شرکت Maruti Gypsy Electric برای ارتش به نمایش گذاشته شد

Tadpole Projects توسعه یافته Maruti Gypsy Electric می تواند تا 30 کیلووات باتری داشته باشد و برد ادعایی 120 کیلومتر را امکان پذیر کند.

ماروتی جیپسی الکتریک
ماروتی جیپسی الکتریک

همه ماژول های باتری دارای رتبه IP65/67 هستند. آنها با محافظت در برابر اتصال کوتاه، شارژ بیش از حد و تخلیه کم عرضه می شوند. گزینه ای برای BMS هوشمند نیز در دسترس است. تا 30 کیلووات کیت EV و موتورهای الکتریکی 1 کیلووات تا 37 کیلووات (49.6 ، بخار) ارائه می شوند. زمان شارژ 2 تا 6 ساعت تعیین شده است. Tadpole 2 سال گارانتی موتور و 3 یا 5 سال ضمانت باتری را وعده می دهد که تا 7 سال قابل افزایش است.

Maruti Gypsy Electric - باتری، مشخصات، محدوده قیمت
Maruti Gypsy Electric – باتری، مشخصات، محدوده قیمت

این فرآیند شامل تعویض اجزای موتور، تعیین نقاط من، قرارگیری باتری، نصب باتری‌های گفته شده و اتصال پیشرانه موجود با موتور الکتریکی است. این یک راه خوب برای افزایش عمر یک وسیله نقلیه قدیمی و نامن، ICE است. اگر وسیله نقلیه اهمیت احساسی داشته باشد، افراد می توانند به جای اسقاط، کیت های تبدیل EV را مانند این انتخاب کنند.

ارتش هند احتمالاً در آینده نزدیک جیمنی های نرم افزاری را ،یداری خواهد کرد. بخشی از ناوگان را می توان به جای بازنشستگی همه کولی های ناتوان برقی کرد. به طور مشابه، غیرنظامیان می توانند تبدیل EV را برای وسایل نقلیه قدیمی و نامن، با گارانتی OEM منقضی شده نیز در نظر بگیرند.

کنفرانس فرماندهان ارتش (ACC) روز جمعه 21 آوریل در دهلی آغاز شد. ACC یک رویداد دوسالانه است و یکی از بزرگ‌ترین اج،‌هایی است که کنفرانس‌های ارتش هند در آن برگزار می‌شود. ACC برای اولین بار به صورت ،یبی انجام می شود. جایی که فرماندهان ارتش به صورت مجازی و سپس فیزیکی در دهلی برای تظاهرات دقیق ملاقات می کنند.

پروژه های Tadpole


منبع: https://www.rushlane.com/maruti-gypsy-electric-s،wcased-for-army-and-civilian-use-12467613.html

در این رویداد Maruti Suzuki Gypsy با قطعات بازسازی شده EV به نمایش گذاشته شد. Tadpole Projects راه اندازی پشت این عملیات است. استارت‌آپ به سرپرستی جواد خان زیر نظر IIT-Delhi انکوبه شده است. وب سایت رسمی اشاره می کند که Tadpole Projects در درجه اول با ماشین های قدیمی و Gypsy کار می کند. تبدیل EV شامل کیت های 30 کیلوواتی است که 120 کیلومتر درایو ادعایی بدون آلایندگی را امکان پذیر می کند.

پروژه های Tadpole – آنها چه می کنند؟

استارتاپ هندی Tadpole Projects یک راه اندازی آسان را نوید می دهد. این شرکت به دلیل حفظ گیرب، خودروی مذکور، احساس رانندگی اصلی را وعده می دهد. Tadpole در وب سایت خود چهار گزینه باتری را ارائه می دهد. دو گزینه معماری EV 48 ولت وجود دارد. گزینه های ماژول 1440 وات ساعت و ماژول 1536 وات ساعت. یک گزینه معماری 60 ولت با ماژول های 1920 وات ساعت و یک معماری 72 ولت با ماژول های 8640 وات ساعت نیز ارائه می شود.

تبدیل خودروهای الکتریکی قدیمی مزایایی دارد. برای شروع، این یک راه عالی برای افزایش عمر از یک دارایی ارزشمند است. مثل یک ماشین قدیمی خاص. همچنین، وسایل نقلیه جدید فقط انتشار گازهای گلخانه ای را کاهش می دهند و آلاینده های مربوط به تولید و تولید انرژی مورد نیاز برای ساخت را کاهش نمی دهند. تبدیل EV هر دو را به طور همزمان نشان می دهد.

اهمیت تبدیل های EV مجهز شده

ماروتی Gypsy الکتریکی به نمایش گذاشته شده در ارتش از اهمیت بالایی برخوردار است. این به م،ای استفاده مجدد از وسایل نقلیه آشنا و موجود با پیشرانه های بدون آلایندگی است. ارتش هند به شدت با کولی ها آشنا است و در عرض چند دقیقه آنها را جدا کرده و دوباره جمع می کند.

ماروتی جیپسی الکتریک
ماروتی جیپسی الکتریک