شراکت هیوندای با آمپول در زیرساخت های برقی و هیدروژنی

آمپل در اوایل سال جاری اعلام کرد که قصد دارد تا پایان سال 2023 120 ایستگاه شارژ خودروی الکتریکی AmpCharge نصب کند که اولین آنها در متروگو Ampol Woolworths در اسکندریه، نیو ساوت و، است.

  • شراکت هیوندای با آمپول در زیرساخت های برقی و هیدروژنی

این مشارکت همچنین به «پیشنهادات انرژی همراه بالقوه شامل شارژ خانه و راه حل های انرژی گسترده تر» توجه خواهد کرد.

اینکه دقیقاً چه چیزی به دنبال خواهد داشت، مشخص نیست، اما خودروساز، مانند BMW و ،س با ChargeFox همکاری کرده اند تا شارژ فوق سریع رایگان را برای مدت زمان مشخصی پس از ،ید ارائه دهند. این احتمال وجود دارد که هیوندای چیزی مشابه را از طریق شبکه AmpCharge ارائه دهد.

هیوندای در حال همکاری با ویالشرکت سوختی که قبلاً Caltex نام داشت، برای ارائه به مالکان وسایل نقلیه برقی دسترسی به شارژ سریع و خانگی

هیوندای تایید کرده است که کامیون های هیدروژن Xcient را تا سال 2025 در استرالیا می خواهد، اما زیرساخت های سوخت گیری در حال حاضر محدود است.

بخشی از این همکاری که امروز در یک یادداشت تفاهم جدید (MoU) تنظیم شد، شامل برنامه‌هایی خواهد بود که به مالکان خودروهای الکتریکی هیوندای اجازه دسترسی به شارژ در سراسر شبکه AmpCharge را می‌دهد.

تعدادی از خودروسازان بزرگ جهان در حال دور شدن از هیدروژن به ،وان سوخت بالقوه آینده برای خودروهای سواری هستند، اما انتظار می رود این هیدروژن در حمل و نقل وسایل نقلیه سنگین نقش داشته باشد.

این دو شرکت در بی،ه‌ای گفتند: «این مشارکت توسعه زیرساخت‌ها و ناوگان هیدروژنی را با سازمان‌ها برای به اشتراک گذاشتن دانش و همکاری در زمینه فرصت‌هایی برای تأمین مالی عمومی زیرساخت‌های هیدروژنی جدید بررسی خواهد کرد».
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/hyundai-partnering-ampol-on-ev-hydrogen-infrastructure

فراتر از زیرساخت های الکتریکی، آمپل و هیوندای به دنبال شراکت در زیرساخت های هیدروژنی هستند.

  • شراکت هیوندای با آمپول در زیرساخت های برقی و هیدروژنی

یک مشارکت استراتژیک بین این دو برای “حمایت از گذار به خودروهای بدون آلایندگی در استرالیا” طراحی شده است، از جمله “ابتکارات کوتاه مدت و بلندمدت برای حمایت از انتقال به وسایل نقلیه الکتریکی باتری دار و کشف توسعه و استفاده از هیدروژن در استرالیا”. بخش حمل و نقل».