتریکی است که زم، رخ می دهد که یک شکاف در مدار وجود داشته باشد. این می تواند باعث فلش نور، گرما و حتی انفجار شود که منجر به سوختگی شدید، آسیب به تج،ات و حتی مرگ شود. برای جلوگیری از قوس الکتریکی، بسیار مهم است که اجازه دهید شیر برقی چرخه خود را قبل از جدا ، کامل کند. این تضمین می کند که میدان مغناطیسی از بین رفته است و خطر ایجاد قوس الکتریکی وجود ندارد.

با این حال، اگر در حین شارژ شدن باتری، اتصال را قطع کنید، خطر ایجاد قوس الکتریکی و سایر خطرات ایمنی را خواهید داشت. بنابراین، ضروری است که اجازه دهید شیر برقی چرخه خود را قبل از جدا ، کامل کند تا از هر گونه آسیب یا آسیبی که ممکن است به دلیل قطع ناگه، در جریان انرژی الکتریکی رخ دهد، جلوگیری شود.

خطرات قطع جریان انرژی الکتریکی به باتری اسکوتر برقی