شناسه فولکس واگن Buzz و ID. سفت شدن Buzz Cargo برای عرضه در اواسط سال 2024

همچنین نسخه تولیدی ID را می خواهد. کانسپت Buzz Flex-Cab، که دارای یک صندلی نیمکت سه نفره در عقب است که می تواند به دو روش مختلف قرار گیرد. نیمکت به صورت الکتریکی از طریق یک سوئیچ روی ستون های B یا D تنظیم می شود.

بنابراین ما آرزوهای زیادی برای این خودروها داریم، اما مطمئن نیستم که در کوتاه مدت با توجه به موقعیت جه،، بتو،م این را درک کنیم.

ون می تواند دو یا سه سرنشین را در خود جای دهد، در حالی که ID. جابجایی مردم Buzz دارای ردیف دوم صندلی است اما علیرغم وجود لیوان‌ها و ،مت‌های پرشده در ،مت بار، ردیف دومی ندارد.

و این صرفاً نتیجه ای است که تقاضای جه، برای این خودروها بسیار زیاد است.

فول، واگن در حال افزایش تولید ID است. Buzz در هانوفر با هدف تولید سالانه 130000 دستگاه در سال 2023.

ما قصد داریم ID را راه اندازی کنیم. Buzz و ID. Buzz Cargo در اواسط سال 2024. و هدف ما شروع تولید از پایان سال آینده است. [but] رایان دیویس، مدیر خودروهای تجاری فول، واگن در استرالیا گفت: ما هنوز به طور رسمی به ،وان یک بازار تایید نشده ایم.

آنها بیش از 20000 سفارش اولیه دریافت کرده‌اند، و ما فقط باید آن را در محدوده دسترسی به تولید انجام دهیم.»

و من می توانم به شما بگویم، تنها یک یا دو نفر دیگر توانسته اند به آنچه ما در اینجا انجام داده ایم دست یابند. و دلیل اینکه آنها آن خودروها را برای ما ارسال کرده اند، این است که ما واقعاً آنچه را که آنها تشخیص داده اند بزرگترین فرصت برای این خودروها در بازار ما است.

فول، واگن همچنین محموله ای تا 650 کیلوگرم را برای ID ذکر کرده است. Buzz Cargo.

«پرونده تجاری اساساً تأیید شده است. این واقعاً ،اصر فنی هستند که مراحل امضا را طی می کنند. اکنون ما پیش‌بینی می‌کنیم که پیش از کریسمس به سراغ ما بیاید.

 • شناسه فول، واگن Buzz و ID. سفت شدن Buzz Cargo برای عرضه در اواسط سال 2024

اما چیزی که می‌توانم به شما بگویم دلیل این است که ما دو خودرو در اینجا داریم این است که ستاد مرکزی ما تصمیم گرفته است که می‌خواهد برخی خودروها را به بازارهای مهم بین‌المللی بفرستد و ما یکی از آنها هستیم.

 • شناسه فول، واگن Buzz و ID. سفت شدن Buzz Cargo برای عرضه در اواسط سال 2024

بیشتر: همه چیز فول، واگن ID. وزوز
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/volkswagen-id-buzz-and-id-buzz-cargo-firming-for-mid-2024-launch

در حال حاضر همه شناسه. Buzz و ID. مدل‌های Buzz Cargo دیفرانسیل عقب هستند و از یک باتری لیتیوم یونی با ظرفیت ۷۷ کیلووات ساعت (خالص) و یک موتور الکتریکی تکی نصب‌شده در عقب با قدرت ۱۵۰ کیلووات و گشتاور ۳۱۰ نیوتن‌متر استفاده می‌کنند.

«آنچه احتمالاً خواهیم دید زم، است که به ،وان بازاری برای ID تأیید شویم. Buzz و ID. ناتان جانسون، مدیر ملی بازاریابی و محصول برای خودروهای تجاری فول، واگن، گفت: Buzz Cargo، در سال اول یا بیشتر، حجم هایی را خواهید دید که احتمالاً نشان دهنده فرصت واقعی برای آن وسایل نقلیه نیست.

در حال برنامه ریزی برای استفاده از دو نمونه وارداتی در یک نمایشگاه جاده ای در سراسر استرالیا است که شامل نمایش وسایل نقلیه به ،ت ها و سازمان های مدیریت ناوگان می شود.

این محدوده به زودی گسترش خواهد یافت و شامل مدل‌های GTX چهار موتوره دو موتوره، به‌علاوه بدنه سه ردیفه بلندتر می‌شود.

فول، واگن استرالیا هر دو را می‌خواهد، با توجه به اینکه حدود 30 درصد از فروش T6.1 – که شامل مولتی ون فعلی می‌شود – از مدل‌های چهار چرخ متحرک است و نسخه‌های سه ردیفه آن «بدون فکر» است.

 • شناسه فول، واگن Buzz و ID. سفت شدن Buzz Cargo برای عرضه در اواسط سال 2024
  شناسه. مفهوم Buzz Flex-Cab

برای مشاهده گا،ی کامل روی ع، کلیک کنید.

برد در چرخه WLTP تا 425 کیلومتر است و نمی توان آن را تا 11 کیلووات با استفاده از برق AC یا 170 کیلووات با شارژر سریع DC شارژ کرد.

بنابراین این رویکرد کمی مرحله‌ای است. بنابراین هنگامی که ما آن تایید فنی را دریافت کردیم، که امیدواریم قبل از کریسمس ارائه شود، چالش بعدی در دسترس بودن و تولید خواهد بود.

از آنجایی که فول، واگن استرالیا هنوز در انتظار تایید نهایی برای Buzzes است، نمی تواند مشخصات محلی را تایید کند.

 • شناسه فول، واگن Buzz و ID. سفت شدن Buzz Cargo برای عرضه در اواسط سال 2024

عملیات استرالیایی این شرکت نیز مایل است بتواند شناسه را تحویل دهد. همانطور که در اروپا انجام می دهد، خودروهای Buzz بر اساس CO2 خنثی هستند، اگرچه اشاره می کند که هنوز این موضوع را بررسی نکرده است.

برنامه‌ریزی شده است که نسل‌های جدیدی از مولتی‌ون، ترانسپورتر و کاراول با موتور احتراقی دنبال شود، اما فول،‌واگن استرالیا نیز برای نسخه هیب، پلاگین مولتی‌ون تلاش می‌کند.

این شناسه فول، واگن وزوز و شناسه. Buzz Cargo برای پرتاب اواسط سال 2024 هدف قرار گرفته‌اند و نمونه‌ای از فرمان راست هر کدام به استرالیا وارد شده و به رسانه‌ها در سیدنی نشان داده شده است.

آقای دیویس می‌گوید «هیچ دلیلی» وجود ندارد که چرا این شناسنامه وجود دارد. Buzz و ID. Buzz Cargo برای استرالیا تایید نمی شود.