شرکت کنندگان در نمایشگاه خودرو 2023 و نه

برای ،، که با Auto Expo آشنا هستند، همیشه جذابیت یک نمایشگر بزرگ دو چرخ وجود دارد. خوب، حالا به نظر می رسد که دیگر نیست. هر چقدر هم که عجیب به نظر برسد، هیرو موتو کورپ، هوندا، باجاج، تی‌وی‌اس و رویال انفیلد قرار است این خودروی بزرگ را از دست بدهند. و از آنجایی که هیرو ظاهر نخواهد شد، هارلی دیویدسون نیز حضور نخواهد داشت. به ،وان یک بازدیدکننده، این در حال حاضر مانند یک ناامیدی بزرگ به نظر می رسد که شور و شوق را کاهش می دهد.

پس از روزهای رسانه‌ای اولیه، Auto Expo پر از فعالیت‌ها، بازی‌ها، درگیری‌ها و نمایشگاه‌های دوچرخ و چهار چرخ است. این برای پاسخگویی به پیاده روی های مورد انتظار در طول هفته. و به این ترتیب، حضور تولیدکننده بزرگتر از حد معمول برای جذب جمعیت بسیار مهم است.

تاریخ نمایشگاه خودرو 2023

یک سازه جدیدتر که قطعاً فضای پارکینگ بیشتری را برای بازدیدکنندگان ارائه می دهد. تلاش‌هایی برای اجرای سرویس‌های اتوبوس ویژه در طول مدت نمایشگاه و همچنین رویدادهای تبلیغاتی برای تشویق مردم دهلی به استفاده از مترو و بازدید انجام شده است.

لیست شرکت کنندگان نمایشگاه خودرو 2023
فهرست شرکت کنندگان نمایشگاه خودرو 2023 – نهایی نیست

نمایشگاه خودرو، رویدادی دوسالانه، رویدادی است که برای سال‌ها مملو از چتزپاه و مملو از نام‌های بزرگ بوده است. جایی که اتومبیل جرات می کند، این بزرگترین ویترین در کشور است. با این حال، همه چیز شروع به متفاوت شدن می کند. نمایشگاه خودروی بعدی که برای ژانویه 2023 برنامه ریزی شده است، از قبل به نظر می رسد که شرکت کنندگان گمشده آن هستند.

ماروتی سوزوکی، هیوندای، کیا، تاتا موتورز و تویوتا حضور خواهند داشت. ل،وس هم همینطور. ام جی هم هست و مردم نگاهی اجمالی به BYD خواهند داشت. سازندگان CV مورد انتظار در این نمایشگاه هستند As،k Leyland، Eicher، JBM، و Isuzu. SIAM و CII ممکن است در چند هفته آینده با سازندگان همکاری کنند تا آنها را تشویق کنند تا در نمایشگاه خودرو 2023 شرکت کنند.


منبع: https://www.rushlane.com/2023-auto-expo-parti،nts-list-details-dates-12452213.html

نمایشگاه خودرو 2023 می تواند بسیار کوچکتر باشد با توجه به اینکه مشارکت سازنده به طور نگران کننده ای کاهش یافته است

نمایشگاه خودرو هیوندای کرتا 2023
شاهرخ خان با هیوندای کرتا 2020 جدید در نمایشگاه خودرو دهلی.

همانطور که مطرح است، خودروسازان با قدرت بیشتری ظاهر خواهند شد. اما نه، همه اسامی که با آنها آشنا هستیم شرکت نخواهند کرد. 3 بزرگ در لو،، مرسدس بنز، بی ام و و آئودی از کنارش کنار خواهند رفت. و همینطور اشکودا، فول، واگن، رنو، نیسان و ماهیندرا. بله، ماهیندرا در نمایشگاه خودرو 2023 حضور نخواهد داشت.

همیشه این احتمال وجود دارد که بسیاری از شرکت‌های جدیدتر خودروهای دوچرخ برقی حضور داشته باشند، اما احتمال آن بسیار کم است. پرداخت هزینه غرفه در نمایشگاه خودرو یک امر گران قیمت برای تولیدکنندگان است. علاوه بر این هزینه تدارکات است. و نه، این بخشی از بودجه ای نیست که شرکت های کوچکتر برقی 2W دارند. با این حال، هنوز هم می توان انتظار نمایش بزرگی از فروشندگان مستقل e2W را با 1-2 اسکوتر/دوچرخه در سالن های دکه های باز داشت.

خودروها در نمایشگاه خودرو 2023

این رویداد تقریباً در همان زمان به فوریه منتقل شد تا احتمال وقوع یک رویداد پنهان در مه کاهش یابد و از ،زه های میخ گزنده جلوگیری شود. افزایش ،وش ترافیک به دلیل بازدیدکنندگان نیز به ،وان دلیل ذکر شده است. خوب، امسال، این رویداد دوباره به ژانویه موکول شده است. تاریخ‌ها 13 تا 18 ژانویه 2023 است. آ،ین باری که نمایشگاه خودرو در ژانویه برگزار شد، سال 2012 بود.

دو چرخ در نمایشگاه خودرو 2023

فوریه 2022 به دلیل همه گیری کووید-19 از دست رفته بود. ایجاد مشکل امروزی، مشکلی نیست که یک شبه ایجاد شود. در ابتدا، نمایشگاه خودرو در پراگاتی میدان، در دهلی برگزار شد. این به م،ای ردپای بیشتر بود. با این حال، در اوایل دهه گذشته، محل برگزاری به نمایشگاه هند ا،پو مارت، نویدا بزرگ منتقل شد.